به حدی که فعالیت های خورشیدی (و در نتیجه تعداد لکه های خورشیدی روشنایی) متفاوت بوده و می تواند به بازسازی با استفاده از روش های مختلف — حداقل برای یک دوره معینی از زمان. پس 1610, برای مثال, وجود داشته است, قابل اعتماد سوابق لکه های خورشیدی پوشش خورشید; توزیع رادیواکتیو انواع کربن و بریلیم در حلقه های درخت و هسته های یخ به ما اجازه می دهد به منظور جلب نتیجه گیری در مورد سطح فعالیت های خورشیدی بیش از گذشته 9000 سال است. برای این دوره از زمان دانشمندان به طور منظم تکرار نوسانات قابل مقایسه قدرت که در طول دهه های اخیر. “با این حال در مقایسه با کل عمر خورشید 9000 سال است که مانند یک چشم بر هم می گوید:” نمایندگان مجلس دانشمند دکتر تیمو Reinhold, اولین نویسنده این مطالعه جدید. پس از همه, ما ستاره است که تقریبا 4.6 میلیارد سال است. “این قابل تصور است که خورشید شده است رفتن را از طریق یک آرام فاز برای هزاران سال است و بنابراین ما باید یک تصویر تحریف شده از ستاره های ما” او می افزاید.

از آنجا که هیچ راهی برای پیدا کردن چگونه فعال خورشید در نخستین بار دانشمندان تنها می تواند توسل به ستاره ها: همراه با همکارانش از دانشگاه نیو ساوت ولز در استرالیا و دانشکده تحقیقات فضایی در کره جنوبی, نمایندگان مجلس, محققان, بررسی, آیا خورشید رفتار می کند “به طور معمول” در مقایسه با ستارگان دیگر است. این ممکن است کمک به طبقه بندی آن زمان فعالیت.

برای این منظور محققان انتخاب نامزد ستاره ای که شبیه خورشید در تعیین خواص. در علاوه بر این به سطح متوسط سن و نسبت عناصر سنگین تر از هیدروژن و هلیوم, محققان, نگاه, بالاتر از همه, در چرخش دوره است. “سرعت که در آن یک ستاره می چرخد در اطراف محور خود آن بسیار مهم است متغیر” توضیح می دهد که پروفسور دکتر سامی Solanki مدیر در مجلس و همکاری نویسنده از انتشار جدید. یک ستاره در چرخش منجر به ایجاد میدان مغناطیسی در یک دینامو روند در فضای داخلی آن است. “میدان مغناطیسی نیروی محرکه مسئول تمام نوسانات فعالیت می گوید:” Solanki. دولت از میدان مغناطیسی تعیین می کند که چگونه اغلب خورشید ساطع پر انرژی تابش و hurls ذرات در سرعت های بالا به فضایی خشونت بار فوران, چگونه متعدد لکه های خورشیدی تیره و روشن مناطق در سطح آن هستند — و در نتیجه نیز چگونه روشن خورشید می درخشد.

کاتالوگ های جامع و حاوی چرخش دوره از هزاران ستاره در دسترس است تنها برای چند سال گذشته. آن است که بر اساس داده های اندازه گیری از فضاپیمای کپلر تلسکوپ فضایی که برای روشنایی نوسانات حدود 150000 اصلی دنباله ستاره ها (یعنی کسانی که در اواسط عمر خود) از سال 2009 تا 2013. محققان scoured این نمونه و انتخاب شده از این ستاره ها که یک بار چرخش در اطراف خود محور ظرف 20 تا 30 روز است. خورشید در حدود 24.5 روز برای این. محققان قادر به محدود کردن بیشتر پایین این نمونه با استفاده از داده ها از اروپا و تلسکوپ فضایی Gaia. در پایان 369 ستاره باقی مانده که آن هم شبیه به خورشید در دیگر خواص بنیادی.

دقیق تجزیه و تحلیل روشنایی تغییرات این ستاره از سال 2009 تا 2013 نشان می دهد یک تصویر واضح و روشن. در حالی که بین فعال و غیر فعال فاز خورشیدی تابش نوسان به طور متوسط تنها 0.07 درصد دیگر ستاره ها نشان داد بسیار بزرگتر تنوع. نوسانات آنها به طور معمول حدود پنج بار به عنوان قوی. “ما بسیار شگفت زده شد که بسیاری از خورشید مانند ستاره ها خیلی فعال تر از خورشید می گوید:” دکتر الکساندر شاپیرو از نمایندگان مجلس که ریاست این گروه تحقیقاتی “اتصال خورشیدی و ستارهای Variabilities.”

اما ممکن است برای تعیین چرخش دوره از تمام ستاره ها مشاهده شده توسط تلسکوپ کپلر. برای انجام این کار دانشمندان برای پیدا کردن برخی از دوره ای دوباره ظاهر می شود در نرخهای ستاره lightcurve. این افت می توان به starspots که تیره ستارگان سطح چرخش خارج از تلسکوپ میدان دید و پس از آن ظهور بعد از یک دوره ثابت از زمان. “برای بسیاری از ستاره ها از جمله دوره darkenings تشخیص داده نمی شود; آنها از دست رفته در سر و صدا از داده های اندازه گیری و پوشاننده روشنایی نوسانات” توضیح می دهد که رینهولد. مشاهده از طریق تلسکوپ کپلر حتی خورشید را نشان می دهد نه چرخش آن دوره است.

محققان به همین دلیل نیز مورد مطالعه بیش از 2500 خورشید مانند ستاره با ناشناخته چرخش دوره. روشنایی خود را در نوسان خیلی کمتر از گروه دیگر بود.

نتایج این اجازه می دهد دو تفسیر است. وجود دارد می تواند هنوز هم غیر قابل توضیح تفاوت اساسی بین ستاره های شناخته شده و ناشناخته چرخش دوره است. “این فقط به عنوان قابل تصور است که ستاره شناخته شده و خورشید مانند چرخش دوره های ما نشان می دهد اساسی نوسانات در فعالیت خورشید قادر است می گوید:” شاپیرو. این امر به این معنی است که ستاره های ما شده است غیر منتظره ای ضعیف بیش از گذشته 9000 سال است که در بسیار بزرگ مقياس فاز بسیار بیشتر نوسانات نیز ممکن است.

وجود دارد, اما هیچ دلیلی برای نگرانی. برای آینده قابل پیش بینی وجود دارد هیچ نشانه ای از چنین خورشیدی “بیش فعالی.” در مقابل: در دهه گذشته و خورشید بوده است و نشان دادن خود به جای ضعیف فعال حتی توسط خود کم استانداردهای. پیش بینی برای فعالیت های بعدی یازده سال نشان می دهد که این تغییر خواهد کرد به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

نرم افزار گرامرلی