سوندار پیچای گوگل می گوید قصد ندارد برای رفتن به طور کامل از راه دور

در مصاحبه ای گوگل و الفبای مدیر عامل شرکت در مورد کار از خانه هوازدگی ضد تراست پروب و چگونه این شرکت نیاز به انجام یک کار بهتر در تنوع است.

سوندار پیچای کار ندارد به خصوص قبل از آسان Covid-19. این زن 47 ساله مدیر عامل شرکت گوگل و شرکت مادر آن الفبا (او فرض دومی پست از مؤسسین لری پیج در دسامبر 2019) بود و در حال حاضر در برخورد با ضد تراست اتهامات کارمند ناآرامی و یک احساس است که به عنوان یک تریلیون دلار کرگدن مسلط جهانی جستجو و تبلیغات این شرکت موجو به عنوان جذاب مبتکر محو شد. اما یکی می تواند استدلال می کنند که با وجود چالش های کار-از-صفحه اصلی شرکت گوگل است که مدیریت از طریق بحران به عنوان کاربران نوبه خود به خدمات آن (شاید نه نقشه ها) و حتی بیشتر. آن حتی با استفاده از این فرصت را به همکاری با کلید رقیب اپل در تماس با ردیابی فن آوری است. پیچای در حال حاضر به دنبال به جلو دانستن این که پست-Covid جهان تغییر خواهد کرد. اما قبل از ویروس چالش ها هنوز هم با او بود.

پیچای شده است انعکاسی به تازگی و در حالی که آماده سازی خود را شروع سخنرانی برای ژوئن 6 “عزیز کلاس 2020” یوتیوب رویداد. (او می تواند صحبت کردن در یک صف که شامل اوباما بیانسه و تیلور سویفت.) او به صحبت های سیمی از خانه اش در کالیفرنیا—از طریق گوگل, دیدار, البته—بحث در مورد این شرکت Covid پاسخ (و نه ارتکاب به یک کار از خانه فرهنگ به عنوان مارک زوکربرگ را در Facebook) آن ضد تراست و تنوع گلایه آیا این شرکت است که هنوز هم “Googley” و او در سفر خود از یک آپارتمان کوچک در هند به عنوان یک تریلیون دلاری شرکت. مصاحبه ویرایش شده است برای انسجام و فضا.

استیون لوی: گوگل است خیلی خوب آشکارساز از آنچه در جهان اتفاق می افتد. آیا شما یک هشدار زودهنگام است که یک ویروس که قرار بود به ایجاد یک تفاوت بزرگ برای همه ما ؟

سوندار پیچای: این بسیار جالب بود برای من برای دیدن ایمیل های ما از هنگ کنگ و تایوان و پکن که در آن مردم بودند و تطبیق آن است. اما من نمی خواهد می گویند که در اوایل فوریه من را پیش بینی کرد سرعت این امر تمام رول و بر همه جهان. آن را باور نکردنی را ببینید.

چگونه شما فکر می کنم گوگل پاسخ ؟

هنگامی که ما متوجه شدیم این بود بزرگتر از هر یک از ما تصور, دو سریع افکار: برای اولین بار چگونه ما نگه داشتن کارکنان ما امن است ؟ بنابراین به عنوان اوایل به عنوان ما احتمالا می تواند ما تا به حال به حرکت این شرکت به توزیع, جهانی, کار از خانه ، در برخی از راه های گوگل و حروف الفبا ساخته شد برای این لحظه. ما در اینجا به مردم ارائه اطلاعات و کمک به آنها در لحظات که در آن آنها نیاز به کمک. بنابراین ما متوجه این مهم به گام تا محصولات و خدمات خود را اما همچنین کمک ما می توانیم به جوامع و موسسات.

شما و اپل در حال همکاری در تماس با ردیابی فن آوری است که شامل هر دو سیستم عامل تلفن همراه. چگونه است که شروع کنم ؟

هر دو تیم تا به حال به طور مستقل شروع به کار بر روی فن آوری برای حمایت از سازمان های سلامت در تماس خود را ردیابی کار می کنند. به سرعت هر دو طرف متوجه شدم که برای این کار به خوبی آن را در دسترس در همه جا. بنابراین تیم مهندسی در سراسر اندروید و iOS ارگانیک آغاز شده رسیدن. در برخی از نقطه, تیم, و من تصمیم به تبادل یادداشت ها و بحث به طور مستقیم.

