مطالعه نشان می دهد مغناطیسی فرایند است که می تواند منجر به بیشتر انرژی کارآمد حافظه در رایانه

محققان در کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه و دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس ساخته شده اند یک پیشرفت مهم است که می تواند منجر به بیشتر انرژی کارآمد مغناطیسی حافظه ذخیره سازی قطعات کامپیوتر و دستگاه های دیگر.

آهن ربا به طور گسترده ای استفاده می شود برای کامپیوتر حافظه خود را به دلیل “بالا” یا “پایین” قطب — مغناطیسی دولت — را می توان به “حرف” به نوشتن و یا رمزگذاری داده ها و ذخیره اطلاعات. حافظه مغناطیسی است که ازاین پس می تواند اطلاعات ذخیره شده بر روی دستگاه های بدون طراوت. اما حافظه مغناطیسی نیز نیاز به مقدار زیادی از انرژی است.

اخیرا کشف مغناطیسی دولت به نام skyrmion است که نه “بالا” و “پایین” اما شکل گل, ارائه می دهد یک راه حل است. دستکاری skyrmion دولت اجازه می دهد تا به صورت بسیار کارآمد تر, قوی ذخیره سازی داده ها برای کامپیوترهای معمولی و بی سیم با دستگاه های هوشمند.

“ما برای پیدا کردن نشان می دهد که امکان کنترل skyrmion متحده با استفاده از میدان الکتریکی که می تواند در نهایت منجر به جمع و جور تر انرژی کارآمد nanomagnetic دستگاه” گفت: Dhritiman باتاچاریا یک دانشجوی دکترا در VCU دانشکده مهندسی و سرب نویسنده مقاله “ایجاد و نابودی غیر فرار ثابت مغناطیسی skyrmions با استفاده از کنترل ولتاژ از ناهمسانگردی مغناطیسی.”

مقاله منتشر شده در ژوئن 29 شماره از مجله طبیعت الکترونیک.

Jayasimha Atulasimha دکتری Qimonda استاد در VCU گروه مکانیک و مهندسی هسته ای است Bhattachayra پایان نامه مشاور و نویسنده مسئول مقاله. این یافته مشخص شده در مقاله “یک steppingstone در نهایت به سمت توسعه تجاری قابل دوام حافظه مغناطیسی بر اساس این پارادایم” Atulasimha گفت.

در سال 2016 و 2018 به VCU محققان نشان داد که با استفاده از متوسط skyrmion دولت به زور دقیق مغناطیسی انتقال بین “بالا” و “پایین” دولت می تواند به کاهش اشتباهات در نوشتن اطلاعات به حافظه ساخت دستگاه های قوی تر به مواد نقص و حرارتی و سر و صدا. آنها را نگه دارید یک ثبت اختراع در این ایده است. جدید proof-of-concept آزمایش ارائه شده در طبیعت الکترونیک اولین گام به سوی ساخت چنین دستگاه.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه. Original نوشته شده توسط ربکا جونز و کریستین Wei-لی لی. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net