آلمانی ها عودت از ووهان چین می رسند در یک پادگان ارتش در 1 فوریه به بررسی نشانه هایی از عفونت با کوروناویروس.

فرانک Rumpenhorst/picture-alliance/dpa/AP تصاویر

مقاله منتشر شده در تاریخ 30 ژانویه در این ژورنال پزشکی نیوانگلند (NEJM) در مورد اول چهار نفر در آلمان شما با یک رمان coronavirus ساخته شده بسیاری از عناوین به دلیل آن به نظر می رسید برای تایید آنچه که کارشناسان بهداشت عمومی می ترسید که کسی که هیچ نشانه ای از عفونت با ویروس به نام 2019-nCoV هنوز هم می تواند انتقال آن به دیگران. که ممکن است کنترل این ویروس بسیار سخت تر است.

محققان چینی قبلا پیشنهادی افراد بدون علامت ممکن است انتقال این ویروس اما تا به حال ارائه نشده روشن شواهد. “بدون شک پس از خواندن [به NEJM] کاغذ است که بدون علامت انتقال اتفاق افتاده است” Anthony Fauci, مدیر متحده موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی به خبرنگاران گفت. “این مطالعه میسازد این سوال برای بقیه.”

اما اکنون معلوم می شود که اطلاعات اشتباه بود. رابرت کخ موسسه (RKI), دولت آلمان آژانس بهداشت عمومی نوشته است نامه ای به NEJM به مجموعه ای از رکورد مستقیم, حتی اگر آن را درگیر در این مقاله است.

این مقاله به توصیف یک خوشه از عفونت آغاز شد که پس از یک بازرگان از شانگهای بازدید یک شرکت در نزدیکی مونیخ در 20 و 21 ژانویه که در آن او تا به حال یک جلسه با چهار نفر که بعد مریض شد. مهمتر او بیمار نیست در آن زمان: “در طول اقامت او بوده است و با هیچ نشانه یا علائم عفونت بود اما بیمار شدن در پرواز بازگشت به چین” نویسندگان نوشت. “واقعیت این است که افراد بدون علامت هستند و منابع بالقوه 2019-nCoV عفونت ممکن است حکم یک ارزیابی مجدد از انتقال نوسانات شیوع فعلی.”

اما محققان نیست در واقع صحبت می کنند به زن قبل از آنها منتشر شده این مقاله است. آخرین نویسنده مایکل Hoelscher از دانشگاه لودویگ ماکسیمیلیان مونیخ مرکز پزشکی می گوید: این مقاله با تکیه بر اطلاعات از چهار بيمار ديگر: “آنها به ما گفت که بیمار از چین به نظر نمی رسد به هر گونه علائم است.” پس از آن, اما, RKI و بهداشت و ایمنی مواد غذایی اقتدار دولت از بایرن را بحث به شانگهای بیمار بر روی گوشی و معلوم شد او باید علائم در حالی که در آلمان. به گفته افراد آشنا با تماس با او احساس خسته از رنج درد عضلانی و در زمان پاراستامول یک تب-کاهش دارو. (یک RKI سخنگوی خواهد تنها تایید به علم که نگاه به علائم.)

Hoelscher بود در تماس با او می گوید. “من خواسته باواریا بهداشت و ایمنی مواد غذایی قدرت که آیا این اطلاعات از آن مکالمه تلفنی خواستار اصلاح و به من گفته شد که چنین نیست,” او می گوید. (باواریا وزارت بهداشت که این سازمان بخشی را در پاسخ به یک درخواست برای اطلاعات از علمخودی.) اما RKI مخالفت کرد. آژانس سخنگوی تایید می کند که نامه ای در مورد خطا شده است به NEJM. RKI همچنین به اطلاع سازمان بهداشت جهانی (WHO) و اروپا آژانس های همکار مورد اطلاعات جدید است.

