مطالعه: 35 درصد از مرگ و میر بیش از حد در بیماری همه گیر در اوایل ماه بسته به علل دیگر از COVID-19

پس COVID-19 را به ایالات متحده در اوایل سال جاری نرخ مرگ و میر در ایالات متحده افزایش یافته است به طور قابل توجهی. اما مرگ و میر نسبت به COVID-19 تنها حدود دو سوم از افزایش در ماه مارس و آوریل با توجه به مطالعه منتشر شده روز شنبه در مجله انجمن پزشکی آمریکا.

محققان در کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه و دانشگاه ییل نشان داد که از 1 مارس تا 25 آوریل ایالات متحده دیدم 87,001 مرگ و میر بیش از حد — و یا مرگ و میر بالاتر از این عدد خواهد بود که انتظار می رود بر اساس به طور متوسط از پنج سال گذشته. مطالعه بیش از حد “مرگ و میر ناشی از COVID-19 و دیگر علل, مارس تا آوریل سال 2020” نشان داد که تنها 65 درصد از مرگ و میر بیش از حد رخ داده است که در مارس و آوریل نسبت به COVID-19 معنی بیش از یک سوم در ارتباط بودند به علل دیگر.

در 14 ایالت از جمله دو تا از پر جمعیت ترین — کالیفرنیا و تگزاس — بیش از نیمی از مرگ و میر بیش از حد بسته بود به یک علت زمینه ای دیگر از COVID-19 گفت: سرب نویسنده استیون وولف, M. D., مدیر بازنشسته از VCU مرکز در جامعه و سلامت.

این اطلاعات وولف گفت: نشان می دهد که COVID-19 مرگ فقره گزارش به دست کم گرفتن واقعی مرگ و میر از این بیماری همه گیر در ایالات متحده آمریکا

“چندین بالقوه دلایل این زیر-count” گفت: وولف استاد در دانشکده پزشکی خانواده و سلامت جامعه در VCU دانشکده پزشکی. “برخی از آن ها ممکن است منعکس کننده گزارش دهی آن مدتی طول می کشد برای برخی از این داده ها به در آمده است. برخی از موارد ممکن است شامل بیماران با COVID-19 که درگذشت از عوارض مانند بیماری های قلبی و کسانی که ممکن است عوارض ذکر شده به عنوان علت مرگ به جای COVID-19.

“اما یک سوم امکان یکی از ما بسیار نگران است و غیر مستقیم مرگ و میر — مرگ و میر ناشی از پاسخ به همه گیر” وولف گفت. “افرادی که تا به حال هرگز این ویروس فوت کرده اند ممکن است از علل دیگر به دلیل اثرات سرريز از این بیماری همه گیر مانند تاخیر در مراقبت های پزشکی مشکلات اقتصادی و یا پریشانی عاطفی.”

وولف و تیم او نشان داد که مرگ و میر ناشی از علل دیگر از COVID-19 به شدت افزایش یافت در ایالات متحده است که بيشترين COVID-19 مرگ و میر در مارس و آوریل. این کشورها بودند ماساچوست, میشیگان, New Jersey, New York — به خصوص شهر نیویورک — و پنسیلوانیا است. در COVID-19 اوج برای ماه های مارس و آوریل (هفته پایان مارس 11) دیابت و مرگ و میر در کسانی که پنج کشور افزایش یافت 96 درصد بالاتر از حد انتظار تعداد مرگ و میر در مقایسه با زمانی که به صورت هفتگی به طور متوسط در ماه ژانویه و فوریه سال 2020 است. مرگ و میر ناشی از بیماری های قلبی (89%) و بیماری آلزایمر (64%) و سکته مغزی (35%) در این کشورها نیز مشخصی.

شهر نیویورک نرخ مرگ و میر به تنهایی افزایش سرسام آور 398% از بیماری های قلبی و 356% از دیابت این مطالعه اعلام کرد.

وولف گفت که او و تیم او گمان می برند که برخی از آنها غیر مستقیم مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر رخ داده است که در میان مردم با حاد شرایط اضطراری مانند حمله قلبی یا سکته مغزی که ممکن است ترس به رفتن به بیمارستان برای ترس از ویروس. کسانی که به دنبال مراقبت های اورژانس به ویژه در مناطق سخت ترین ضربه به این ویروس نشده اند ممکن است قادر به درمان آنها نیاز به مانند یک پشتیبانی اگر بیمارستان غرق خروش.

