مطالعه لبنان ‘عکس’ مدل از چرخه سلولی در استفاده از سال 1974

سلول های یک تصمیم بزرگ: آنها باید تکرار یا خواب ؟ سلول های سالم می تواند در هر راه بروید. سلول های سرطانی’ تکرار سوئیچ گیر کرده در ” در ” و موقعیت. در حال حاضر یک مطالعه توسط دانشگاه مرکز سرطان کلرادو محققان در حال کار در مس تخته سنگ را BioFrontiers موسسه و امروز منتشر شده در مجله علوم لغو عقل متعارف چگونه این سوئیچ ها کار — یک مدل پذیرفته شده از سال 1974 و از جمله در زمان های درسی.

بسیاری از سیستم های بیولوژیکی تکامل یافته اند راه خود را برای انطباق رفتار باروری به محیط اطراف خود. را وحشی jackdaws — هنگامی که اکوسیستم منابع محدود هستند jackdaws تخم کمتر از تخم مرغ است. البته jackdaws را به خود حس اکوسیستم به این تنظیم. سلول های انجام همان چیزی که با سلول های گیرنده های سطحی اقدام مانند کوچک بتواند دست رسیدن به اکوسیستم اطراف سلول برای دیدن آنچه که آنها می توانید با شتاب. هنگامی که تخصصی گیرنده/منازعه دست یک فاکتور رشد مولکول آن رله سیگنال داخل سلولی گفتن سلول برای شروع یکی دیگر از تصویب از طریق چرخه سلولی تکثیر. زمانی که این عوامل رشد وجود ندارد و سلول وارد یک خواب-مانند دولت به نام نبود.

از سال 1974 دانشمندان فکر می کردند که سلول تصمیم به تکرار و یا quiesce تنها در یک پنجره کوتاه در طول این مرحله از چرخه سلولی به نام G1 به عنوان اگر سلول های خود را go/no-go تصمیم بر اساس یک عکس از محیط اطراف خود. این مطالعه توسط آزمایشگاه سابرینا Spencer, دکترا, CU مرکز سرطان محقق و دستیار استاد در مس بولدر گروه بیوشیمی همراه با سرب نویسنده Mingwei حداقل دکترا فوق دکترا همکار دکتر اسپنسر آزمایشگاه نشان می دهد که سلول های انجام نشده در واقع بستگی به یک تصویر لحظهای به تصمیم می گیرید که آیا به تکرار — آن را بیشتر شبیه به یک فیلم.

“سلول ها به طور مداوم و یکپارچه سازی دسترسی از عوامل رشد” اسپنسر می گوید. “از آنجا که محیط به طور مداوم نوسان آن را حس می کند که سلول ها به طور مداوم حس محیط اطراف خود در سراسر چرخه سلولی به آنها را قادر به انطباق مناسب است.”

اما نمی سرزنش دانشمندان از 70s به. عکس فوری-vs-فیلم سوء تفاهم است که یک تابع قدیمی-vs-فن آوری های جدید. در دهه 1970 دانشمندان نمی توانستم تک سلول های زنده و به جای آن تا به حال به مطالعه جمعیت های سلول. نگاه کنید چگونه رشد عوامل تاثیر تکثیر سلول های, دانشمندان تا به حال به همگام سازی سلول با در نظر گرفتن عوامل رشد به زور آنها را به نبود و سپس اضافه کردن فاکتورهای رشد به دیدن اگر آنها می تواند شروع به تکرار. آنچه که آنها در بر داشت یک “محدودیت نقطه” که در آن زمان در نظر گرفتن عوامل رشد خواهد دیگر جلوگیری از تکرار — ساخت آن را به نظر می رسد به عنوان اگر فاکتور رشد سنجش رخ می دهد تنها درست قبل از محدودیت نقطه در G1.

اسپنسر پیشگام در استفاده از فن آوری های جدید به نام تک سلولی میکروسکوپی. در واقع او می توانید یک تک سلول زنده به عنوان آن می رود در مورد کسب و کار خود را. این به این معنی است که او دیگر برای همگام سازی جمعیتی از سلول ها و می توانید به جای تماشای چگونه تک سلول های درون ریز جمعیت سلول های پوشا تکرار چرخه واکنش نشان می دهند به این عوامل رشد.

“بیوشیمی از آنچه که مردم قبلا کشف شده درست است اما زمان نیست,” او می گوید. هماهنگ سازی انجام شده در آزمایش های پیش از آن دستمال مرطوب از سلول های قبلی تجربه از عوامل رشد — مانند فشار دادن یک دکمه تنظیم مجدد-و پس از آن ارائه فاکتورهای رشد به این تنظیم مجدد سلول های ساخته شده از آن به نظر می رسد به عنوان اگر آنها تنها حس عوامل رشد قبل از محدودیت نقطه در فاز G1 از زمان چرخه سلولی. اما اسپنسر نمی نیاز به همگام سازی سلول و بنابراین لازم نیست فشار مجدد با محدود کردن عوامل رشد.

آنچه او را دیدم این است که سلول های به یاد داشته باشید.

اسپنسر دریافتند که سلول های حس عوامل رشد در سراسر قبلی خود چرخه سلولی به طوری که با در نظر گرفتن فاکتورهای رشد برای یک ساعت در اوایل قبلی چرخه سلولی نتایج در یک درصد پایین تر از سلول های انتخاب برای راه اندازی دوباره به تکرار بعد از 15 ساعت.

“سلول ها به طور مداوم در نظر گرفتن سهام نه تنها در حال حاضر فاکتور رشد سیگنالینگ اما گذشته عامل رشد سیگنالینگ و همچنین” اسپنسر می گوید. “به طور معمول 80 درصد از سلول های متعهد به تکرار اما با یک ساعت گذشت در رشد, عوامل شما را به 65 درصد با سه ساعت گذشت شما را به 40 درصد و با شش ساعت گذشت شما را به تنها 10-20 درصد تصمیم به دوباره وارد چرخه سلولی. از پایه علم نقطه نظر این بدان معنی است که آنها باید یک حافظه است.”

این حافظه به نظر می رسد مربوط به یک سلول میزان تولید پروتئین. زمانی که اسپنسر حذف فاکتورهای رشد و پروتئین و تولید به شدت کاهش می یابد و همراه با آن تولید یک پروتئین مهم به نام Cyclin D که در بخش بزرگی از کنترل های ورود به چرخه سلولی. با کاهش Cyclin D (همچنین یک هدف اصلی برای ضد سرطان, دارو) کمتر سلول تصمیم به تکرار.

“ما فکر می کنیم علوم پایه بسیار هیجان انگیز است. و در ضمن خبر خوب در زمینه سرطان است که سلول ها به طور مداوم حساس به فاکتور رشد سیگنالینگ — برای مثال در یک بیماری مانند ملانوم شما نمی خواهد که به تنها آمار سلول ها در G1 به بلوک که چرخه” اسپنسر می گوید. “درک زمانی که سلول های مراقبت در مورد دریافت سیگنال های آن و زمانی که سلول های حساس به مواد مخدر است که مسدود کردن این سیگنال می توانید لحن خوب مردم چگونه با استفاده از آن مواد مخدر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im