استرس مواضع ما قابلیت برنامه ریزی توسط اخلال در نحوه استفاده از حافظه

تحقیقات جدید از دانشگاه استنفورد نشان داده است که استرس می تواند مانع توانایی ما برای توسعه آگاهانه قصد دارد با جلوگیری ما از بودن قادر به تصمیم گیری مبتنی بر حافظه است.

“ما در قرعه کشی بر روی حافظه نه فقط برای پروژه خودمان را به عقب به گذشته اما برای پروژه های خود را به جلو به طرح” گفت استنفورد روانشناس آنتونی واگنر که نویسنده ارشد این مقاله جزئیات این کار منتشر شده در مارس 2 در زمان زیست شناسی. “استرس می تواند به غارت شما از این توانایی به منظور جلب شناختی سیستم های اساسی حافظه و هدف-به کارگردانی رفتار است که شما را قادر به حل مشکلات با سرعت بیشتری کارآمد تر و موثر تر است.”

همراه با کار قبلی از واگنر حافظه آزمایشگاه و دیگران این یافته ها می تواند پیامدهای گسترده برای درک این که چگونه افراد مختلف و برنامه ریزی برای آینده — و چگونه عدم استرس ممکن است هزینه برخی از مردم بیشتر neurologically مبتنی بر فرصت به آینده فکر می کنم.

“این یک شکل از neurocognitive افتخار است که افرادی که تاکید می توانید در قرعه کشی خود را در حافظه سیستم به رفتار بیشتر مطلوب” گفت: Wagner که لوسی استرن استاد علوم اجتماعی در دانشگاه استنفورد دانشکده علوم انسانی و علوم است. “و ما ممکن است موفق به واقع درک است که برخی از افراد ممکن است رفتار به طور موثر و یا کارآمد از آنجا که آنها در حال برخورد با چیزی مانند بهداشت یا اقتصادی زای که باعث کاهش امتیاز آن.”

نگاهی به پیاده روی مجازی

محققان با انجام آزمایش های که در آن آنها تحت نظارت شرکت کنندگان رفتار و فعالیت مغز — از طریق fMRI — به عنوان آنها پیمایش از طریق مجازی در شهرها. پس از شرکت کنندگان شد بسیار آشنا مسیرهای پیچ در پیچ در ده شهرهای آنها کاهش یافته است بر روی یکی از حفظ مسیر و گفت: برای حرکت به این محل.

برای آزمایش اثرات استرس محققان هشدار داد برخی از شرکت کنندگان که دریافت می کنند می تواند یک شوک الکتریکی خفیف نامربوط به عملکرد خود در طی مجازی خود را rambles. شرکت کنندگان که نمی باید به نگرانی در مورد به طور تصادفی شوکه تمایل به تصور و نگاهی به رمان کلید های میانبر بر اساس خاطرات به دست آورد و از قبل از سفر در حالی که تاکید شرکت کنندگان تمایل به عقب نشینی در پیچهای تودرتوی همیشگی مسیرهای.

قبل از شروع خود را بازحمت حرکت کردن شرکت کنندگان برگزار شد و عملا در محل در موقعیت شروع. اسکن های مغزی از این دوره نشان داد که استرس به افراد کمتر از همتایان خود برای فعال کردن هیپوکامپ — یک ساختار مغز است که فعال شده است که اگر آنها ذهنی بررسی قبلی سفر. آنها نیز تا به حال کمتر فعالیت خود را در پیشانی-لوب جداری شبکه که اجازه می دهد تا ما را به فرایندهای عصبی در راستای اهداف فعلی. کار قبلی توسط محققان دریافته بودند که استرس مانع از این عصبی و ماشین آلات ساخت آن را سخت تر برای ما برای بازیابی و استفاده از خاطرات.

محققان بر این باورند جدید خود را به مطالعه برای اولین بار نشان می دهد که چگونه هیپوکامپ-لوب فرونتال اختلال شبکه طول می کشد حافظه پخش آفلاین در طول یک جلسه برنامه ریزی با توجه به استرس است.

“آن نوع مانند مغز ما تحت فشار قرار دادند به یک سطح پایین فکر فرایند دولت است که منطبق با این کاهش برنامه ریزی, رفتار,” گفت: Thackery قهوه ای بود که یک محقق فوق دکترا در حافظه آزمایشگاه در طول این تحقیقات و سرب نویسنده این مقاله است.

استرس و سن

به دنبال به جلو محققان به خصوص علاقه مند در چگونه رابطه بین استرس و حافظه تاثیر می گذارد مسن جمعیت که اغلب تجربه هر دو سلامت و مسائل اقتصادی. افراد مسن تر نیز بیشتر احتمال دارد به نگرانی در مورد از دست دادن حافظه. با هم ترکیب این عوامل استرس زا می تواند منجر به کاهش توانایی به یاد داشته باشید که بیشتر می تواند باعث تشدید استرس و همچنین اختلال در توانایی خود را برای مقابله با آن است.

قهوه ای را آغاز کرده است انجام مطالعات شبیه به مجازی جهت آزمایش با شرکت کنندگان بین سنین 65 و 80 به سعی کنید برای درک بهتر ارتباط بین استرس و حافظه و برنامه ریزی بازی کردن در جمعیت.

“این یک چیز قدرتمند به فکر می کنم در مورد چگونه حوادث استرس ممکن است بر برنامه ریزی در پدربزرگ و مادربزرگ خود را گفت:” قهوه ای که در حال حاضر دستیار استاد در گرجستان موسسه فن آوری است. “آن تاثیر می گذارد ما در جوانان ما و همانطور که ما با تعامل و مراقبت برای اعضای خانواده ما و پس از آن مربوط می شود به ما در راه های مختلف زمانی که ما خودمان در افراد مسن است.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه استنفورد. Original نوشته شده توسط تیلور Kubota. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>