دیگران ممکن است از درگذشت مزمن بیماری مانند دیابت یا سرطان است که تشدید اثرات این بیماری همه گیر گفت: وولف VCU را Kenneth C. و دایان رایت برجسته صندلی در جمعیت سلامت و عدالت در سلامت. هنوز هم دیگران ممکن است در تلاش برای مقابله با عواقب ناشی از از دست دادن شغل و یا انزوای اجتماعی.

“ما نمی توانیم فراموش نکنید که در مورد سلامت روان” وولف گفت. “تعدادی از مردم در حال مبارزه با افسردگی, اعتیاد و بسیار شرایط دشوار اقتصادی ناشی از مستندات ممکن است تبدیل شدن به طور فزاینده ای از جان گذشته و برخی ممکن است مرگ و خودکشی. افراد معتاد به مصرف مواد مخدر و داروهای دیگر ممکن است overdosed. همه گفت: آنچه که ما در حال دیدن یک تعداد مرگ و فراتر از آنچه ما به طور معمول انتظار می رود برای این زمان از سال و این تنها بخشی از توضیح COVID-19.”

وولف و نویسندگان, Derek Chapman, Ph. D., Roy Sabo, دکتری و Latoya تپه VCU و Daniel M. Weinberger, Ph. D. از دانشگاه ییل دولت است که تحقیقات بیشتر مورد نیاز است به تعیین که چگونه بسیاری از مرگ و میر بودند از COVID-19 و چگونه بسیاری از آنها غیر مستقیم مرگ و میر ناشی از اختلال در جامعه است که کاهش یا تاخیر در دسترسی به مراقبت های بهداشتی و عوامل اجتماعی مؤثر بر سلامت (به عنوان مثال, شغل, درآمد, امنیت غذایی).”

وولف همچنین یک پزشک خانواده گفت: این مقاله نتایج تاکید نیاز به سیستم های بهداشتی و مقامات دولتی را به مطمئن شوید که خدمات در دسترس هستند نه تنها برای COVID-19 اما برای مشکلات بهداشت و سلامت دیگر. مطالعه خود را نشان داد و آنچه اتفاق افتاده در کشورهای که بودند غرق موارد در مارس و آوریل. وولف نگرانی که همان خوشه در حد مرگ و میر در حال حاضر ممکن است اتفاق می افتد در کشورهای دیگر که در حال غرق شده است.

“یافته های ما VCU محققان مطالعه تایید یک روند نگران کننده در سراسر ایالات متحده که در آن اعضای جامعه دچار بهداشت و درمان اضطراری ماندن صفحه اصلی — یک تصمیم گیری است که می تواند در دراز مدت و گاهی اوقات کشنده عواقب گفت:” پیتر Buckley, M. D., مدیر عامل موقت از نظام سلامت VCU و موقت معاون ارشد رئيس جمهور از VCU علوم سلامت. “سیستم های سلامت در سراسر کشور نیاز به بیماران اجازه می دانم که آن را بی خطر است و مهم است که به دنبال مراقبت های بهداشت و درمان اضطراری این که آیا آن را از طریق پزشکی از راه دور و یا در فرد است.”

وولف که در خدمت در یک تعامل جامعه نقش با C. کنت و دایان رایت مرکز بالینی و تحقیقات ابتدایی گفت: منابع باید در دسترس برای کسانی که در مواجهه با بیکاری و از دست دادن درآمد و غذا و مسکن و ناامنی از جمله کمک به با چالش های بهداشت روانی مانند افسردگی و یا اعتیاد که این مشکلات می تواند در حال حاضر.

“مقامات دولتی نیاز به فکر کردن در مورد رفتاری مراقبت های بهداشتی و ramping تا خدمات خود را برای آن دسته از بیماران نیاز” وولف گفت. “عدم وجود سیستم برای مقابله با این نوع از مسائل مربوط به سلامت دیگر تنها افزایش این تعداد مرگ و میر بیش از حد.”

این تیم تحقیقاتی از VCU و ییل دریافت بودجه برای این مطالعه از مرکز ملی برای پیشبرد ابتدایی علوم و موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی. هر دو نهاد بخشی از موسسه ملی بهداشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *