mFor بیش از 40 سال دانشمندان فرضیه وجود آنزیم خوشه یا “metabolons” در تسهیل فرآیندهای مختلف درون سلول است. با استفاده از یک رمان تکنولوژی تصویربرداری همراه با اسپکترومتری جرمی محققان در دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا برای نخستین بار به طور مستقیم مشاهده کاربردی metabolons درگیر در تولید پورین ترین فراوان همراه ميشود. این یافته ها می تواند منجر به توسعه از رمان راهکارهای درمانی است که اخلال در پیشرفت سرطان است.

“مطالعه ما نشان می دهد که آنزیم ها نه به صورت اتفاقی و در واقع در سراسر سلول ها رخ می دهد اما در عوض در گسسته خوشه یا metabolons که انجام خاص مسیرهای متابولیک” گفت: Stephen Benkovic اوان Pugh استاد دانشگاه و Eberly صندلی در شیمی است. “نه تنها ما پیدا کردن اثبات این که metabolons وجود دارد, اما ما همچنین نشان داد که این metabolon رخ می دهد در نزدیکی میتوکندری در سلول های سرطان است.”

این یافته ها به نظر می رسد امروز (17 آوریل) در مجله علوم.

در این مطالعه تیم جستجو برای یک نوع خاص از metabolon به نام “purinosome” که تصور می شد به انجام “de novo بیوسنتز پورین” فرایند که توسط آن جدید پورین — بلوک های ساختمان DNA و RNA — سنتز شده. محققان به بررسی این purinosomes در HeLa سلولهای سرطان گردن رحم همراه خط مورد استفاده در پژوهش های علمی.

“ما نشان داده اند که de novo بیوسنتز پورین [DNPB] مسیر انجام شده است توسط purinosomes متشکل از حداقل نه آنزیم های بازیگری با هم بگیرید به افزایش خود را به طور کلی فعالیت با حداقل هفت برابر” گفت: Vidhi Pareek, معاون پژوهشی دانشکده شیمی و Huck موسسه علوم زندگی.

محققان شناسایی purinosomes که کمتر از یک میکرومتر در قطر با استفاده از یک رمان تصویربرداری سیستم طراحی و توسعه توسط نیکلاس Winograd, Evan Pugh استاد دانشگاه شیمی و همکاران. “تکنیک با بهره گیری از گاز در خوشه یون پرتو یون ثانویه طيف سنجی جرمی [GCIB-SIMS] برای تشخیص دست نخورده مولکولهای زیستی با حساسیت بالا و اجازه می دهد در محل شیمیایی تصویربرداری در سلول های تک” گفت: هوآ تیان دستیار پژوهشی استاد دانشكده شيمي و مواد پژوهشگاه. این حیاتی برای مطالعه از آنجایی که ما در حال برخورد با غلظت بسیار کم مولکول های فردی در سلول های سرطان است.”

نیکلاس Winograd, Evan Pugh استاد دانشگاه شیمی کار کرده است به مدت 35 سال به منظور توسعه روش های جدید از جمله با وضوح بالا GCIB-سیمز است که می تواند زیر سلولی شیمیایی اطلاعات است.

“در حال حاضر در پایان زندگی حرفه ای من, من در نهایت از دیدن این روش تصویربرداری فاش حضور purinosomes و شاید بعد دید که یک داروی ضد سرطان در واقع باعث می شود آن را به یک purinosome که در آن می توان موثر ترین,” او گفت:.

از همه مهمتر این تیم نشان داد که DNPB مسیر رخ می دهد در یک کانال شیوه و مجاورت از purinosomes به میتوکندری تسهیل جذب بسترهای تولید شده توسط میتوکندری برای استفاده در مسیر. هدایت هنگامی رخ می دهد که آنزیم قرار دارد نزدیک به هم به طوری که مولکول های تولید شده به سرعت منتقل شده و فرآوری شده در طول مسیر آنزیمی محدود کردن equilibration با فله cytosol.

“آزمایش ما اجازه به ما نشان می دهد که بهره وری از د نوو بیوسنتز پورین مسیر افزایش هدایت و نزدیکی purinosomes نزدیکی میتوکندری است مهم برای مسیر” گفت: Benkovic. “این یافته ها باز کردن درب به مطالعه یک کلاس جدید از درمان سرطان; به عنوان مثال طراحی یک مولکول است که می تواند مختل purinosomes’ مجاورت با میتوکندری.”

موسسه ملی بهداشت در حمایت از این تحقیقات است.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط پن استیت. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im