یک تیم از محققان تولید شده تا به رشد و نمو و نقشه از یک کلید صدا-سنجش ساختار در موش گوش داخلی. دانشمندان در موسسه ملی ناشنوایی و اختلالات ارتباطی (NIDCD) بخشی از موسسه ملی بهداشت و همکاران تجزیه و تحلیل داده ها از 30000 سلول از ماوس حلزون, حلزون به شکل ساختار گوش داخلی است. نتایج ارائه بینش های ژنتیکی برنامه هایی که درایو تشکیل سلول های مهم برای تشخیص تلفن های موبایل. این مطالعه همچنین میریزد نور به طور خاص در زمینه ای باعث از دست دادن شنوایی وابسته به اهلرز-دانلوس و سندرم Loeys-Dietz سندرم است.

مطالعه داده های به اشتراک گذاشته شده بر روی یک پلت فرم منحصر به فرد به هر پژوهشگر ایجاد بی سابقه ای از منابع است که می تواند به تسریع تحقیقات آینده در از دست دادن شنوایی. رهبری Matthew W. Kelley, دکتری, ارشد, از این بخش در رشد و نمو, علوم اعصاب در NIDCD این مطالعه به نظر می رسد آنلاین در طبیعت ارتباطات است. تیم تحقیقاتی شامل محققان در دانشگاه مریلند دانشکده پزشکی بالتیمور; دسیبل درمان بوستون; و کالج کینگ لندن است.

“بر خلاف بسیاری از دیگر انواع سلول ها در بدن سلول های حسی است که ما را قادر به شنیدن نیست و باید از این ظرفیت به بازسازی هنگامی که آنها تبدیل به آسیب دیده و یا بیمار گفت:” NIDCD مدیر Debara L. توچی, M. D., که همچنین یک otolaryngology-head and neck جراح. “توسط روشن درک ما از چگونگی این سلول ها تشکیل شده است در حال توسعه درونی گوش, این کار توسط یک دارایی مهم برای دانشمندان در حال کار بر روی سلول های بنیادی درمان مبتنی بر است که ممکن است درمان یا معکوس برخی از اشکال از گوش داخلی از دست دادن شنوایی.”

در پستانداران اولیه مبدل صدا هستند و سلول های مو که در حال گسترش در سراسر یک روبان نازک از بافت (ارگان Corti) اجرا می شود که طول مارپیچ حلزون. وجود دارد دو نوع از سلول های مو درون سلول های مو و بیرونی سلول های مو و آنها از لحاظ ساختاری و عملکرد پایدار توسط انواع مختلفی از حمایت از سلول ها. در طول توسعه یک استخر تقریبا یکسان سلولهای epc افزایش می دهد به این انواع مختلف سلول اما عواملی که راهنمای انتقال از اجداد به سلول های مو به طور کامل درک نشده.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه حلزونی شکل کلی تیم در زمان استفاده از یک روش به نام تک سلول توالی RNA. این تکنیک قدرتمند را قادر می سازد محققان به تجزیه و تحلیل ژن الگوهای فعالیت سلول های انفرادی. دانشمندان می توانید اطلاعات زیادی در مورد یک سلول از الگوی آن فعال ژن به دلیل ژن های رمزگذاری پروتئین است که تعریف یک سلول را تابع. سلول های ژن فعالیت الگوهای تغییر در طول توسعه و یا در پاسخ به محیط زیست است.

“وجود دارد تنها چند هزار سلول های مو در حلزون گوش و آنها صف آرایی نزدیک به هم در یک مجموعه موزاییک, آرایش که باعث می شود سلول های سخت برای منزوی کردن و مشخص” گفت: کلی. “تک سلولی توالی RNA ارائه شده ما با یک ابزار ارزشمند برای ردیابی سلول های انفرادی رفتارهای به عنوان آنها را به مکان خود را در ساختار پیچیده توسعه حلزون.”

