مطالعه به دنبال بهینه سازی آسایش برای بیماران برداشته شده از هواکش در پایان زندگی

یک مقاله که اخیرا منتشر شده آنلاین در مجله Chest گزارش در یک مطالعه از تسکینی یک برداشت (PVW) روش انجام شده در واحد مراقبت های ویژه (ICU) در پایان زندگی است.

این مطالعه با هدف تعيين سطح پریشانی بیماران تجربه و شناسایی و درمان است که می تواند تسکین. یافته ها نشان می دهد که تا یک سوم از PVW بیماران تجربه یک قسمت از تنفس سریع به نام tachypnea به عنوان یک نشانگر از پریشانی و دولت از مواد مخدر قبل از PVW می تواند کمک به کنترل علائم. کوری Fehnel, M. D., M. P. H. یک مراقبت تسکینی محقق در Hinda و آرتور مارکوس موسسه پیری پژوهش در زبان عبری SeniorLife و استادیار مغز و اعصاب در دانشکده پزشکی هاروارد است منجر نویسنده در این مقاله است.

به طور متوسط نزدیک به یک پنجم آمریکایی ها را مرگ در ICU در هر سال و بسیاری از این مرگ و میر رخ می دهد پس از تصمیم گیری ساخته شده است به extubate و حرکت درمانی – به راحتی متمرکز مراقبت. اگر چه متعدد جوامع حرفه ای و بیمار گروه حمایت کرده اند برای بهبود مدیریت تهویه بيماران ICU انتقال به مراقبت تسکینی, روند PVW و ناراحتی که بیماران تجربه باقی مانده است understudied. به عنوان یک نتیجه از عمل متفاوت است به طور گسترده ای در سراسر ويژه و کمی شناخته شده در مورد شاخص های بیمار پریشانی و چگونه به کنترل بهتر علائم.

مانیتورینگ علائم پریشانی در میان بستری COVID-19 بيمار در پایان زندگی ارائه حتی بیشتر از یک چالش است. COVID-19 بيمار انتوبه در تهویه مکانیکی نیاز به ارائه دهندگان خدمات برای رعایت ویژه aerosolized قطرات انزوا احتیاطی. آنها باید پوشیدن N95 ماسک صورت سپر و کلاه و لباس و اجرای فیلترهای هپا در اتاق که باز کردن “مدار” به ونتیلاتور و یا انجام مراحل از جمله خارج کردن لوله تراشه مشابه. این اقدامات احتیاطی آن را دشوار برای بیماران بدحال به استفاده از نشانه های غیر کلامی به عنوان یک وسیله ارتباطی خود را با ارائه دهندگان مراقبت.

علاوه بر این بیماران به طور فیزیکی جدا شده مشابه با بیماران و ارائه دهندگان سعی کنید به منظور محدود کردن تعداد دفعاتی که آنها وارد اتاق بیمار برای جلوگیری از انتقال ویروس است. اما مهمتر از همه خانواده های مجاز در بیمارستان و با این بیماران در هنگام خارج کردن لوله تراشه مشابه و آنها بخش مهمی از کاهش پریشانی بیمار و اطمینان و راحتی بیمار در پایان زندگی است. گرفته همه با هم ترکیب اثر یک طوفان کامل از موانع موثر علامت ارزیابی برای این بیماران است.

“ما مشتاقانه امیدوارم که همه بیماران راحت خواهد بود در پایان زندگی در ICU اما متاسفانه برخی از مردم تجربه ناراحتی و ما شناسایی یک تاکتیک برای کاهش که پریشانی,” دکتر گفت: Fehnel. “نتایج حاصل از این مطالعه که نقطه به مصرف مواد مخدر قبل از PVW و در پیش بینی درماندگی می تواند کمک به کنترل علائم و می تواند به راحتی اعمال می شود به COVID-19 و تمام بیماران بدحال در طول این زمان نیاز است.”

دکتر Fehnel پژوهش است که توسط حمایت مالی از موسسه ملی پیری: نیا K23AG066929 و R03AG060186. در علاوه بر این به مارکوس موسسه پیری پژوهش محققان از بث اسرائیل Deaconess مرکز پزشکی بیلور دانشکده پرستاری و دانشگاه پیتسبورگ مرکز پزشکی همکاری در این مطالعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>