سکته مغزی نرخ در میان COVID-19 بيمار پایین هستند اما در موارد شدید تر

میزان سکته مغزی در COVID-19 بيمار به نظر می رسد نسبتا کم اما نسبت بالاتری از کسانی که سکته مغزی در حال ارائه در افراد جوان هستند و اغلب شدید نسبت به سکته مغزی در افرادی که رمان coronavirus در حالی که در سطح جهانی نرخ سکته مغزی و بستری شدن در بیمارستان و درمان به طور قابل توجهی پایین تر از بخش اول آن از سال 2019 با توجه به چهار جداگانه مقالات پژوهشی منتشر شده در این هفته در سکته مغزی, یک مجله آمریکایی انجمن سکته یک بخش از انجمن قلب آمریکا.

در “SARS2-CoV-2 و سکته مغزی در نیویورک بهداشت و درمان سیستم” گزارش محققان کلیدی مشخصه های دموگرافيک و بالينی بيماران که توسعه سکته مغزی ایسکمیک مرتبط با COVID-19 عفونت و دریافت مراقبت های درون یک سیستم بیمارستان خدمت تمام 5 بخش نیویورک شهر نیویورک است.

در طول دوره مطالعه از 15 مارس تا آوریل 19, 2020, از 3,556 بيماران بستری با تشخيص COVID-19 عفونت و 32 نفر (0.9%) تا به حال تصویربرداری-ثابت سکته مغزی ایسکمیک. آنها در مقایسه با کسانی که در 32 بيمار بستری مبتلا به سکته مغزی و COVID-19 به کسانی که پذیرفته شده و تنها با سکته مغزی (46 نفر) و دریافتند که بیماران مبتلا به COVID-19:

  • تمایل به جوان سن متوسط 63 سال در مقابل 70 سال به صورت غیر COVID بیماران سکته مغزی;
  • تا به حال بیشتر شدید و سکته مغزی میانگین نمره 19 در مقابل 8 در موسسه ملی بهداشت و درمان سکته مغزی در مقیاس;
  • عالی بود D-dimer سطح 10,000 مقابل 525 که می تواند نشان می دهد قابل توجه لخته شدن خون;
  • با احتمال بیشتری به درمان با رقیق کننده های خون و 75% در مقابل 23.9%;
  • با احتمال بیشتری به کریپتوجنیک سکته مغزی است که در آن علت ناشناخته است 65.6% در مقابل 30.4% و
  • با احتمال بیشتری به مرده در بیمارستان تخلیه 63.6% در مقابل 9.3%.

برعکس COVID-19 بیماران سکته مغزی شد و به احتمال زیاد کمتر از آن در بیماران سکته مغزی بدون رمان coronavirus به فشار خون بالا (56.3% در مقابل 76.1%) و یا به یک سابقه قبلی سکته مغزی (3.1% در مقابل 13%).

محققان مشاهده کردند که میزان تصویربرداری-تایید حاد سکته مغزی ایسکمیک در بیماران بستری با COVID-19 در شهر نیویورک بیمارستان سیستم پایین تر بود نسبت به قبل از گزارش در COVID-19 مطالعات از چین است. یک دلیل برای این تفاوت ممکن است مربوط به تغییرات در نژاد/قومیت بین دو مطالعه جمعیت. علاوه بر این نرخ پایین سکته مغزی ایسکمیک با COVID-19 عفونت ممکن است به دلیل دست کم گرفتن “تشخیص سکته مغزی ایسکمیک را می توان به چالش کشیدن در آن بدحال با COVID-19 عفونت که انتوبه و تسکین یافته” گفت: مطالعه سرب نویسنده شادی Yaghi, M. D., FAHA از گروه مغز و اعصاب در دانشگاه نیویورک گراسمن دانشکده پزشکی در منهتن.

Yaghi گفت: “آن را دشوار است برای تعیین دقیق علت سکته مغزی از COVID-19 بیماران بسیاری از بیماران به نظر می رسد به تجربه غیر طبیعی لخته شدن خون. تحقیقات بیشتری مورد نیاز است تا تعیین کند آیا درمانی ضد انعقاد برای سکته مغزی مفید است و در بیماران با COVID-19.” محققان اشاره کردند که حداقل یک کارآزمایی بالینی است که در حال حاضر در جریان بررسی ایمنی و اثربخشی درمان فعال لخته شدن خون در مقابل درمان پیشگیرانه در بیماران خاص با COVID-19 عفونت ارائه با امکان لخته شدن شاخص.