“من احساس بد در مورد چگونه این رفت, اما من فکر نمی کنم کسی است که در گسل در اینجا می گوید:” virologist مسیحی Drosten از Charité بیمارستان دانشگاه در برلین که کار آزمایشگاه برای مطالعه و یکی از نویسندگان آن است. “ظاهرا زن نمی تواند رسید و مردم احساس کردند این بود که ابلاغ به سرعت.”

مارک Lipsitch متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت می گوید تماس یک مورد بدون علامت و بدون صحبت کردن با فرد مشکل ساز است. “نگاهی به گذشته آن را برای تلفن های موبایل مانند این بود که یک انتخاب ضعیف” او می گوید. اما “در شرایط اضطراری و تنظیم آن را اغلب ممکن است به صحبت کردن همه مردم است.” “من فرض کنید که این نامعقول گروه در تلاش برای خارج شدن خود را به بهترین ایده از آنچه حقیقت بود به سرعت به جای کسی تلاش برای بی دقتی بود.”

این آژانس بهداشت عمومی سوئد در واکنش کمتر خیرخواهی. “منابع که ادعا کرد که coronavirus خواهد آلوده در طول دوره کمون فاقد پشتوانه علمی برای این تجزیه و تحلیل در مقاله خود می گوید:” یک سند با پرسش و پاسخهای متداول آژانس ارسال شده بر روی وب سایت خود در روز گذشته ، “این امر در میان چیزهای دیگر به یک مقاله در [NEJM] است که پس از آن ثابت شامل عمده نقص و خطا است.” حتی اگر علائم بیمار شد نامشخص نبود یک عفونت بدون علامت می گوید: اسحاق Bogoch, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه تورنتو است. “بدون علامت به معنی هیچ علائم صفر است. به این معنی که شما احساس خوب است. ما باید مراقب باشید با کلمات ما.”

Hoelscher موافق است که کاغذ باید واضح تر در مورد منشاء اطلاعات در مورد سلامت زن. “اگر من در حال نوشتن این امروز من می خواهم که با عبارت متفاوت,” او می گوید. نیاز برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات به عنوان سریع که ممکن است همراه با NEJM‘s فشار برای انتشار در اوایل ایجاد فشار زیادی به او می گوید.

داده می شود که چگونه سریع داده ها در حال بیرون آمدن میان رشد اقتصاد جهانی خوب است برای خواندن و حتی مقالات کارشناسی با برخی از احتیاط بیشتری در این لحظه Lipsitch می گوید: “من فکر می کنم بررسی دقیق سبک تر است در وسط یک بیماری همه گیر از آن است که در حالت عادی سرعت و همچنین کیفیت داده ها رفتن به مقالات لزوما بیشتر نامشخص است.”

این واقعیت است که این مقاله آن را اشتباه معنا نیست که انتقال از افراد بدون علامت نمی کند رخ می دهد. اما حتی اگر آن را ندارد, آن به احتمال زیاد نقش یک نقش کوچک در این بیماری همه گیر به طور کلی که می گوید. افرادی که سرفه یا عطسه هستند بیشتر احتمال دارد به گسترش این ویروس در آژانس نوشت: در یک وضعیت گزارش روز شنبه. “اطلاعات بیشتر ممکن است به زودی. ما فقط باید صبر” Lipsitch می گوید.

آلمانی خوشه می کند و نشان می دهد یکی دیگر از جنبه های جالب در مورد ویروس جدید, Drosten می گوید. تا کنون بیشترین توجه را به بیمارانی که به طور جدی بیمار و اما هر چهار نفر در آلمان به یک عفونت خفیف. که ممکن است درست باشد برای بسیاری از بیماران Drosten می گوید که ممکن است کمک به این ویروس گسترش یافته است. “وجود دارد به طور فزاینده ای به این معنا که بیماران ممکن است فقط تجربه خفیف علائم سرماخوردگی در حالی که در حال حاضر ریختن ویروس,” او می گوید. “کسانی که علائم است که رهبری مردم را به ماندن در خانه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de