کارشناسان در نیازهای عاطفی کودکان می گویند افزایش سطح کورتیزول هورمون استرس در نوزادان و کودکان کوچک که جدا از والدين به خصوص مادران خود را می توانست در دراز مدت تاثیر ژنتیکی در نسل های آینده است. در تفسیر منتشر شده توسط مجله انجمن سلطنتی پزشکی, نویسندگان می گویند که مطالعات متعددی نشان می دهد که کودکان برای مراقبت در خارج از خانه به خصوص در کیفیت مراقبت و برای 30 ساعت یا بیشتر در هر هفته باید سطوح بالاتری از کورتیزول نسبت به کودکان در خانه.

استاد آقا دنیس پریرا, خاکستری, استاد بازنشسته از عمل به طور کلی در دانشگاه اکستر و رئیس جمهور از کودکان موسسه خیریه ” آنچه در مورد کودکان?’ نوشت که این مقاله با همکاران گفت: “کورتیزول انتشار یک پاسخ طبیعی به استرس در پستانداران در مواجهه با شرایط اضطراری است و معمولا مفید است. اما پایدار کورتیزول انتشار بیش از ساعت یا چند روز می تواند مضر باشد.”

نویسندگان می گویند که افزایش سطح کورتیزول در حال نشانه ای از استرس و وقت کودکان صرف با پدر و مادر خود است و بیولوژیکی مهم تر از این است که اغلب متوجه شدم. استرس همراه شده است با کودکان به خصوص پسران اقدام به شدت. همه کودکان مبتلا هستند اما مهم اقلیت هستند. افزایش سطح کورتیزول در ارتباط با کاهش سطح آنتی بادی و تغییرات در آن قسمت از مغز که در ارتباط با ثبات عاطفی.

“عوامل محیطی ارتباط برقرار کردن با ژن به طوری که ژن می تواند تغییر داده و یک بار تغییر نامطلوب تجارب دوران کودکی عبور می تواند به نسل های آینده است. از جمله اثرات اپی ژنتیک نیاز فوری مطالعه” می گویند نویسندگان.

آقا دنیس افزود: “تحقیقات آینده باید با کشف ارتباط بین مراقبت از کودکان کوچک در تنظیمات مختلف خود را در سطوح کورتیزول DNA و رفتار.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط مریم گلی. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de