مطالعه دوقلوها می یابد و حساسیت ما این است که تا حدودی در ژن های ما

برخی از افراد حساس تر از دیگران هستند — و حدود نیمی از این تفاوت ها می توان به ژن های ما, تحقیقات جدید نشان داده است.

این مطالعه به رهبری کوئین مری دانشگاه لندن در مقایسه جفت یکسان و غیر یکسان 17 ساله دوقلو به ببینید که چگونه به شدت آنها تحت تاثیر مثبت یا منفی تجربیات خود را — ‘حساسیت سطح. هدف این بود که به اذیت کردن که چگونه بسیاری از تفاوت در حساسیت می تواند توضیح داده شود و یا ژنتیکی و یا عوامل محیطی در توسعه: طبیعت یا پرورش.

دوقلوها که به ارمغان آورد تا با هم بیشتر تجربه همان محیط زیست است. اما تنها دوقلوهای به اشتراک گذاری همان ژن: غیر دوقلوهای همسان هستند مثل هر خواهر و برادر. اگر دوقلوهای همسان نشان می دهد هیچ شباهت بیشتر در سطح خود را از حساسیت نسبت به غیر دوقلوهای سپس ژن بعید است که به بازی در نقش یک.

با استفاده از این نوع تجزیه و تحلیل تیم متوجه شد که 47 درصد از تفاوت در حساسیت بین افراد بودند به ژنتیک ترک 53 درصد اختصاص توسط عوامل محیطی. پژوهش از کوئین مری دانشگاه لندن و کینگز کالج لندن برای اولین بار برای نشان دادن این لینک به طور قطعی در یک مطالعه بزرگ. یافته های منتشر شده در مولکولی روانپزشکی.

مایکل Pluess استاد روانشناسی رشد در کوئین مری دانشگاه لندن و مطالعه منجر شود گفت: “ما همه تحت تاثیر آنچه که ما تجربه — حساسيت چیزی است که همه ما به عنوان یک انسان اولیه صفت است. اما ما نیز متفاوت چقدر تاثیر تجارب ما بر ما داشته باشند. دانشمندان همیشه فکر می کردم وجود دارد که اساس ژنتیکی برای حساسیت, اما این اولین بار است که ما توانسته ایم در واقع کمیت چقدر از این تفاوت در حساسیت توضیح داده شده توسط عوامل ژنتیکی.”

بیش از 2800 دوقلوها درگیر شدند در این مطالعه تقسیم بین حدود 1000 دوقلوهای همسان و 1800 غیر دوقلوهای تقریبا نیمی از آنها اقدام کنند. دوقلوها خواسته شد برای پر کردن یک پرسشنامه تهیه شده توسط استاد Pluess است که به طور گسترده ای استفاده می شود برای تست یک فرد سطح از حساسیت به محیط زیست خود را در این آزمون خواهد بود ساخته شده در دسترس آنلاین در اواخر این ماه پس هر کسی می تواند ارزیابی خود حساسیت.

پرسشنامه نیز قادر به اذیت کردن انواع مختلف حساسیت-آیا کسی است که حساسیت بیشتری نسبت به تجارب منفی یا مثبت تجارب — و همچنین به عنوان به طور کلی حساسیت. تجزیه و تحلیل با این تیم پیشنهاد کرد که این حساسیت های مختلف نیز اساس ژنتیکی.

Co-پژوهشگر دکتر الهام Assary گفت: “اگر یک کودک است که حساسیت بیشتری نسبت به تجارب منفی آن ممکن است که تبدیل شدن آنها به بیشتر به راحتی استرس و اضطراب در موقعیت های چالش برانگیز. از سوی دیگر اگر یک کودک دارای حساسیت بالاتر به تجارب مثبت آن ممکن است این باشد که آنها بیشتر پاسخگو به پدر و مادر خوب یا سود بیشتر از مداخلات روانشناختی در مدرسه. آنچه مطالعه ما نشان می دهد که این جنبه های مختلف با حساسیت تمام فاکتورهای.”

در نهایت این تیم کاوش چگونه, حساسیت, به مشترک دیگر و ایجاد صفات شخصیتی شناخته شده به عنوان ‘پنج’: باز بودن توافق پذيری با برونگرایی و روان. آنها دریافتند که وجود یک جزء ژنتیکی بین حساسیت روان و برونگرایی اما نه با هر یک از دیگر صفات شخصیتی.

استاد Pluess معتقد است این یافته ها می تواند کمک به ما در چگونه ما را در درک و تحمل و حساسيت به خودمان و دیگران است.

“ما می دانیم که از تحقیقات قبلی که حدود یک سوم از مردم در پایان بالاتر از حساسیت طیف. آنها به طور کلی بیشتر به شدت تحت تاثیر تجارب خود را,” او گفت:. “این می تواند هر دو مزایا و معایب. چرا که ما اکنون می دانیم که این حساسیت در آنجا با توجه به زیست شناسی به عنوان محیط زیست, مهم این است که مردم به قبول حساسیت خود را به عنوان بخش مهمی از آنها چه کسانی هستند و در نظر گرفتن آن به عنوان یک قدرت نه فقط به عنوان یک ضعف است.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط کوئین مری دانشگاه لندن. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>