مطالعه می گوید ‘داستان قابل توجه’ در مورد COVID-19 مرگبار داد و بیداد از طریق آفریقای جنوبی بیمارستان

یک شیوع کروناویروس در سنت آگوستین بیمارستان در شهر دوربان آفریقای جنوبی باعث 119 عفونت و مرگ و میر 15.
 

عکس از آسوشیتدپرس

علم‘s COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر.

در 9 مارس یک بیمار که به تازگی از سفر به اروپا و تا به حال علائم COVID-19 بازدید اورژانس سنت آگوستین یک بیمارستان خصوصی در شهر دوربان آفریقای جنوبی. هشت هفته بعد 39 80 بيمار مبتلا به کارکنان مربوط به بیمارستان بوده است آلوده و 15 نفر از بیماران فوت کرده—به طور کامل از نیمی از مرگ و میر در KwaZulu-Natal استان که در آن زمان.

در حال حاضر دانشمندان در دانشگاه KwaZulu-Natal منتشر کرده اند دقیق بازسازی چگونه ویروس را از بخش به بخش و بین بیماران و پزشکان و پرستاران بر اساس طبقه نقشه های بیمارستان, تجزیه و تحلیل از کارکنان و بیمار حرکات و ویروسی در ژنوم. خود 37-صفحه تحلیل شده در دانشگاه سایت در 22 مه است گسترده ترین مطالعه از هر بیمارستان شیوع COVID-19 تا کنون. این نشان می دهد همه این موارد نشات گرفته از یک مقدمه و بیماران به ندرت آلوده به سایر بیماران ، به جای این ویروس عمدتا انجام شده در اطراف بیمارستان توسط پرسنل و در سطوح تجهیزات پزشکی.

“این یک داستان قابل توجه و شهادت به ویروس ظرفیت برای گسترش از طریق تسهیلات در صورت مناسب کنترل هستند که در جای خود می گوید:” مایکل Klompas, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشکده پزشکی هاروارد که در این تحقیق شرکت. بیمارستان عفونت های غیر معمول نیست که تعداد زیادی از آلوده بهداشت و درمان کارگران در سراسر جهان گواه; توسط مستند مسیر گسترش این گزارش “دارای درس های ارزشمند در مراقبت های بهداشتی موسسات نیاز به تابع در COVID دوران می گوید:” سلیم Abdool کریم HIV یک دانشمند مستقر در دوربان که صندلی های علمی COVID-19 گروه مشورتی خدمت آفریقای جنوبی وزارت بهداشت.

این گزارش که بار خوانده شده مانند یک کارآگاه رمان, آهنگ این ویروس را از طریق پنج بيمارستان از جمله مغز و اعصاب, عمل جراحی و مراقبتهای ويژه (Icu) و همچنین به نزدیکی خانه سالمندان و مرکز دياليز. قابل توجه کارکنان بدون عفونت به نظر می رسد جای گرفته اند در بیمارستان COVID-19 ICU مسلما پرخطرترین منطقه از بیمارستان. که ممکن است به دلیل بیماران کمتر عفونی در زمان آنها بستری شده در بخش مراقبت و یا اینکه کارکنان وجود دارد سخت کوش تر در مورد جلوگیری از عفونت نویسندگان توجه داشته باشید.

که به دنبال کمک برای علائم کروناویروس, تنها با صرف چند ساعت در بیمارستان اما احتمال انتقال ویروس به یک سالمند بیمار بستری در همان روز برای سکته مغزی است. جفت شد در بیمارستان اورژانس در همان زمان; اولین بیمار نگه داشته بود جداگانه در یک منطقه تریاژ اما این اتاق رسیده بود از طریق اصلی احیا خلیج که در آن بیمار سکته مغزی را اشغال تخت. (اورژانس بسته شد در ماه های آوریل و باز دوباره در این ماه با تغییر طرح برای بهبود کنترل عفونت.) دو تن از آنان نیز دیده می شود توسط همان افسر پزشکی.

سکته مغزی بیمار که یک تب در 13 مارس احتمالا آلوده کارکنان مورد یک پرستار مراقبت از او که توسعه علائم در 17 مارس. بیشتر از چهار بیماران ممکن است گرفتار این ویروس از این بیمار سکته مغزی از جمله 46 سال بستری برای آسم شدید بود که یک تخت در مقابل او. هر دو او و بیمار سکته مغزی درگذشت.

