فرد به فرد انتقال SARS-CoV-2 رخ داده بین دو نفر با طولانی مدت محافظت نشده قرار گرفتن در معرض در حالی که اولین بیمار علامتی بود. با وجود نظارت فعال و تست 372 تماس از هر دو مورد بدون انتقال بیشتر شناسایی شد

تحقیقات جدید منتشر شده در مجله لانستتوصیف در جزئیات اولین محلی منتقل می شود مورد سندرم حاد تنفسی کروناویروس 2 (SARS-CoV-2) که باعث COVID-19 در ایالات متحده آمریکا از یک زن بود که به تازگی از سفر به چین و انتقال عفونت به شوهرش. بیشتر انتقال يافت و با وجود نظارت بر تماس ها برای علائم و تست همه کسانی که در توسعه و تب و سرفه و یا تنگی نفس و همچنین به عنوان یک نمونه بدون علامت متخصصان مراقبت های بهداشتی که در تماس با بیماران.

در ژانویه 23, 2020, ایلینوی, گزارش دولت اولین آزمایشگاه مورد تایید شده (index case) از COVID-19 در یک زن در دهه 60 که در بازگشت از ووهان چین در اواسط ماه ژانویه سال 2020 است. پس از آن اولین شواهد ثانویه انتقال در ایالات متحده آمریکا گزارش شده در ژانویه 30, وقتی که شوهر او که تا به حال سفر خارج از ایالات متحده آمریکا بود اما مکرر تماس نزدیک با همسر خود پس از بازگشت او آزمایش مثبت برای SARS-CoV-2.

مقامات بهداشت عمومی در انجام فشرده بررسی اپيدميولوژيک از این دو موارد تایید شده. این مطالعه توصیف بالینی و آزمایشگاهی ویژگی های هر دو گروه بيماران و ارزیابی و نظارت از چند صد افراد با قرار گرفتن در معرض بالقوه به SARS-CoV-2.

در مجموع 372 نفر به عنوان مخاطبین بالقوه — 347 از این افراد به طور فعال نظارت پس از تایید از قرار گرفتن در معرض به زن و یا شوهر و یا بعد از علامت شروع (از جمله 152 جامعه مخاطبین و 195 بهداشت حرفه ای). وجود 25 نفر بود که تماس کافی اطلاعات برای تکمیل نظارت فعال. یک نمونه از 32 بدون علامت بهداشت و درمان پرسنل مخاطبین نیز تست شده است.

این 347 مخاطبین قرار گرفتند فعال علامت نظارت برای 14 روز پس از آخرین آنها قرار گرفتن در معرض. از این 43 مخاطبین توسعه یافته که تب و سرفه و یا تنگی نفس بودند جدا شده و تست شده برای SARS-CoV-2 و همچنین بدون علامت متخصصان مراقبت های بهداشتی. همه افراد 75 آزمایش منفی برای SARS-CoV-2.

در دسامبر 25, 2019, زن بیمار در سفر به ووهان, جایی که او در بازدید از یک بیمارستان بستری نسبی و دیگر اعضای خانواده با تشخیص بیماری تنفسی. در بازگشت او به آمریکا در 13 ژانویه 2020 تجربه شش روز از تب خفیف و خستگی و سرفه قبل از اینکه در بیمارستان بستری مبتلا به پنومونی و تست مثبت برای SARS-CoV-2. قبل از بستری شدن در بیمارستان او در زندگی با همسرش که به بیماری انسدادی مزمن ریوی (COPD) و سرفه مزمن. این شرایط ساخته شده است آن را دشوار است برای تعیین زمان خود را علامت شروع مربوط به COVID-19. هشت روز پس از همسرش در بیمارستان بستری شد شوهر او نیز در بیمارستان بستری با بدتر شدن تنگی نفس و سرفه کردن خون و نیز آزمایش مثبت برای SARS-CoV-2.

هر دو گروه از بیماران بهبود یافت و مرخص شد و به خانه انزوا که برداشته شد 33 روز پس از آن زن بازگشت از ووهان پس از دو تست منفی برای SARS-CoV-2 گرفته شده 24 ساعت از هم جدا.

