مطالعه نشان می دهد انسان ها خوش برای بسیاری از زندگی

است که سن متوسط واقعا “عصر طلایی” زمانی که مردم در خوش بینانه ترین در زندگی است ؟ محققان از دانشگاه ایالتی میشیگان به رهبری بزرگترین مطالعه از نوع خود برای تعیین چگونه, خوش بینانه, مردم در زندگی و هنگامی که همچنین به عنوان چگونه رویدادهای مهم زندگی تاثیر می گذارد چگونه خوش بین آنها در مورد آینده است.

“ما دریافتیم که خوش بینی ادامه داد: برای افزایش طول جوان بزرگسالی به نظر می رسید به طور پیوسته فلات و سپس کاهش به همسر بزرگسالی” گفت: ویلیام Chopik MSU استادیار روانشناسی در MSU و سرب نویسنده. “حتی افراد نسبتا بد شرایطی که تا به حال دشوار چیزهایی اتفاق می افتد در زندگی خود را نگاه خود را به آینده و زندگی در پیش رو و احساس خوش بینانه است.”

مطالعه منتشر شده در مجله پژوهش در شخصیت, بررسی 75,000 آمریکایی و آلمانی و هلندی افراد بین سنین 16 و 101 به اندازه خوش بینی و چشم انداز خود را در مورد آینده است. Chopik گفت: محققان در نگاه وقایع زندگی مانند: ازدواج و طلاق یک کار جدید بازنشستگی, تغییرات در بهداشت و درمان و از دست دادن یک شریک پدر و مادر و یا یک کودک است.

“Counterintuitively — و بیشتر تعجب آور نیست — ما در بر داشت که واقعا سخت چیزهایی مانند مرگ و میر و طلاق واقعا نمی یک فرد را تغییر چشم انداز برای آینده” Chopik گفت. “این نشان می دهد که بسیاری از مردم به احتمال زیاد مشترک به” زندگی کوتاه است ” شعار و تحقق آنها باید تمرکز بر روی چیزهایی که آنها را خوشحال و حفظ تعادل عاطفی.”

Chopik توضیح داد که بدون در نظر گرفتن زندگی خوب و بد شرایطی از مردم 15 تا تقریبا 60 یا 70 تبدیل شدن آنها بیشتر و بیشتر خوش بینانه است.

“وجود دارد یک کشش از زندگی که در طی آن شما در حفظ و به طور مداوم به دنبال به جلو به همه چیز و آینده” Chopik گفت. “بخشی از آن را با موفقیت تجربه هر دو در محل کار و زندگی است. شما پیدا کردن یک کار شما با دیگر قابل شما, شما در رسیدن به اهداف خود ، شما تبدیل شدن به مستقل تر و شما تا حدودی در کنترل آینده خود را; شما تمایل به انتظار چیزهایی که به نوبه خود خوب است.”

سن افراد به سالمندان مرحله از زندگی این مطالعه نشان داد تغییر به کاهش خوش بینی به احتمال زیاد رانده مرتبط با سلامت نگرانی و دانستن است که بخش عمده ای از زندگی است که در پشت شما. در حالی که افراد مسن نیست کامل پردار افراد بدبین, Chopik گفت: هنوز هم وجود دارد یک تغییر قابل توجه.

“سن بازنشستگی زمانی است که مردم می تواند به توقف کار هم به سفر و به دنبال سرگرمی” Chopik گفت. “اما بسیار جای تعجب مردم واقعا فکر می کنم که آن را تغییر چشم انداز خود را برای زندگی بهتر است.”

Chopik گفت: یکی از عمیق ترین نتیجه گیری در این مطالعه نشان میدهد که چگونه انعطاف پذیر مردم در زندگی هستند.

“ما اغلب فکر می کنم که واقعا غم یا غم انگیز چیزهایی که اتفاق می افتد در زندگی به طور کامل تغییر دهد و ما به عنوان مردم اما است که واقعا مورد” Chopik گفت. “شما نمی اساسا تغییر به عنوان یک نتیجه از چیزهای وحشتناک; افراد مبتلا به یک بیماری و یا کسانی که از طریق یکی دیگر از بحران هنوز هم احساس مثبت در مورد آینده و آنچه در زندگی پیش رو برای آنها در طرف دیگر.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه ایالتی میشیگان. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر