مطالعه در فیلادلفیا لینک ها رشد تاج درخت کاهش در مرگ و میر انسان

اولین بار در سطح شهرستان ارزيابی اثرات بهداشت برآورد تاثير تاج درخت ابتکار در مرگ و میر زودرس در فیلادلفیا نشان می دهد که افزایش تاج درخت می تواند به جلوگیری از بين 271 و 400 مرگ و میر زودرس در هر سال است. این مطالعه توسط میشل Kondo یک فیلادلفیا-بر اساس تحقیقات دانشمندان علوم اجتماعی با وزارت کشاورزی ایالات متحده خدمات جنگل و شریک زندگی خود را نشان می دهد که افزایش تاج درخت یا فضای سبز می تواند باعث کاهش عوارض و مرگ و میر برای جمعیت شهری — به خصوص در مناطق با وضعیت اجتماعی و اقتصادی پایین تر که در آن موجود درخت سایبان تمایل به پایین ترین.

مطالعه “Health impact assessment فیلادلفیا 2025 درخت تاج پوشش اهداف” بررسی تاثیر بالقوه Greenworks فیلادلفیا یک برنامه برای افزایش تاج درخت به 30 درصد در سراسر شهر تا سال 2025 در انسان مرگ و میر. تحلیل یکی از اولین برای برآورد تعداد مرگ و میر قابل پیشگیری مبتنی بر فعالیت بدنی آلودگی هوا و سر و صدا و گرما و قرار گرفتن در معرض greenspaces با استفاده از یک ابزار توسعه یافته توسط بهداشت عمومی محققان در اسپانیا و سوئیس به نام Greenspace-Health Impact Assessment

Kondo و همکاران برآورد شده سالانه تعداد مرگ و میر قابل پیشگیری در ارتباط با پیش بینی تغییرات در درخت تاج پوشش در فیلادلفیا بین 2014 و سال 2025 تحت سه سناریو افزایش فضای سبز شهری. آنها دریافتند که افزایش شهری تاج درخت به Greenworks فیلادلفیا هدف از 30 درصد در تمام محله ها می تواند به جلوگیری از مرگ و میر سالانه 400 اما کمتر را افزایش می دهد در تاج درخت هنوز هم منجر به کاهش مرگ و میر. 5 درصد افزایش در تاج درخت تنها در مناطق بدون درخت می تواند منجر به کاهش سالانه 302 مرگ و میر در سراسر شهر بود محققان دریافتند و 10 درصد افزایش در درخت تاج پوشش در سراسر شهرستان همراه بود با برآورد کاهش مرگ و میر 376

“این مطالعه با پشتیبانی از این ایده که افزایش تاج درخت و سبز شهری تلاش ارزشمند هستند و حتی در سطح متوسط به عنوان ارتقاء سلامت و صرفه جویی در هزینه اقدامات” گفت: Kondo.

زمان تاج درخت در فیلادلفیا در محدوده 2 درصد به 88 درصد با میانگین 20 درصد شهری درخت تاج پوشش بر اساس 2014 داده است.

“در هفته های اخیر به عنوان ساکنان بسیاری از شهرهای تجربه قرنطینه شرایط, ما, تجربه کرده, اوج نیاز برای فضای سبز” گفت: Kondo. “در حالی که COVID-19 pandemic بدان معنی است که ما نیاز به توجه به نزدیکی ما به افراد دیگر و اقدامات احتیاطی را برای محدود کردن تماس با ما, زمان, خارج, در پارک ها و جنگل ها شده است و مهم برای ما حفظ سلامت روانی و جسمانی.”

تحقیقات همکاران شامل دانشمندان از دانشگاه Pompeu fabra از ملی, اجتماعی-محیط زیست سنتز مرکز دانشگاه ایالتی کلرادو و دانشگاه.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط USDA Forest Service – شمال ایستگاه تحقیقات. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de