“این گزارش نشان می دهد که فرد به فرد انتقال SARS-CoV-2 ممکن است به احتمال زیاد به رخ می دهد از طریق محافظت طولانی مدت قرار گرفتن در معرض یک فرد با علامتی COVID-19 می گوید:” دکتر جنیفر انگشت, افسر ارشد پزشکی از شیکاگو وزارت بهداشت ایالات متحده آمریکا که co-led پژوهش. “تجربه ما محدود انتقال SARS-CoV-2 متفاوت از ووهان که در آن انتقال گزارش شده است که رخ می دهد در سراسر جامعه و در میان متخصصان مراقبت های بهداشتی و از تجارب مشابه دیگر coronaviruses. با این وجود امکانات بهداشت و درمان باید به سرعت تریاژ و منزوی کردن افراد مشکوک به داشتن COVID-19 و اطلاع پیشگیری از عفونت خدمات محلی و ادارات بهداشت برای حمایت در تست های مدیریت و مهار کنیم.”

نویسندگان تاکید است که افرادی که فکر می کنند ممکن است در معرض COVID-19 و دچار تب و سرفه و تنگی نفس و یا دیگر نشانه های سازگار با COVID-19 باید تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود را قبل از اینکه به دنبال کمک به طوری که مناسب اقدامات پیشگیرانه را می توان گرفته شده است.

“اگر چه بیشتر گزارش های دقیق از تماس با تحقیقات از COVID-19 موارد می تواند به بهبود درک ما از توانايی انتقال از این رمان ویروس نبود COVID-19 در میان متخصصان مراقبت های بهداشتی با پشتیبانی از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) توصیه های اطراف مناسب کنترل عفونت” توضیح می دهد که شرکت سرب نویسنده دکتر اسحاق Ghinai از ایلینوی وزارت بهداشت ایالات متحده آمریکا است.

شرکت سرب نویسنده Dr تریستان McPherson از شیکاگو وزارت بهداشت ایالات متحده آمریکا می افزاید: “بدون استفاده از مناسب facemasks یا دیگر تجهیزات حفاظت شخصی افراد زندگی در همان خانواده به عنوان و یا ارائه مراقبت در عدم بهداشت و درمان تنظیم برای یک فرد با علامتی COVID-19 به احتمال زیاد در معرض خطر عفونت است. زمان CDC توصیه هایی برای افراد در معرض خطر مواجهه باقی می ماند قرنطینه با هیچ فعالیت ممکن است موثر در کاهش بعد فرد به فرد انتقال SARS-CoV-2.”

محققان اذعان دارند که این اطلاعات اولیه و توجه داشته باشید محدودیت های مختلف از جمله است که در این گزارش به توصیف تنها یکی از شناخته شده انتقال رویداد در نتیجه این یافته ها ممکن است generalisable یا نماینده گسترده تر انتقال الگوهای. آنها همچنین اشاره می کنند که این تحقیقات ممکن است به شناسایی همه افراد با قرار گرفتن در معرض بالقوه به COVID-19 آن را به عنوان وابسته به زوج به یاد بیاورید از مکان آنها بازدید مردم آنها را ملاقات کرد و از علامت شروع. در نهایت رسیدگی به این موارد صورت گرفت قبل از به روز رسانی CDC راهنمایی در مورد طبقه بندی قرار گرفتن در معرض خطر در میان مخاطبین از بیماران مبتلا به COVID-19. برای مثال به روز شده در ارشاد نشان می دهد که گلو درد باید گنجانده شده است که ممکن است نشانه ای از COVID-19 هنگام ارزیابی بهداشت و درمان کارگران و نشان می دهد که یک تست PCR به عنوان استفاده می شود در تمام, تماس, ردیابی در این مطالعه ممکن است به اندازه کافی برای قطعی رد کردن عفونت بیش از 14 روز دوره کمون و به عنوان نتیجه برخی از موارد COVID-19 ممکن است تشخیص داده شده اند.

این مطالعه توسط محققان مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, آتلانتا, ایالات متحده آمریکا; ایلینوی, وزارت بهداشت, شیکاگو, ایالات متحده آمریکا; شیکاگو, وزارت بهداشت, شیکاگو, ایالات متحده آمریکا; Cook County, وزارت بهداشت, جنگل بلوط, ایالات متحده آمریکا; DuPage County Health Department ویتون ایالات متحده آمریکا; مترو بیماری های عفونی مشاوران بورر ریج, ایالات متحده آمریکا; برتر پزشکان مراقبت های اولیه کارول جریان ایالات متحده آمریکا; Cook County, سلامت, شیکاگو, ایالات متحده آمریکا; دانشگاه نورث وسترن شیکاگو, ایالات متحده آمریکا; دریاچه ایری College of Osteopathic پزشکی, Erie, ایالات متحده آمریکا; و دانشگاه ایالتی رایت, Dayton, ایالات متحده آمریکا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im