چگونه اغلب شما صحبت تیم کوک?

دیدار ما به صورت دوره ای برای اطمینان حاصل کنید. ما به همکاری با اپل در بسیاری از مناطق. در این مورد ما احساس مجموع بزرگتر از بخش است.

هر دو شرکت مرتبط شده اند برای نظارت سرمایهداری به عنوان برخی از آن تماس بگیرید. اما اين محصول گردد در راه است که به نظر می رسد بیش از حد آگاهانه از حریم خصوصی به طوری که برخی از مردم می گویند آن را نمی تواند موثر باشد چرا که نیاز به مردم را به انتخاب کردن در.

شما حق انتخاب یک اصل مهم است. ما همچنین متوجه ما باید به کاربران واقعی حریم خصوصی تضمین می کند. من فکر می کنم ما زده اند تعادل راست. حتی اگر تنها 10 تا 20 درصد از کاربران در انتخاب این باید واقعی تاثیر معنی دار. بیشتر بهتر.

آیا شما فکر می کنم این می تواند باز کردن درب برای انواع دیگر از همکاری بین شرکت هایی که همراه خود جهان را از سیستم های عامل تلفن همراه و یا این فقط یک خاموش ؟

شرکت های بزرگ کار با هم در خدمت جامعه است واقعا خوب برای جهان است. من متعهد به پیدا کردن فرصت های دیگر و من تا به حال همان حس از تیم در این.

گفت: شما در درآمد خود تماس بگیرید که یک بار این اورژانس است که گذشت, جهان نمی خواهد همان نگاه. شما می توانید توضیح دهید ؟

دیگر آن می رود بیشتر به ماندگاری برخی از اثرات خواهد بود. وجود خواهد داشت تغییرات پایدار در تمام مناطق این ویروس را لمس کرد. نگاهی به یک بیمارستان مانند استنفورد انجام خیلی بیشتر tele-health بازدیدکننده داشته است. اگر یک بیمارستان سیستم مدیریت شاید 2 تا 3 درصد از مردم به آنها خدمت می کنند با tele-health و این تعداد در حال حاضر 70 درصد آنها در حال رفتن به رفتن به 2 تا 3 درصد است. هنوز هم نیاز به انسان تجارب مشترک ضروری است که ما که هستیم. آیا مردم می خواهید برای رفتن به کنسرت های موسیقی? من فکر می کنم تا. مردم را می خواهید به عقب بر گردیم در یک ورزشگاه و تماشای ورزش ؟ من کاملا فکر می کنم تا. اما من فکر می کنم وجود خواهد داشت ماندگار شیفت.

مارک زوکربرگ فقط گفت که او فکر می کند که نیمی از Facebook نیروی کار خواهد بود کار از خانه تا پایان این دهه است. خواهد شد که درخواست به گوگل ؟

من فکر نمی کنم ما در حال رفتن به بیرون آمدن از این بود که ما قبل از این همه آغاز شده است. بنابراین من انتظار ما برای انطباق با اما هنوز خیلی زود به بگویید که چقدر. اوایل من بسیار هیجان زده هستم که برخی از این کار خوبی است. اما از آن است که بر اساس یک پایه و اساس همه ما دانستن هر یک از دیگر و داشتن تعامل به طور منظم ما در حال حاضر. من کنجکاو برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد که ما به آن سه تا شش ماه و پنجره ما به چیزهایی که در آن ما در حال انجام کاری برای اولین بار. چگونه مولد خواهیم بود که تیم های مختلف که به طور معمول نمی با هم کار کنند را به گرد هم می آیند برای طوفان مغزی خلاق روند ؟ ما در حال رفتن به تحقیقات و بررسی های یادگیری از داده های یادگیری چه کار می کند.