اما در کل بیماران آلوده به سایر بیماران به طور مستقیم. به جای اعضای ستاد گسترش این بیماری از بیمار به بیمار از بخش به بخش—شاید گاهی اوقات بدون تبدیل شدن به آلوده خود را دارند. “ما فکر می کنیم در اصلی آن را به احتمال زیاد به اند از [کارکنان] دست و مشترک مراقبت از بیمار موارد مانند دما ، فشار خون کافهای و بلندگو می گوید:” ریچارد Lessells, یک متخصص بیماری های عفونی در KwaZulu-Natal پژوهش و نوآوری و توالی پلت فرم و یکی از رهبران مطالعه. او و دیگر نویسندگان هیچ مدرکی وجود ندارد که آئروسل انتقال کمک به شیوع.

در حالی که توقف کوتاه از اختصاص سرزنش این گزارش اشاره می کند که در بیمارستان از دست رفته فرصت های متعددی برای جلوگیری از شیوع بیماری است. در اوایل کارکنان نادیده گرفته COVID-19 علائم—اگر چه برخی از بیماران فاقد ثبتشده علائمی مانند تب و اوایل موارد بستری را برآورده نمی کنند COVID-19 مورد تعریف که در آن زمان. در بیانیه ای در روز 20 مارس کریگ مورفی مدیر منطقه Netcare بیمارستان گروه است که سنت آگوستین متعلق به نام شیوع “غمگین و تحول را تجربه کنند.” او اضافه کرد که تمام توصیه های ساخته شده در این گزارش شده بود “به طور کامل اجرا” در آن زمان منتشر شد.

نرخ بالای مثبت کارکنان—80 از 119 موارد—نکات است که آنها شده اند مهم رانندگان و غربالگری کارکنان ضروری اندازه گیری برای جلوگیری از گسترش.

ینس ون Preat AZ Sint-Jan AV بیمارستان

این مطالعه ممکن است به دلیل آفریقای جنوبی تا به حال چند مورد در اوایل ماه مارس Lessels می گوید. پس جامعه گسترش گرفته و نگه دارید و آن را اغلب دشوار است به مطمئن شوید که یک بیمار برداشت این ویروس در بیمارستان و یا در جایی دیگر. به عنوان یک نتیجه “اروپا و آمریکای شمالی در آنچه اتفاق می افتد در بیمارستان ها تا حدودی پنهان می گوید:” Lessels.

اما آفریقای جنوبی تنها ثبت نام خود را برای اولین بار واردات coronavirus مورد در 6 مارس سه روز قبل از بیمار صفر ” وارد سنت آگوستین بیمارستان. که باعث می شود آن را بعید است که بیماران در خوشه برداشت ویروس در جای دیگر. “وجود دارد هیچ آلودگی می گوید:” Lessells. همچنین 18 ویروسی در ژنوم توالی از سنت آگوستین شیوع تقریبا یکسان با اشاره به یک منبع واحد در حالی که پنج همزمان COVID-19 نمونه های گرفته شده در دوربان در آن زمان نمی خوشه با عفونت های بيمارستانی.

سنت آگوستین شیوع شده است یک بیدارباش برای آفریقای جنوبی می گوید Abdool کریم: “این [است] بر اهمیت بیمارستان شیوع چگونه به راحتی آنها رخ می دهد و خطرات مطرح شده نه تنها به شخص بيمار اما به کارکنان و بازدید کنندگان,” او می گوید.

Lessells و نویسندگان تعدادی از توصیه های برای کاهش این خطرات از جمله تقسیم بیمارستان به ‘سبز’ ‘زرد’ و ‘red’ مناطق بر اساس COVID-19 قرار گرفتن در معرض خطر محدود کردن کارکنان حرکات بین این مناطق و هفتگی تست از کارکنان خط مقدم. بیمارستان و جاهای دیگر در جهان باید توجه داشته باشید می گوید: Jens ون Preat داخلی متخصص پزشکی در AZ Sint-Jan AV بیمارستان در بروخه بلژیک که نوشته شده در مورد پیشگیری از بیمارستان های مبتنی بر گسترش COVID-19. “نرخ بالای مثبت کارکنان—80 از 119 موارد—نکات است که آنها شده اند مهم رانندگان و غربالگری کارکنان ضروری اندازه گیری برای متوقف کردن گسترش یافته است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de