مطالعه آهنگ COVID-19 گسترش در اطفال دیالیز واحد

به عنوان COVID-19 همچنان رفت و برگشت در سراسر جهان واحد دياليز در ادامه به نقاط مهم برای این ویروس گسترش یافته است. محققان در دانشگاه ایندیانا دانشکده پزشکی امید برای مبارزه با این تهدید از طریق یک رمان مطالعه منتشر شده در مارس 14 سال 2020 در JAMA. مطالعه انجام شده توسط اعضای Pediatric Nephrology واحد دیالیز در بیمارستان رایلی برای کودکان در واحد بهداشت و درمان با استفاده از آنتی بادی آزمایش بر روی بیماران و پزشکان و پرستاران و کارکنان در این واحد برای پیگیری علامتدار و بدون علامت در یک فضای محدود مانند یک واحد دیالیز.

“وجود دارد منحصر به فرد و قرار گرفتن در معرض چالش ها در واحد دياليز است که محدودیت های اجتماعی فاصله تلاش از جمله باز کردن خلیج فرمت و چرخش پرستاری تکالیف” گفت: David Hains MD منجر محقق در مطالعه است. “واحد دياليز پیدا کردن تهدید در میان بسیاری از بیماری های عفونی و COVID-19 خطرناک است برای بیمارانی که دیالیز.”

مطالعات از ووهان چین نشان می دهد گسترش COVID-19 در میان واحد دياليز اما این مطالعه برای اولین بار در نوع خود در اطفال تنظیم به عنوان به خوبی به عنوان یک استفاده می شود که آنتی بادی وضعیت به عنوان یک عامل تعیین کننده.

“مطالعه ما همچنین بر اهمیت فاصله و PPE” گفت: Hains بدست آورد رئیس of pediatric nephrology در بخش اطفال. “ما شاهد یک کاهش چشمگیر در ‘جدید’ موارد به عنوان ما به اجرا تهاجمی تر اقدامات لازم برای محافظت از بیماران و کارکنان ما. بیشتر مطالعات به بررسی این جریان توسط تعداد زیادی از مردم در اینجا در محوطه دانشگاه.”

گروه مطالعه ردیابی 13 بيمار, 11 پرستاران چهار کارکنان و 10 پزشکان. در روز 21 از مطالعه 11 مراقبت های بهداشتی کارگران و سه نفر مثبت COVID-19 آنتی بادی است. هیچ شرکت کنندگان در توسعه علائم بین هفت روز و 21.

“این مطالعه نشان داد بالا بروز COVID-19 آنتی بادی در افراد تعامل در اطفال دیالیز واحد. این نرخ بالای وقوع نشان می دهد که بیشتر کارکنان مراقبت های بهداشتی ممکن است آنتی بادی مثبت تر خواهد بود در غیر این صورت انتظار می رود,” Hains گفت. “تست برای حضور این آنتی بادی می تواند اجازه می دهد به صورت استراتژیک نیروی انسانی مراقبت از بیمارانی که COVID-19 یا کسانی که مشکوک به مثبت با پرستاران و پزشکان که همچنین باید آزمایش مثبت برای این آنتی بادی است.”

Hains گفت که یک پرستار بود که شرکت در مطالعه را در این نمایشگاه هر یک از علائم این ویروس و مثبت آنتی بادی آزمون. او پس از آن یک COVID-19 تست PCR که برگشتم مثبت است. از آنجا که آزمون Hains گفت که قادر به واکنش نشان می دهند به سرعت به وضعیت.

“هنگامی که او تا به حال یک COVID-19 تست او مثبت بود. اجازه داده است که ما به سرعت در حال قرنطینه که ممکن است کمک به جلوگیری از گسترش در واحد” Hains گفت. “من می توانید ببینید این حال استفاده در تنظیمات بهداشت و درمان و یا عرصه که در آن فاصله به راحتی انجام می شود.”

به عنوان اجتماعی فاصله مقررات شروع به شل سراسر کشور Hains و تیم او از جمله گروه اطفال دانشکده اندرو Schwaderer, MD, هارون, Carroll, MD, امی, Wilson, MD و میشل استار, MD, برنامه ای برای ادامه این مطالعه برای دیدن تاثیر این تغییرات را بر روی شماره های خود را. Hains در حال کار با Richard L. Roudebush Indianapolis, VA مرکز پزشکی به تکرار مطالعه خود را در یک فرد واحد است.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه ایندیانا دانشکده پزشکی. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im