آنچه در مورد این غول پردیس شما در حال ساخت در مانتین ویو یا ساختمان شما در حال بازسازی در شهر نیویورک ؟ آیا شما افکار دوم در مورد آن ؟

در همه حالات من انتظار ما نیاز به فضاهای فیزیکی به مردم هم کاملا. ما یک مقدار زیادی از رشد در آینده برنامه ریزی شده. بنابراین حتی اگر برخی از اصلاح البته من فکر نمی کنم ما موجود رد پای رفتن به این مسئله است. من مثبت ما را قرار داده و از آن به خوبی استفاده کنید و من مشتاق به دیدن برخی از این پروژه ها انجام می شود.

گوگل تبلیغات آمار گرفته به خصوص در بخش های مانند سفر. شما را کاهش یا اخراج ؟

ما نه ایمنی بدن به اقتصاد جهانی و ما نهفته شده است. و ما از همکاران در سراسر جهان و در زمانی که کسب و کار خود را تحت تاثیر قرار گرفتن که تاثیر بیش از حد. برای اطمینان من فکر می کنم ما در حال رفتن را از طریق چالش های آن. ما شاهد فرصت های بیش از حد. وجود مناطق که در آن ما شاهد افزایش استفاده و تعامل و ما در حال حمایت از آن است. ما در حال تعدیل ما استخدام برنامه اما ما هنوز در آوردن مردم است. این بدان معنا نیست که ما نمی به دنبال بازده. ما به دنبال در مناطق که در آن ما می توانیم البته درست که در آن ما می تواند کارآمد تر, که در آن ما می تواند ساده.

اجازه دهید بحث در ضد تراست. وجود دارد گزارش می دهد که دولت فدرال و مقامات فایل موارد این سال است. خواهد شد در نتیجه منجر به یک تغییر و غریب گوگل ؟

موشکافی جدید نیست برای ما. من فکر می کنم آن است که یک عملکرد مناسب از یک جامعه به مورد مداقه قرار دادن شرکت های بزرگ. ما در بسیاری از اکوسیستم—برای مثال در ad tech ما در وسط یک اکوسیستم که در آن ما در حال حمایت از کاربران ناشران تبلیغ. من می خواهم به شرکت سازنده. ما را در مورد ما به عنوان ما چگونه نزدیک ما کار را از طریق لنز از مفید بودن برای کاربران و مشتریان است.

آیا شما احساس می کنید در حال حاضر محدود در M&A از ترس این که خود را خریداری مسدود خواهد شد به دلیل تسلط خود را در بازار?

ما اداره می شود که راه را برای تقریبا 10 سال در حال حاضر. وجود دارد قطعا حصول آن ما گفت: “شاید که معنا ندارد برای ما.” اما این مهم است به یاد داشته باشید بسیاری وجود دارد, بسیاری از مناطق که در آن ما در حال کوچکتر بازیکن, یک بازیکن در حال ظهور. بنابراین ما هنوز هم فرصت برای انجام M&A, اما آن را فقط در این منطقه بستگی دارد.

پس شما شد مدیر عامل شرکت الفبای شما گرفته و نگاه دوم در مفهوم شرکت که به نظر من تا به حال به نتایج مختلفی در بهترین ؟

من خیلی از نزدیک درگیر با لری و سرگی در تفکر طریق و راه اندازی الفبا در 2015. ما در تراز وسط قرار دارد در دراز مدت ما فکر. شرط بود ما سرمایه گذاری زیادی در بنیادی عمیق, تکنولوژی, اما نه همه چیز مناسب خواهد بود و در آنچه که من اسمش فضای اینترنت. و حروف الفبا تنظیم شده تا قادر به انجام این کار است و به جدایی از گوگل را به دلیل برخی از مشکلات بسیار متفاوت که در آن شما در حال استفاده از فن آوری است. همه ما متوجه این امر می تواند یک شرط برای مدت طولانی. اگر شما لازم نیست که برخی از شکست شما نیست هدف به اندازه کافی بزرگ. بنابراین پله به عقب. من می گویند که ساختار شده است بسیار مفید است. گوگل مدیریت تیم که در حال حاضر بسیاری برای مقابله با, لازم نیست به نگرانی در مورد شرط دیگر. و برخی از مناطق که در آن ما را ساخته اند بسیاری از پیشرفت ما در واقع در حال حاضر شروع به ایستادن به عنوان شرکت های خود را. ما به تازگی به خارج آورده سرمایه گذاران در Waymo پس از آن بیشتر از عملکرد شرکت.