ساختمان خود به کار قبلا در 301 سلول های کلی تیم مجموعه ای را برای بررسی ژن فعالیت پروفیل 30000 سلول از ماوس cochleae جمع آوری شده در چهار زمان شروع با 14 روز و نمو و با پایان دادن به هفتم پس از زایمان بعد. در مجموع این داده ها نشان دهنده گسترده فروشگاه از اطلاعات است که محققان می توانید استفاده کنید برای کشف حلزون توسعه و به مطالعه ژن که زمینه ارثی اشکال شنوايي.

کلی تیم با تمرکز بر یکی از این ژن Tgfßr1که مرتبط است به دو شرط در ارتباط با از دست دادن شنوایی اهلرز-دانلوس و سندرم Loeys-Dietz سندرم است. داده ها نشان داد که Tgfbr1 فعال است در بیرونی مو همراه پیش سازهای به عنوان اوایل به عنوان روز 14 از جنینی توسعه نشان می دهد که ژن های مهم برای آغاز شکل گیری این سلول ها.

برای کشف Tgfßr1‘s نقش محققان مسدود Tgfbr1 پروتئین فعالیت در cochleae از 14.5 روز جنین موش. زمانی که آنها مورد بررسی قرار cochleae پنج روز بعد آنها را دیدم کمتر بیرونی سلول های مو در مقایسه با جنینی موش cochleae که تا به حال درمان شده با Tgfbr1blocker. این یافته نشان می دهد که از دست دادن شنوایی در افراد مبتلا به Tgfßr1 جهش می تواند ناشی از اختلال بیرونی مو تشکیل سلول های در حال توسعه است.

این مطالعه نشان داد بینش اضافی به مراحل اولیه کاشت حلزون توسعه است. توسعه مسیرهای درونی و بیرونی سلول های مو انشعاب در اوایل; محققان مشاهده متمایز ژن الگوهای فعالیت در اولین نقطه در این مطالعه 14 بعد از جنینی توسعه است. این نشان می دهد که پیش سازهای که از این سلول های مشتق نیست به اندازه قبلا اعتقاد بر این بود. پژوهش های اضافی در سلول های جمع آوری شده در مراحل اولیه مورد نیاز است برای مشخص کردن گام های اولیه در شکل گیری سلول های مو.

در آینده دانشمندان ممکن است قادر به استفاده از این اطلاعات برای هدایت سلول های بنیادی به سمت مو همراه اصل و نسب کمک به تولید سلول های تخصصی آنها نیاز به آزمون جایگزینی سلول روش برای بازگرداندن برخی از انواع از دست دادن شنوایی. این مطالعه نتایج همچنین نشان دهنده یک منبع ارزشمند برای تحقیقات در این جلسه ساز و چگونه از آن می رود به چپ چپ در اشکال مادرزادی از دست دادن شنوایی.

نویسندگان ساخته شده اند اطلاعات خود را در دسترس از طریق دنده پورتال(link is external) (آناليز بيان ژن منابع) یک پلت فرم مبتنی بر وب برای به اشتراک گذاری تجسم و تجزیه و تحلیل زیادی multiomic دهد. پورتال نگهداری Ronna Hertzano, M. D., Ph. D., و تیم او در وزارت Otorhinolaryngology و موسسه ژنوم علوم (IGS)(لینک خارجی) در دانشگاه مریلند دانشکده پزشکی.

“تک سلولی توالی RNA اطلاعات بسیار پیچیده و به طور معمول نیاز به مهارت قابل توجهی برای دسترسی به, گفت:” Hertzano. “با انتشار این مطالعه داده ها از طریق چرخ دنده ما در حال ایجاد یک ‘دانشنامه’ از ژنها که در حال گوش داخلی تبدیل دانش ما در زمینه ساخت این قوی اطلاعات باز و قابل فهم برای زیست شناسان و دیگر محققان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de