کشش پاهای خود را ممکن است کمک به جلوگیری از بیماری هایی مانند بیماری های قلبی و دیابت

تحقیقات جدید منتشر شده امروز در مجله فیزیولوژی نشان می دهد که 12 هفته از آسان به اداره منفعل کشش کمک می کند تا بهبود جریان خون آن را آسان تر برای شما عروق را گشاد و کاهش سفتی خود را.

منفعل کشش متفاوت از فعال کشش در سابق که شامل یک نیروی خارجی (فرد دیگری یا جاذبه) کشش شما در حالی که فعال کشش انجام شده بر روی خود را. تغییرات را در آنها مشاهده شده در رگ های خونی می تواند پیامدهای بیماری ها از جمله شماره یک جهانی قاتل و بیماری های قلبی.

محققان در دانشگاه میلان اختصاص 39 سالم شرکت کنندگان از هر دو جنس نر و ماده به دو گروه تقسيم شدند. گروه کنترل نیست تحت هر کشش. این گروه تجربی پا امتداد 5 بار در هفته به مدت 12 هفته. محققان بررسی اثر منفعل کشش در جریان خون به صورت محلی و در بازو. آنها دریافتند که شریان ها در هر دو طرف پایین پا و بازو حال افزایش جریان خون و اتساع زمانی که تحریک همراه با کاهش سفتی.

هر دو از این تغییرات ممکن است پیامدهای برای بیماری هایی مانند بیماری های قلبی و سکته مغزی و دیابت به عنوان آنها مشخص می شود تغییرات در جریان خون کنترل با توجه به اختلال در سیستم عروقی.

اگر این مطالعه تکرار در بيماران مبتلا به بيماری عروق می تواند نشان دهد که آیا یا نه این روش آموزش می تواند به عنوان یک خدمت جدید مبارزه با مواد مخدر-درمان رایگان برای بهبود سلامت عروق و کاهش خطر ابتلا به بیماری به خصوص در افراد با کاهش تحرک.

علاوه بر این کشش نیز ممکن است مورد استفاده قرار گیرد در طول بستری شدن در بیمارستان و یا پس از مداخلات جراحی به منظور حفظ سلامت عروق هنگامی که بیماران کم تحرک است. آن را نیز می تواند انجام در منزل توسط مراقبین و یا اعضای خانواده.

امیلیانو Ce نویسنده در این مقاله گفت: این نرم افزار جدید از کشش مربوطه به خصوص در زمان پاندمی دوره افزایش سلول به خانه های ما که در آن امکان انجام مفید آموزشی برای بهبود و جلوگیری از بیماری های قلبی و سکته مغزی و دیگر شرایط محدود است.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط فیزیولوژیکی جامعه. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de