مطالعه ارزیابی سطح استرس از بازسازی لاک پشت های دریایی در طول حمل و نقل

یک مطالعه جدید همكاري با شش دانشمندان با انگلستان آکواریوم پیدا کرده است که بازسازی کمپ را ریدلی و سرخ لاک پشت های دریایی تجربه قابل توجهی پاسخ استرس در هنگام حمل و نقل به انتشار مکان در جنوب ایالات متحده اما این لاک پشت ها باقی مانده جسمی پایدار و آماده برای انتشار است.

هر سال ده ها و حتی صدها نفر از “سرد حیرت زده کرد” لاک پشت های در حال درمان در آکواریوم را کوئنسی مرکز مراقبت از حیوانات برای انواع تهدید کننده زندگی شرایط پزشکی که منجر به از هفته هیپوترمی و ناتوانی در تغذیه در طول تابنده فصل است. به طور معمول, تابنده شروع فصل در اوایل ماه نوامبر و اوایل ژانویه اجرا می شود از طریق زمانی که انگلستان درجه حرارت آب به سرعت به نوبه خود سرد و لاک پشت گیر در سمت شمال کیپ کاد. لاک پشت ها هستند و سپس نجات و بازسازی دو تا هشت ماه. هنگامی که زمان می آید منتشر خواهد شد بازگشت به وحشی لاک پشت باید وارد اقیانوس در سواحل مناسب با درجه حرارت آب اغلب نیاز به حمل و نقل به جنوب شرقی متحده با کنترل آب و هوا SUV یا ون. این حمل و نقل ممکن است تا 24 ساعت و القاء می تواند یک واکنش پاسخ به استرس.

“همانطور که برای انسان سفر ساعت های بسیاری را در مسافت های طولانی می تواند استرس زا برای لاک پشت. ما می خواستیم برای مشخص کردن میزان استرس پاسخ و سند, آیا لاک پشت ها هنوز در وضعیت خوب پس از یک سفر طولانی” گفت: دکتر چارلز Innis مدیر بهداشت حیوانات در انگلستان آکواریوم.

تا به حال تاثیر کامل از حمل و نقل روند مشخص نیست. در این مطالعه جدید به رهبری دکتر کاتلین شکار از دانشگاه جرج میسون و منتشر شده در مجله یکپارچه Organismal زیست شناسی, همه لاک پشت ها تا به حال سرگردان در آب و هوای سرد حیرت زده دولت در امتداد ساحل کیپ Cod خلیج بین ماه های اکتبر و دسامبر 2011-2017 و بازسازی در آکواریوم مراقبت از حیوانات مرکز به مدت شش تا هشت ماه. در طول سفر به انتشار این لاک پشت به وحشی, دانشمندان مورد مطالعه پاسخ کمپ را ریدلی و سرخ لاک پشت های قبل و بعد از خودرو حمل و نقل به صورت زیر شش ساعت و 12 ساعت و 18 ساعت و 24 ساعت جمع آوری نمونه خون.

محققان دریافتند که حمل و نقل ناشی از یک استرس های فیزیولوژیکی پاسخ برای هر دو گونه لاک پشت دریایی. در این مدت از آن حمل و نقل به طور قابل توجهی تحت تاثیر استرس پاسخ با هر دو گونه را برجسته تر نشان تغییرات در دیگر سفر. از همه مهمتر با وجود یافته های هر دو گونه لاک پشت در مطالعه باقی مانده در خوبی بالینی بیماری بر اساس بررسی علائم حیاتی و خون داده حتی پس از 24 ساعت حمل و نقل. با اینحال محققان نشان می دهد که به حداقل رساندن حمل و نقل زمانی که ممکن است, ممکن است کمک به اطمینان حاصل شود که بازسازی لاک پشت ها منتشر شد به اقیانوس تحت بهترین شرایط ممکن است.

“نتایج حاصل از این مطالعه استفاده می شود به اطمینان حاصل شود که لاک پشت دریایی حمل و نقل انجام شده تحت محیط های کنترل شده و در امن و زمان” گفت: Connie Merigo دریایی امداد و نجات حیوانات مدیر بخش. “این مطالعه مفید خواهد بود به جامعه جهانی از لاک پشت دریایی rehabilitators, veterinarians, محققان و زیست شناسان.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط New England آکواریوم. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>