دانشمندان در دانشگاه آلبرتا نشان داده اند که مواد مخدر remdesivir بسیار موثر در توقف تکثیر ساز و از کروناویروس که باعث COVID-19 با توجه به تحقیقات جدید منتشر شده امروز در مجله Biological Chemistry.

مقاله زیر از نزدیک در تحقیقات منتشر شده توسط همان آزمایشگاه در اواخر فوریه که نشان داد که چگونه این دارو کار می کرد در برابر سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS) ویروس مرتبط coronavirus.

“ما خوش بودند که ما می بینیم همان نتایج را در برابر SARS-CoV-2 ویروس” گفت: Matthias Götte صندلی پزشکی میکروبیولوژی و ایمونولوژی در تو از A.

“ما به دست آمده تقریبا یکسان نتایج همانطور که قبلا گزارش با MERS بنابراین ما می بینیم که remdesivir بسیار قوی بازدارنده برای coronavirus polymerases.”

Götte جدید کاغذ نشان می دهد که چگونه remdesivir توسعه یافته در سال 2014 برای مبارزه با بیماری همه گیر ابولا کار می کند در جزئیات. او با تشبیه این روش به موتور ویروس مسئول سنتز این ویروس در ژنوم.

“اگر هدف شما این روش ویروس نمی تواند گسترش به طوری که آن را بسیار منطقی هدف برای درمان” Götte گفت.

آزمایشگاه کار نشان می دهد که چگونه remdesivir ترفندهای ویروس با تقلید آن بلوک های ساختمان.

“این coronavirus polymerases درهم و برهم هستند و آنها فریب خورده به طوری که مهار می شود گنجانیده شده است و بسیاری از ویروس های دیگر می تواند تکرار,” Götte توضیح داد.

او گفت: مدارک و شواهد از گروه خود را همراه با مطالعات گذشته در حیوانی و کشت سلولی مدل بدان معنی است که remdesivir می توان طبقه بندی به عنوان یک “مستقیم-اقدام ضد ویروس” در برابر SARS-CoV-2 یک اصطلاح برای اولین بار به توصیف جدیدتر کلاس از آنتی ویروسها که از تداخل با مراحل خاص از ویروس هپاتیت C (HCV) چرخه زندگی.

او گفت: این کشف که مستقیم عمل کرده و وعده بالینی برای remdesivir در COVID-19 بيمار که در حال حاضر در جریان است در سراسر جهان.

در حالی که Götte گفت: شواهد توجیه بالینی, او هشدار داد که نتایج به دست آمده در آزمایشگاه نمی توان به پیش بینی که چگونه مواد مخدر را با مردم.

“ما باید صبور باشید و منتظر نتایج این کارآزمایی بالینی تصادفی” گفت: Götte که پژوهش بودجه توسط Canadian Institutes of Health Research, آلبرتا عمده صندوق نوآوری و علوم جلعاد که تولید کننده remdesivir.

این Götte آزمایشگاه قبلا بر ویروس نقص ایمنی انسانی (HIV) و هپاتيت C, اما از چند سال پیش تغییر به تمرکز بر روی ویروس ها با بالاترین اپیدمی. سازمان بهداشت جهانی (WHO) صادر شده لیست خود را از پاتوژن ها به احتمال زیاد به علت شیوع شدید از جمله ابولا Lassa و coronaviruses در سال 2015.

“در این معنا,, ما آماده شد چون آزمایشگاه متخصص در ویروسی polymerases” گفت: Götte اضافه کرد که گام بعدی خواهد بود به استفاده از آزمایشگاه ابزار برای ارزیابی دیگر امیدوار کننده ضد ویروس.

او خوشبین است که میزان بی سابقه ای از تحقیقات در رفتن در سراسر جهان و در سطح بالایی از همکاری بین محققان منجر به کشف یک یا چند درمان موثر برای COVID-19.

“ما ناامید هستند اما ما هنوز هم برای نگه داشتن نوار بالا برای هر چیزی که ما را به آزمایش های بالینی,” او گفت:.

Remdesivir یکی از چندین مواد مخدر سریع ردیابی به محاکمه توسط سازمان جهانی بهداشت در مقایسه با درمان های بالقوه در بیمارستان بستری COVID-19 بيمار در دوازده کشور از جمله کانادا ، Götte گفت: ما می توانیم انتظار می رود نتایج حاصل از مهم بالینی در اوایل آوریل یا مه.

Götte گفت: این ناامید کننده است که ضد ویروس کشف شده در زمان سندرم حاد تنفسی (سارس) شیوع 2003 — که ممکن است موثر در برابر COVID-19 بیش از حد — که هرگز ترجمه شده به طور گسترده ای در دسترس است درمان تا حد زیادی به دلیل هزینه های درگیر در توسعه داروهای جدید.

“این واضح است که ما باید برای عبور از خط پایان” او گفت:.

“ده میلیارد دلار می رسد, زیادی, مقدار زیادی,” Götte گفت. “اما در زمینه این بیماری همه گیر و هزینه های مرتبط با این بیماری همه گیر نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de