قویترین شواهد در عین حال که نوترينو توضیح دهید که چگونه جهان وجود دارد

داده های جدید می اندازد پشتیبانی بیشتر در پشت این نظریه که نوترينو دلیل است که جهان تحت سلطه مهم است.

قوانین فعلی فیزیک را توضیح دهد که چرا موضوع همچنان ادامه دارد بیش از ضد ماده-چرا جهان ساخته شده است ‘مسائل’. دانشمندان بر این باورند که مقدار مساوی از ماده و ضدماده ایجاد شد در آغاز جهان, اما این به این معنی که آنها باید از بین برود هر یک از دیگر نابودی جهان آن را به عنوان آغاز شد.

به جای فیزیکدانان نشان می دهد وجود دارد باید تفاوت در راه ماده و ضد ماده رفتار می کنند که توضیح دهد که چرا موضوع همچنان ادامه داشت و در حال حاضر غالب جهان است. هر ذره از ماده یک ضد ماده معادل نوترينو هستند و هیچ تفاوتی با یک ضد ماده معادل به نام antineutrinos.

آنها باید دقیق متضاد را در خود خواص و رفتار آن چیزی است که باعث می شود آنها را نابود یکدیگر در تماس است.

اکنون یک تیم بین المللی از محققان را تشکیل می دهند که T2K همکاری از جمله امپریال کالج لندن دانشمندان دریافته اند که قوی ترین شواهد در عین حال که نوترينو و antineutrinos متفاوت رفتار می کنند و بنابراین ممکن است از بین بردن هر یک از دیگر.

دکتر پاتریک دان از گروه فیزیک در امپریال گفت: “این نتیجه ما به ارمغان می آورد نزدیک تر از همیشه قبل از پاسخ به این سوال اساسی که چرا این ماده در جهان ما وجود دارد. اگر تایید کرد — در حال حاضر ما بیش از 95 درصد مطمئن — از آن خواهد شد که پیامدهای عمیقی برای فیزیک و باید نقطه راه را برای درک بهتر از چگونگی جهان ما تکامل یافته است.”

پیش از این دانشمندان دریافته اند برخی از تفاوت در رفتار بین ماده و ضدماده نسخه از ذرات زیر اتمی به نام کوارک اما تفاوت مشاهده شده تا کنون به نظر نمی رسد به اندازه کافی بزرگ به حساب برای تسلط ماده در جهان است.

اما T2K جدید نتیجه نشان می دهد که تفاوت در رفتار نوترينو و antineutrinos به نظر می رسد می شود بسیار بزرگ است. نوترينو ذرات بنیادی هستند اما ارتباط برقرار کردن با مواد طبیعی بسیار به شدت به طوری که حدود 50 تریلیون نوترينو از خورشید عبور از طریق بدن خود را در هر ثانیه.

نوترينو و antineutrinos می تواند در سه طعم’ شناخته شده به عنوان میون الکترون و تاو. به عنوان آنها سفر آنها می توانند ‘نوسان’ — در حال تغییر به یک طعم های مختلف. این واقعیت است که میون نوسان نوترينو به الکترون نوترينو برای اولین بار کشف شد توسط آزمایش T2K در سال 2013.

برای دریافت جدید نتیجه تیم اخراج پرتوهای میون نوترينو و antineutrinos از J-PARC تسهیلات در Tokai ژاپن و شناسایی که چگونه بسیاری از الکترون نوترينو و antineutrinos وارد سوپر-Kamiokande آشکارساز 295km دور.

آنها به دنبال تفاوت در چگونه نوترينو یا antineutrinos تغییر عطر و طعم پیدا کردن نوترينو به نظر می رسد بسیار بیشتر احتمال دارد به تغییر از antineutrinos.

اطلاعات موجود نیز به شدت تخفیف احتمال این که نوترينو و antineutrinos هستند فقط به عنوان به احتمال زیاد به عنوان هر یک از دیگر به تغییر عطر و طعم. Dr دان گفت: “آنچه که ما نتیجه را نشان می دهد این است که ما بیش از 95 درصد مطمئن است که ماده نوترينو و antineutrinos رفتار متفاوت است. این خبر بزرگ را در خود دارد; با این حال ما در حال حاضر می دانیم از ذرات دیگر است که باید ماده-ضد ماده تفاوت که بیش از حد کوچک به توضیح ما مهم تحت سلطه جهان است.

“بنابراین اندازه گیری اندازه تفاوت آنچه مهم است برای تعیین اینکه آیا نوترينو می توانید پاسخ این سوال اساسی. نتیجه ما امروز نشان می دهد که بر خلاف سایر ذرات در نتیجه نوترينو است که سازگار با بسیاری از نظریه توضیح منشاء جهان توجه كرد.”

در حالی که نتیجه این است که قوی ترین شواهد در عین حال که نوترينو و antineutrinos رفتار متفاوت T2K همکاری در حال تلاش برای کاهش هر گونه ابهامات و جمع آوری اطلاعات بیشتر با به روز رسانی آشکارسازهای و beamlines جدید از جمله Hyper-Kamiokande آشکارساز به جای Super Kamiokande. یک آزمایش جدید به نام تپه نیز تحت ساخت و ساز در ایالات متحده است. شاهنشاهی درگیر در هر دو.

محققان امپریال درگیر شده اند T2K همکاری از سال 2004 شروع با طرح مفهومی بر روی وایت برد های هوشمند و تحقیق و توسعه در رمان آشکارساز ذرات اجزای بودند که کلید ساختمان این آزمایش بود که در نهایت به پایان رسید و در سال 2010.

برای آخرین نتیجه تیم کمک به تجزیه و تحلیل آماری نتایج و حصول اطمینان از سیگنال آنها رعایت واقعی است و همچنین از جمله اثرات چگونه نوترينو ارتباط برقرار کردن با موضوع است که یکی از بزرگترین ابهامات است که به تجزیه و تحلیل.

استاد Yoshi اوچیدا گفت: “زمانی که ما شروع به ما می دانستیم که با دیدن نشانه هایی از تفاوت ميان نوترينو و antineutrinos در این راه چیزی است که می تواند در دهه اگر آنها همیشه می تواند دیده می شود در همه, پس از آن است که تقریبا مانند یک رویا برای ما نتیجه را جشن گرفته بر روی جلد طبیعت این هفته است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de