چرا که نه فقط چرخش Waymo? این پروژه در جریان بوده است برای مدت 10 سال.

این می رود به من چه میگویم. اگر شما در زمینه ای مشترک تکنولوژی وجود دارد مقدار زیادی از همکاری ما با هوش مصنوعی در الفبای. بخشی از دلیل ما بدست سرمایه گذاران خارج است که به شرکت ساختار مدیریت و راهبری و تخصص مورد نیاز برای کار راه خود را از طریق. پس از آن ترکیبی از هر دو.

پس از آن است که یک گام به سمت چرخش آن را خاموش ؟

ما هیچ زمان برنامه. اما فقط به طور کلی در الفبای ساختار این امکان وجود دارد برای برخی از شرط بندی در آینده ؟ بله کاملا. کسانی که این فرصت برای ما به فکر کردن در مورد.

چقدر در حال لری پیج و سرگئی برین در حال حاضر درگیر در کسب و کار ؟

از طریق انتقال هر دو لری و سرگئی به من گفت که آنها خواهد بود وجود دارد وقتی که من نیاز به صحبت کردن با آنها. بنابراین بحث ما تمام وقت اما بیشتر غیر رسمی. من لذت بردن از مکالمات ما. هر دو آنها درخشان در دراز مدت متفکران درخشان و … است که کلمه حق غیر متعارف و یا nonconventional?

لری وعده داده شده این شرکت خواهد بود نه معمولی.

آره. آنها نه معمولی متفکران. ارزش وجود دارد چرا که آنها درگیر هستند در روز به روز. گاهی اوقات آن را همیشه با طراوت برای من به صحبت کردن با آنها از آنجا که بحث ما با افق..

هنگامی که آخرین باری که شما به صحبت لری?

فقط چند روز پیش.

از نقطه نظر شما چرا آنها را ترک کنند ؟

من فکر می کنم من را ترک خواهد کرد که برای آنها. آنها نوشت که اگر این شرکت در حال اجرا بود به خوبی از آنها می خواستم به صرف وقت خود را در کنار مجموعه ای از همه چیز. اما واضح است که آنها فعال سهامداران و اعضای هیئت مدیره.

شما وارد گوگل در مارس 1, 2004—روزی که جیمیل راه اندازی شد. آن leapfrogged همه چیز را در فضا و در حال حاضر استاندارد است. گوگل استفاده می شود شناخته شده برای این—لری پیج همیشه می گفت آن را به ارزش به دنبال یک محصول است که 10 درصد بهتر نسبت به رقبا و می خواستم محصولات جدید به 10x یا 100x بهتر است. هنگامی که آخرین محصول مانند که در گوگل ؟

پس ما Gmail, ما ساخته شده و کوچک شده تا بسیاری از محصولات جدیدتر به میلیارد کاربر محصولات. عکس ها در حال آمدن است تا در پنجمین سالگرد آن در هفته آینده. من در مناطق دیگر که در آن ما در مراحل اولیه است. دستیار یک نمونه از آن است. مردم آن را برای اعطا در حال حاضر که شما می توانید از یک رایانه هر گونه سوال در هر زمان ، آن را بخشی از زندگی ما در حال حاضر. ما مقیاس برخی از نوآوری اتفاق می افتد در چارچوب یک محصول خاص است. به عنوان مثال در صفحه ما می توانیم زندگی می کنند captioning برای همه چیز, تماس غربالگری برای هر تماس. ما نیز انجام آن در یک سطح بنیادی—فقط در سال گذشته به عنوان یک شرکت ما نشان داد کوانتومی برتری.

گوگل هنوز هم Googley?

کاملا. وجود دارد بسیاری از جنبه های که در آن هیچ چیز تغییر کرده است. هنوز هم وجود دارد Googleyness به راه رفتن در اطراف و پیدا کردن یک حس خوش بینی و حس کنجکاوی که مرا به یاد زمانی که من برای اولین بار آمد به گوگل. بدیهی است که ما در مقیاس های مختلف در حال حاضر به طوری که برخی از آن آشکار در زمینه های فردی خود و تیم به جای همیشه در یک شرکت سطح. اما قلب و روح این شرکت تغییر کرده است.