Yaghi و نویسندگان همچنین با اشاره به تعداد موارد سکته مغزی با COVID-19 به نظر می رسد که به اوج خود رسید و در حال حاضر در حال کاهش است. این یافته ممکن است مربوط به کاهش کلی در COVID-19 بستری شدن در بیمارستان که ممکن است به دلیل اجتماعی فاصله و راهنمایی برای مردم به ماندن در خانه. در تعدادی از بیماران مبتلا به سکته مغزی بستری در طول دوره مطالعه به طور معناداری پایین تر از همان زمان در قاب 2019.

روند مشابه گزارش شده در چند مطالعات دیگر نیز این هفته منتشر شده در سکته مغزی, بازتاب جهانی اختلال در اورژانس خدمات مراقبت های بهداشتی از جمله تاخیر در مراقبت و پایین تر از حد معمول حجم سکته مغزی اورژانس در طول COVID-19 بحران همه گیر.

در هنگ کنگ مطالعه “تاخیر در سکته مغزی شروع به بیمارستان رسیدن زمان در طول COVID-19” توسط نویسنده سرب کی چئونگ Teo, M. B. B. S. محققان در مقایسه با سکته مغزی زمان شروع به بیمارستان زمان ورود به سکته مغزی و حمله ایسکمیک گذرا (TIA) بیماران از Jan. 23 مارس 24 2020 (60 روز اول از اولین تشخیص داده COVID-19 مورد در هنگ کنگ) به مدت زمان مشابه در سال 2019. در سال 2020 73 بیماران سکته مغزی ارائه شده به بیمارستان کوئین مری در مقایسه با 83 در سال 2019. اما زمان از سکته مغزی شروع به ورود زمان در حدود یک ساعت دیگر در سال 2020 در مقایسه با سال گذشته (154 دقیقه در مقابل 95 دقیقه). علاوه بر این تعدادی از بیماران پس از رسیدن در بحرانی 4.5 ساعته درمان پنجره کاهش یافته و از 72 درصد در سال 2019 به 55 درصد در سال 2020 است.

همچنین از چین “تاثیر COVID-19 اپیدمی در سکته مغزی مراقبت و راه حل های بالقوه” توسط نویسنده سرب ژائو جینگ, M. D., Ph. D., دقیق نتایج نظر سنجی از بیش از 200 سکته مغزی در مراکز از طریق داده های بزرگ رصدخانه پلت فرم برای سکته مغزی از چین که متشکل از 280 بیمارستان در سراسر چین است. آنها دریافتند که در فوریه سال 2020 در بیمارستان پذیرش مربوط به سکته مغزی کاهش یافته و تقریبا 40 درصد در حالی که لخته متلاشیکننده درمان و مکانیکی لخته-حذف موارد نیز کاهش 25% در مقایسه با مدت زمان مشابه در سال 2019. محققان با اشاره به چند عوامل به احتمال زیاد منجر به کاهش پذیرش و prehospital تاخیر در COVID-19 همه گیر مانند عدم سکته مغزی آگاهی و مناسب حمل و نقل. آنها همچنین اشاره کرد که یکی دیگر از عوامل کلیدی بود که بیماران نه از آمدن به بیمارستان برای ترس از عفونت با ویروس.

در یک چهارم پژوهش “مکانیکی Thrombectomy حاد سکته مغزی ایسکمیک در میان COVID-19 شیوع” توسط نویسنده سرب بسیل Kerleroux, M. D., محققان در فرانسه در مقایسه با داده های بیمار از سکته مغزی به مراکز سراسر کشور از 15 فوریه تا مارس 30, 2020 به اطلاعات بيماران تحت درمان در طول مدت زمان مشابه در سال 2019. آنها در بر داشت یک 21 درصد کاهش (844 در سال 2019 در مقابل 668 در سال 2020) در حجم کلی ایسکمیک در بیماران دریافت مکانیکی thrombectomy در طول بیماری همه گیر در مقایسه با سال قبل است.

علاوه بر این وجود دارد افزایش قابل توجهی در مقدار زمان از تصویربرداری به درمان به طور کلی — 145 دقیقه در سال 2020 در مقایسه با 126 دقیقه در سال 2019 و اینکه تاخیر در افزایش نزدیک به 30 دقیقه در بیماران منتقل شده به سایر امکانات برای درمان پس از تصویربرداری. محققان گفت: تاخیر ممکن است با توجه به سابقه تنش در سیستم پزشکی اورژانس خدمات و همچنین مراقبت های اولیه سکته مغزی مراکز فاقد انتقال منابع مورد نیاز برای ارسال به بیماران واجد شرایط به thrombectomy قادر به سکته مغزی در مراکز درمانی ، آنها اشاره کرد سختگیرانه تر برنامه ها و دستورالعمل ها در طول دوره بیماری همه گیر هم می تواند به معنای برخی از بیماران ممکن است نه ارجاع شده یا پذیرفته شده به صورت مکانیکی thrombectomy درمان در آن زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de