ایالات متحده در شرق و سواحل خلیج فارس متفاوت در نحوه اقیانوس و اتمسفر گردش خون و سطح دریا تعامل برای تولید طوفان موج و هر دو منطقه را تجربه بیشتری طوفان موج به عنوان گرمایش جهانی پیشرفت با توجه به تحقیقات جدید از دانشگاه آریزونا-رهبری تیم.

این پژوهش برای اولین بار به مقایسه چگونه بخش های مختلف از ساحل اقیانوس اطلس ممکن است کرایه در طول طوفان. دانشمندان به بررسی اثرات هر دو طوفان گرمسیری از جمله طوفان و فوق العاده طوفان گرمسیری مانند و نه’easters.

این تیم را با استفاده از جدید جهانی آب و هوا مدل کامپیوتری است که به آنها اجازه ترکیب اطلاعات آب و هوا, آب و هوا و سطح دریا در یک به طور کامل یکپارچه راه است.

دانشمندان دریافتند که حتی در صورت عدم وجود گرم شدن کره زمین در سواحل خلیج فارس و به خصوص New Orleans است به خصوص در معرض طوفان خروش. به عنوان آب و هوا گرم سواحل خلیج فارس خواهد بود و حتی بیشتر در معرض شدید طوفان موج گفت: اولین نویسنده Jianjun یین استادیار علوم زمین.

بیش از 60 میلیون نفر زندگی می کنند در اقیانوس اطلس و خلیج مکزیک مناطق. بین سال های 2000 و تا سال 2017 این مناطق شد آمار 13 طوفان که هر یک باعث بیش از 10 میلیارد دلار خسارت.

برای هر دو مناطق طوفان افزایش ارتفاع در آینده افزایش خواهد یافت به عنوان گرم شدن پیشرفت یین و همکاران خود را در بر داشت. قوی تر طوفان را تحت تاثیر قرار سواحل خلیج فارس و افزایش سطح دریا تاثیر می گذارد سواحل شرق.

“برای خلیج مکزیک ساحل, شدید سطح دریا است که بسیار حساس به tropical cyclone ویژگی های مانند طوفان باد. بنابراین اگر این طوفان قوی تر می شود وجود دارد مرتفع طوفان افزایش ارتفاع از آنجا که منطقه بسیار حساس به طوفان و وزش باد و” یین گفت.

“اما برای سواحل شرق ایالات متحده به خصوص در سواحل شمال شرق آمریکا داستان متفاوت است — حداکثر طوفان افزایش است که عمدتا تحت تاثیر پس زمینه و سطح آب دریاها” یین گفت.

مقاله “پاسخ طوفان مرتبط شدید سطح دریا در کنار ما ساحل اقیانوس اطلس به همراه آب و هوا و آب و هوا مجبور” توسط یین و شرکت خود نویسنده منتشر شده است در مجله آب و هوا. یین همکاری نویسندگان ذکر شده در پایین این نسخه. سازمان ملی اقیانوسی و جوی دولت و بنیاد ملی علوم بودجه پژوهش است.

یین حال انجام تحقیقات قبلی در افزایش سطح دریا با استفاده از کامپیوتر مدل های آب و هوا و می خواستم به بررسی آنچه دانشمندان را “شدید سطح دریا رویدادها” — بزرگ, خوشه, در, روزانه, ساحلی از سطح دریا به طور کلی ناشی از طوفان.

اما مدل های قبلی نمی تواند رسیدگی به فعل و انفعالات پیچیده بین اقیانوس و جو یین می خواستم که شامل یا به این دلیل این مدل فاقد یک رویکرد یکپارچه و یا بیش از حد درشت.

فن آوری های جدید در قالب جدید جهانی آب و هوا مدل توسعه یافته توسط NOAA ژئوفیزیک دینامیک سیالات آزمایشگاه در پرینستون نیوجرسی به نجات آمد.

با استفاده از جدید مدل GFDL CM4, یین و همکاران او می تواند ترکیب اطلاعات در مورد گرمسیری و فوق العاده طوفان گرمسیری جوی و اقیانوسی گردش آب و هوا و بالا آمدن سطح دریا. داشتن چنین اطلاعات غنی در این مدل اجازه این تیم به بیشتر دقت پیش بینی دریاها در امتداد سواحل شرقی آمریکا واکنش نشان خواهد داد به طوفان.

تیم مورد مطالعه خط ساحلی از Halifax, Nova Scotia, به هوستون ،

این پژوهشگران تجزیه و تحلیل چند شبیه سازی با استفاده از مدل. کنترل استفاده می شود قبل از صنعتی شرایط مشابه به کسانی که در 1800s. یکی دیگر از شبیه سازی اضافه شده و بیشتر و بیشتر شرکت2 به مدل جو در نرخ افزایش مشابه که مشاهده از اواسط قرن 20th.

قبل از کنترل صنعتی شبیه سازی نشان داد که تفاوت اساسی رانندگی طوفان خروش در دو منطقه — قدرت باد در امتداد سواحل خلیج فارس و سطح دریا در طول سواحل شرق.

شبیه سازی که اضافه شدن CO2 به فضای سال پس از سال پیش بینی شده است که به عنوان گرم شدن پیشرفت وجود خواهد داشت کمتر-اما قوی تر — طوفان گرمسیری.

“برای این شرکت2 آزمایش ما نشان داد که افزایش موج طوفان است تحت تاثیر عوامل مختلف در سواحل شرق از سواحل خلیج فارس” یین گفت.

در علاوه بر این به عنوان CO2 در جو را افزایش می دهد, این مدل نشان می دهد که اقیانوس اطلس را به اقیانوس اطلس Meridional واژگون شدن گردش خون را پایین آهسته تشدید افزایش سطح دریا و موج طوفان در سواحل شرق.

“AMOC حمل و نقل مقدار زیادی از گرما مینمودند ، آن را به طور عمده مسئول خفیف آب و هوا بیش از اروپا و” یین گفت. “اگر AMOC کند می شود, آن می تواند تاثیر آب و هوا و آب و هوا بیش از اروپا و آمریکای شمالی و منطقه ای باعث افزایش سطح دریا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su