یکی از چیزهایی است که آیا تغییر راه شما را هفتگی خود را همه دست نشست TGIF. شما دیگر را هر گونه سوال و کارکنان را در شما پرتاب.

ما در حال انجام TGIFs بارها و بارها. در واقع من فقط یکی دو هفته پیش. ما برخی از ما بالاترین حضور همیشه. تنها تغییر ما این است که ما در حال انجام آنها را بیشتر به صورت دوره ای یک بار در ماه. ما را به سوال در واحد گروه سطوح چرا که این مقیاس که در آن آن را به خوبی کار می کند. این طبیعی تحولات است که ما به عنوان یک شرکت بزرگتر.

یکی تکامل یک تنش بین کارگران و مدیریت به عنوان نیروی کار خود را تحت فشار قرار دادند پشت در موضوعاتی مثل دفاع کار آزار و اذیت و مسائل دیگر.

شاید آنچه در چند سال گذشته تا به حال بیشتر خارجی جزء آن است. اما همواره آوازی بحث در گوگل در بسیاری از چیزها است.

Sundar Pichai testifying before Congress

“در برخی از راه های گوگل و حروف الفبا ساخته شد برای این لحظه” سوندار پیچای می گوید.

عکس: اندرو Harrer/بلومبرگ/گتی ایماژ

به تازگی ان بی سی نیوز گزارش داد که گوگل شد عقب نشینی در برخی از مناطق به دنبال تنوع است. شما را به عقب رانده است. اما به طور گسترده تر شده است با انتشار تنوع گزارش به طور منظم و پیشرفت شده اند حداقل است. گوگل یک شرکت است که به خود می بالد در moonshots مصرف در ظاهر غیر ممکن است ماموریت. چرا تنوع moonshot انجام هر آنچه در آن طول می کشد برای ایجاد تغییرات قابل توجهی در آن اعداد ؟

این سوال خوبی است. همانطور که می گفت: ما یکی از اولین شرکت ها به انتشار گزارش. و در سال گذشته ما در ادامه به افزایش نمایندگی زنان در سطح جهانی و به صورت سیاه و Latinx کارکنان در ایالات متحده است. ما انجام داده اند و برنامه هایی مانند مشارکت در طول تاریخ سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها. یکی از چیزهایی که باعث می شود آن را سخت به حرکت اعداد است که ما در حال رشد زیادی است. اما من کاملا قبول این فرض که همه ما نیاز به بهبود. همه ما درخواست خود را به این سوال چه خواهد در واقع حرکت سوزن بیشتر و چه بزرگتر چیزهایی که ما نیاز به انجام است.

شما چیست OKR (هدف و کلید نتیجه) در تنوع اعداد ؟

در این زمینه ما در یک دیدگاه بلند مدت بنابراین ما لازم نیست که اهداف خاص. تعداد ما بسیار پایین در جایی که نیاز بود بنابراین ما باید مقدار زیادی از اتاق به را تشکیل می دهند.

آیا گوگل ایستاده در چین در حال حاضر ؟

امروز ما باید یک حضور به عنوان یک شرکت در چین است. اما ما در حال حاضر ارائه و یا هیچ برنامه ای برای ارائه هر یک از محصولات اصلی ما در چین است.

این سنجاقک چینی موتور جستجو مرده ؟

ما هیچ برنامه ای برای ارائه جستجو در چین است.

یک زن و شوهر از سوالات در مورد رئيس جمهور ما است. کاخ سفید اعلام کرد که شما در بزرگ اقتصادی آمریکا احیای صنعت ، آیا می دانید این در پیشرفت ؟

من نمی دانم همه زمینه مکانیک چگونه آن آمد. ما در حال حاضر متعهد به کمک به دولت انجام همه چیز ما می توانیم.

