مطالعه مشخص می کند سلول های مغز است که باعث قند و هوس مصرف

تحقیقات جدید شناسایی خاص سلول های مغز که کنترل چقدر قند می خورید و چه مقدار شما طلب شیرین مزه مواد غذایی است.

اکثر مردم لذت بردن از یک درمان شیرین و سپس به هر حال. اما بدون کنترل “شیرینی” می تواند منجر به overconsumption از غذاهای شیرین و مزمن مسائل مربوط به سلامت مانند چاقی و دیابت نوع 2 است. درک مکانیسم های بیولوژیکی که کنترل مصرف قند و اولویت برای طعم شیرین می تواند پیامدهای مهمی برای مدیریت و جلوگیری از این مشکلات سلامتی.

مطالعه جدید به رهبری متی Potthoff دکترا استادیار علوم اعصاب و فارماکولوژی در دانشگاه آیووا, Carver College of Medicine و متی Gillum دکترا در دانشگاه کپنهاگ در دانمارک با تمرکز بر اقدامات هورمونی به نام فاکتور رشد فيبروبلاست 21 (FGF21). این هورمون شناخته شده است که نقش مهمی در تعادل انرژی بدن کنترل وزن و حساسیت به انسولین.

“این اولین مطالعه ای است که واقعا شناسایی شده که این هورمون اقدام در مغز است که ارائه برخی از بسیار سرد بینش, چگونه آن را تنظیم قند مصرف می گوید:” Potthoff که او نیز عضو برادرانه منظور از عقاب دیابت مرکز تحقیقات در UI و آیووا موسسه علوم اعصاب.

Potthoff و همکارانش قبلا کشف شده که FGF21 ساخته شده در کبد در پاسخ به افزایش سطح قند و عمل می کند در مغز به سرکوب مصرف قند و اولویت برای مزه شیرین.

ساختمان که پیدا کردن این تیم در حال حاضر نشان داده شده است برای اولین بار است که سلول های مغز در پاسخ به FGF21 را سیگنال و چگونه است که تعامل کمک می کند تا تنظیم مصرف قند و طعم شیرین اولویت است. مطالعه منتشر شده در مجله متابولیسم سلولینیز نشان می دهد که چگونه هورمون واسطه اثرات آن است.

اگر چه آن شناخته شده بود که FGF21 عمل در مغز شناسایی دقیق سلولی اهداف بود پیچیده توسط این واقعیت است که این هورمون به گيرنده بیان شده است در سطوح بسیار پایین است و در نتیجه دشوار است به “ببینید.” با استفاده از تکنیک های مختلف محققان قادر به دقت شناسایی شده است که سلول های بیان گیرنده برای FGF21. با بررسی این سلول های این مطالعه نشان می دهد که FGF21 اهداف گلوتاماترژیک سلول های عصبی در مغز به کاهش مصرف قند و طعم شیرین اولویت است. محققان همچنین نشان داد که FGF21 عمل خاص در سلول های عصبی در ventromedial هیپوتالاموس کاهش مصرف قند با افزایش سلول های عصبی حساسیت به قند.

چندین مواد مخدر بر اساس تغییر شکل FGF21 در حال حاضر در حال آزمایش به عنوان درمان برای چاقی و دیابت. این یافته جدید می تواند به طور بالقوه منجر به داروهای جدید که دقیقا هدف رفتارهای مختلف کنترل FGF21 که ممکن است کمک به کنترل چقدر شکر یک فرد می خورد.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه آیووا مراقبت های بهداشتی. Original نوشته شده توسط جنیفر قهوه ای است. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر