StoryCorps اتصال به شما می دهد به هر دلیلی برای تماس مادر بزرگ

نزاع داستان مهم تر از همیشه. آنها کمک به ایجاد حس از آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر وجود دارد یک دلیل به نظر می رسد همه به خواندن دانیل دفو را در یک مجله طاعون سال, chronicling به طاعون در لندن و سند گذشته بوده است. داستان همچنین می توانید اتصال مردم به تاریخ مشترک و زندگی خود خانواده: نمی بزرگ و پدر بزرگ زندگی می کنند از طریق آنفلوآنزای اسپانیایی? او تجربه هر چیزی شبیه به مال شما است ؟

StoryCorps شده است جمع آوری این نوع از داستان از سال 2003 زمانی که سازمان های غیر انتفاعی برای اولین بار شروع به قرار دادن تلفن همراه ضبط غرفه در شهرهایی مثل نیویورک و آتلانتا و شیکاگو است. سازمان دعوت مردم به بازدید از این غرفه دو در یک زمان و ضبط مصاحبه در مورد زندگی خود را—لحظات پیروزی و تراژدی از خاطرات به یاد ماندنی و دنیوی. StoryCorps اسیر زندگی سابقه بیش از 300,000 آمریکایی ها از طریق مکالمات در این غرفه و اخیرا از طریق یک StoryCorps برنامه است که اجازه می دهد تا مردم برای انجام مصاحبه در فرد در هر نقطه. این گروه می گوید که ضبط شده خود را ذخیره می شود در فرهنگ عامه آمریکایی مرکز در کتابخانه کنگره را “بزرگترین واحد مجموعه ای از صداهای انسان تا کنون جمع آوری شده است.”

در حال حاضر به عنوان جهان سازگار تاریخی همه گیر آن می خواهد به جمع آوری بیشتر. این هفته غیر انتفاعی معرفی StoryCorps اتصال یک نسخه دیجیتال از تلفن همراه خود را ضبط غرفه. آن را با استفاده از همان طرح یک StoryCorps مصاحبه اما به جای آن از غرفه مکالمات برگزار خواهد شد بیش از چت تصویری. بر خلاف برنامه است که با استفاده از میکروفون از یک دستگاه واحد هر دو نفر لازم نیست که در همان اتاق.

“این یک فرصت برای صحبت به آینده به تصویب خرد کردن به پرسیدن سوالاتی مانند “چگونه آیا می خواهید به یاد” می گوید: “دیو ایسی, StoryCorps’ بنیانگذار و رئیس جمهور.

هر کسی که ثبت نام می توانید به کمک. شروع با انتخاب کسی که به مصاحبه با پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ بزرگ نامزدها در حال حاضر — و سپس آنها را دعوت به ثبت نام در StoryCorps اتصال پلت فرم. از آنجا که شرکت کنندگان می توانید چت با هر یک از دیگر بیش از فیلم در حالی که مصاحبه سوابق. مصاحبه ها به طور معمول حدود 40 دقیقه و StoryCorps فراهم می کند یک لیست از نمونه سوالات برای کمک به مردم شروع: چگونه زندگی خود را متفاوت از آنچه شما می خواهم تصور? شما می توانید به من بگویید در مورد یکی از شادترین خاطرات? یکی از سخت ترین خاطرات? StoryCorps نیز به تازگی اضافه شده 16 سوال مربوط به Covid-19 pandemic: چگونه است که این تجربه متفاوت از دیگر رویدادهای تاریخی شما زندگی می کردند از طریق ؟ آنچه که در سخت ترین بخشی از روز خود را در حال حاضر ؟ آیا شما نگران ؟

کسانی که ثبت, پاسخ—به خصوص آنهایی که مربوط به همه گیر—می تواند تبدیل به یک مخزن منبع اولیه مواد مورد آمریکایی ها تجربه در طول این بحران است. “پس از 9/11 ما با کار ملی یادبود 11 سپتامبر به رکورد یک داستان با هر کسی که از دست داده است. این یک راه عالی برای ضبط تاریخ می گوید:” ایسی. “این می تواند راه ما جمع آوری حساب دست اول از آنچه در آن می خواهم به زندگی می کنند از طریق این لحظه است.”

به ایسی هر چند StoryCorps همواره مورد ایجاد یک رکورد از یک شخص زنده برای گذر به نسل های آینده است. اوایل به این پروژه او یک StoryCorps مصاحبه با پدر خود که از آنجا گذشت. ضبط صدا یکی از راه های او را حفظ حافظه از پدر خود و تصویب آن را به کودکان خود.

در حال حاضر به عنوان بسیاری از آمریکایی ها پناهگاه در محل و Covid-19 بحران ادامه ایسی معتقد است که مردم باید از این فرصت مناسب به تماس با یک دوست و صحبت کردن با آنها مانند آنها تنها 40 دقیقه به سمت چپ بر روی زمین با هم. “در آن طول می کشد برخی از انرژی عاطفی به نشستن با یک دوست و یک مکالمه جدی. اغلب وجود دارد به عنوان یک ضرورت به انجام آن می گوید:” ایسی. “این لحظه ای است از ضرورت.”

این اولین باری خواهد بود که StoryCorps مصاحبه انجام شده است در شخص ولی غیر انتفاعی می خواستم برای حفظ تجربه صحبت کردن به کسی که چهره به چهره است. برای انجام این کار, آن را با همکاری Vonage برای ایجاد یک ویدئو کنفرانس پلت فرم. در حال حاضر هیچ برنامه ای برای بایگانی این جریان ویدئو—فقط صدا به عنوان در دیگر StoryCorps مصاحبه.

StoryCorps در حال حاضر در حال همکاری با مدارس و تشویق دانش آموزان به مصاحبه با بستگان به عنوان بخشی از یک کلاس انتساب و خانه های سالمندان برای مطابقت با داوطلبان به افراد مسن تر که می خواهید را. در قلب آن هر چند StoryCorps اتصال طراحی شده است به آن را آسان برای هر کسی در هر نقطه به رکورد کمی از عزیزان خود. اگر نه در حال حاضر ایسی می گوید و سپس آن را ممکن است یک روز بود خیلی دیر.

“همه چیز در مورد StoryCorps به شما یادآوری می کند که شما در حال رفتن برای مردن می گوید:” ایسی. “بسیاری از مردم به من می گویند من آرزو می کنم من می خواهم مصاحبه مادر بزرگ من یا برادر من اما من صبر بیش از حد طولانی است. آن را آسان برای قرار دادن خاموش. بدیهی است که ما در یک لحظه که در آن شما باید آن را قرار داده است.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه به فرار از غرق زیردریایی
  • واقعیت Covid-19 توسط هدف قرار دادن نوجوانان به ویژه سخت
  • دیزنی+ باید پیشنهاد ستارگان اصلی کاهش—همه آنها
  • چگونه به نگه داشتن خود را, زوم چت خصوصی و امن
  • از طرف ساکت تر از آمادگی برای فاجعه
  • 👁 چرا نمی توانید AI درک علت و اثر ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🎧 چیز نه صدایی درست است ؟ بررسي فايلهاي مورد علاقه ما هدفون بی سیم, هدفون soundbars و بلندگوهای بلوتوث

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>