چگونه شما را توصیف ارتباط خود را با رئیس جمهور ؟ وجود دارد که در آن مورد او گفت: گوگل مشغول به کار بود در یک تست وب سایت است که وجود ندارد. بعد او گفت که شما تا به حال عذرخواهی به او که ظاهرا است که اتفاق نمی افتد. چه راه است که یک شرکت مهم دسته یک رئیس جمهور مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن?

ما مسئولیت مدنی به طور جدی. بنابراین ما ایستاده آماده کمک به دولت است. من درگیر با رئیس جمهور و ما درگیری شده اند و سازنده با تمرکز بر روی کاری که در دست.

آیا شما شرکت در محتوای گیری کنید ؟ اگر رئیس جمهور گسترش اطلاعات غلط در پلت فرم خود را به بحث از این که آیا برای حذف این پست و حباب تا به شما ؟

بدیهی است که اکثریت قریب به اتفاق از یوتیوب گیری دریافت به کار گرفته شده وجود دارد. بسته به اهمیت آن. من در جلسات بیش از حد. اما ما در بسیاری از خارج از تخصص. سال گذشته هنگامی که ما خود را گسترش آزار و اذیت سیاست های, برای مثال, ما مشورت گسترده با یک دسته از گروههای خارجی. ما در حال انجام همین کار را با اطلاعات غلط پزشکی. ما تعامل گسترده با خارج از کارشناسان و خارج از درمانگاه یا در برخی از موارد سلامت عمومی سازمان بهداشت و درمان. اما من قطعا در برخی از بحث های به عنوان مورد نیاز است.

آیا شما آماده برای جلوگیری از یک مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی یا بیانیه می دهد که خطرناک پزشکی اطلاعات غلط?

من نمی خواهم برای پاسخ به hypotheticals. به طور کلی آن را واقعا مهم است در یک دموکراسی که به عنوان یک شرکت شما پشتیبانی گفتمان سیاسی. نقش ما این است که به سطح منابع خبری فعال در زمینه در اطراف هر یک از این چیزها.

آیا شما احساس می کنید آن را لازم و یا مطلوب را به خارج از بدن است که می تواند ابطال شما مانند Facebook به تازگی آغاز شده است ؟

من همیشه از تماشای تمام فرآیندهای مختلف است که شرکت های دیگر در حال انجام است. به حدی که وجود دارد آموخته های ارزشمند از آن را ما می زنیم.

شما به ما به عنوان یک مهاجر از هند و در حال حاضر رئیس یکی از قدرتمند ترین شرکت های. به من بگویید که چگونه شما مشاهده سفر خود را.

من شیفته تکنولوژی, اما من تا به حال بسیار کمی دسترسی به آن است. من به وضوح به یاد داشته باشید ما اولین دوار تلفن و تلویزیون و غیره. از آمدن به آمریکا و گرفتن بسیار گسترده تر دسترسی به محاسبات زندگی من را تغییر داد. بسیاری از من سفر کرده است در مورد مطمئن شوید که دسترسی به فن آوری می تواند اتفاق می افتد در مقیاس. من هرگز بدیهی است که انتظار می رود به انجام آنچه که من انجام می دهند اما امروز من هستم و من فکر می کنم این یک امتیاز به کار در راه است که شما می توانید لمس زندگی میلیاردها نفر از مردم.

این لمس در رمز و راز از سوندار پیچای. شایع ترین اظهار نظر در مورد شما این است که چگونه یک فرد به شما هستند. اما یکی نمی کنید برای تبدیل شدن به مدیر عامل یک تریلیون دلاری شرکت بدون بسیاری از بی امان درایو. چه ما نمی دانیم در مورد شما?

من یک مقدار زیادی از رضایت و رانندگی از ساختمان چیزهایی که مردم استفاده و تاثیر زندگی مردم است. بقیه یک نتیجه است که برای من.


بزرگ تر سیمی داستان
  • در طول مستند, نقشه های گوگل به پسر من یک راه
  • شات اول: در داخل Covid واکسن سریع آهنگ
  • چگونه پارسه طراحی فوق العاده سریع اینترنت در خارج از کشور
  • سفینه فضایی زمین و ارزش آرمانی فکر کردن
  • در مورد بازگشایی مدارس
  • 👁 آنچه که هوش به هر حال ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im