ساختار آنزیم تعیین چگونه آنها را کنترل فرایندهای حیاتی مانند هضم و یا پاسخ ایمنی است. دلیل این است که پروتئین ترکیبات سفت و سخت اما می توانید شکل خود را از طریق متحرک “بستگی دارد.” شکل آنزیم ها می توانید بستگی دارد که آیا ساختار آنها اندازه گیری در لوله آزمایش و یا در سلول زنده است. این چیزی است که physicochemists در دانشگاه بن در مورد کشف YopO آنزیم طاعون پاتوژن. این اساسی نتیجه آن در حال حاضر منتشر شده در مجله Angewandte شیمیاست که به طور بالقوه نیز از علاقه برای پژوهش به مواد مخدر.

همه سلول های زنده حاوی پروتئین است که ضروری است برای حفظ عملکرد بدن است. پروتئین تشکیل شده عمدتا از اسیدهای آمینه و به عنوان کاتالیزور (آنزیم ها) فعال کردن واکنش های بیوشیمیایی که در غیر این صورت نمی گیرد. آنزیم های کنترل برای مثال گوارش و سیستم ایمنی بدن است. “این نوع از واکنش های بیوشیمیایی و چگونه آنها رخ می دهد بستگی به ساختار پروتئین ها می گوید:” پروفسور دکتر Olav Schiemann از موسسه فیزیکی و نظری شیمی در دانشگاه بن. پروتئین ها نیست سفت و سخت اما می توانید شکل خود را از طریق متحرک “بستگی دارد.” این فعل و انفعال بین ساختار و دینامیک تعیین می کند چه اتفاقی می افتد. آنزیم و ماده تبدیل می شود باید متناسب با هم مانند یک کلید و قفل منظور تسریع در یک فرایند خاص.

YopO لنگر در غشاء و در نتیجه به خصوص پایدار

دانشمندان با استفاده از یک پروتئین از طاعون پاتوژن (يرسينيا) برای تحقیقات خود را. این ترفند سیستم ایمنی بدن با تزریق پروتئین مانند YopO (يرسينيا بیرونی پروتئین O) به حمله به ماکروفاژها. YopO متصل به اکتین دفاع از سلول باعث سلول های ایمنی به دیگر قادر به پاکت و هضم عوامل بیماری زا. “ما با استفاده از YopO از آنجا که این آنزیم پزشکی جالب است و می تواند لنگر یا بی حرکت در یک غشاء” توضیح می دهد که Schiemann. “دومی است که یک شرط مهم برای ما اندازه گیری در دمای اتاق است.”

نیکو کردن از Schiemann تحقیقاتی گروه توسعه اسپین برچسب برای این منظور است که به طور خاص اقتباس به تحقیقات در داخل سلول. این کوچک “پرچم” که عضو تیم کاسپر A. هویباخ متصل به موقعیت های مختلف از پروتئین است. با استفاده از DQC (دو کوانتومی انسجام) روش که با این نسخهها کار مانند یک خط کش در سطح مولکولی عضو تیم Tobias Hett سپس اندازه گیری فاصله بین پرچم. “اگر ما می دانیم که فاصله بین چرخش, برچسب ها, ما می توانیم استنباط کنیم که ساختار یک آنزیم خاص قادر است به فرض” می گوید Hett. این کار تا حدودی شبیه به یک “علامت” برای مولکول; پس از همه راهنمایی سیستم برای وسایل نقلیه است و همچنین بر اساس فاصله اندازه گیری شده است.

محققان اعمال DQC روش به YopO در لوله آزمایش و مقایسه, در تخم مرغ آفریقایی چیتی قورباغه که اغلب استفاده می شود به عنوان مدل موجودات در علم است. برای اندازه گیری در سلول های YopO برچسب زده شده با پرچم تزريق به تخم مرغ را با یک سرنگ “بسیار شبیه به راه طاعون عوامل بیماری زا را در سطح مولکولی” توضیح می دهد که نیکو Fleck. این نشان داد که YopO بود قادر به گرفتن تعداد زیادی از سازه های مختلف که در محلول آبی در لوله آزمایش نسبت به تخم مرغ است. “YopO ساختاری بیشتر تلفن همراه در لوله آزمایش نسبت به سلول های زنده می گوید:” Schiemann. “در سلول های سازه مانند غشاء و تعامل با دیگر پروتئین ها کاهش تنوع ساختاری از YopO.”

اصل اساسی

این یافته نه تنها به YopO اما یک اصل اساسی: در لوله آزمایش وجود ندارد “کرست” اعمال شده توسط سلول های دیگر ساختارهای آشکار امکانات برای آنزیم های بیشتری هستند. محققان بر این باورند که این عواقب برای تمام مطالعات مربوط به مولکولهای زیستی. “تحقیقات از جداسازی مولکولهای زیستی هستند که قطعا ضروری است. برای یک تصویر کامل این قبیل سازه ها و دینامیک باید مورد مطالعه تحت عنوان شرایط طبیعی که ممکن است می گوید:” Schiemann. کاسپر هویباخ می افزاید: “اگر نتایج حاصل از یک مطالعه مراجعه کنید به biomolecular فرآیندهای در سلول باید در این مورد نیز بررسی ساختار و دینامیک پروتئین ها در سلول های زنده.”

به عنوان پروتئین های مختلف کنترل فرآیندهای سلولی آنها نیز تمرکز جستجو برای درمان های جدید. محققان در نتیجه اعتماد به نفس است که نتایج ارائه شده توسط این تیم تحقیقاتی در دانشگاه شهر بن نیز از منافع بالقوه برای تحقیقات دارویی. “تعامل در سلول هستند و مهم برای ساختار و دینامیک پروتئین ها می گوید:” Schiemann. “بنابراین آن را می سازد تفاوت چگونه ساختار آنزیم مصمم است در جستجو برای مواد فعال است.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه بن. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de