محققان در حال ramping تا تولید امیدوار کننده مواد مخدر است که ثابت شده است موثر در محو SARS-CoV در سلولی فرهنگ. این تیم امیدوار است که این دارو نیز ممکن است موثر در مبارزه با سارس نزدیک ژنتیکی پسر عموی رمان coronavirus (COVID-19).

رهبری دانشگاه نورث وسترن و ShanghaiTech دانشگاه, تیم تولید کرده است امیدوار کننده مولکول به نام valinomycin در یک سلول-سیستم رایگان. با این رویکرد آنها افزایش بازده تولید بیش از 5000 بار فقط در چند سریع طراحی چرخه دستیابی به غلظت های بالاتر از مولکول از زمانی که قبلا در سلول.

“از آنجا که ما با استفاده از سلول های رایگان سیستم ما می تواند به بهینه سازی و تولید سریع تر از سلول های بیشتر برای افزایش بازده گفت:” نورث وسترن مایکل Jewett که co-چراغ مطالعه. “برای مثال مسیر بهینه سازی چرخه را روز به جای هفته و یا ماه و این سرعت می تواند تا کنون بسیار مهم است در هنگام برخورد با یک بیماری همه گیر مانند coronavirus COVID-19 شیوع.”

تحقیقات آنلاین منتشر شد به تازگی در نشریه سوخت و ساز و مهندسی و ظاهر خواهد شد در ماه ژوئیه سال 2020 شماره چاپ.

Jewett است Walter P. Murphy استاد مهندسی شیمی و در McCormick دانشکده مهندسی و مدیر از شمال غربی مرکز زیست شناسی مصنوعی. او co-led کار با Jian Li استادیار در دانشکده علوم فیزیکی و فن آوری در ShanghaiTech.

Jewett آگهی پروژه های متعدد که با استفاده از سلول های رایگان بیوتکنولوژی برای سرعت بخشیدن به COVID-19 درمان. گروه خود را طول می کشد مولکولی خارج از سلول و سپس با استفاده از ماشین آلات به ایجاد یک محصول مانند درمان در امن و ارزان و سریع به شیوه ای. این ایده شبیه به باز کردن کاپوت ماشین و از بین بردن موتور که اجازه می دهد تا محققان به استفاده از این موتور برای مقاصد مختلف رایگان از محدودیت های ماشین.

به طور طبیعی رخ می دهد پپتید valinomycin به تازگی به عنوان یک پتانسیل ضد ویروسی برای درمان سارس. Jewett تصور با استفاده از سلول های رایگان زیست شناسی مصنوعی برای پیدا کردن مشابه مولکول یا به تغییر valinomycin آن را امن تر و قوی تر.

Jewett یک عضو از شمال غربی شیمی زندگی فرآیندهای موسسه و Robert H. Lurie مرکز جامع سرطان از دانشگاه نورث وسترن.

پژوهش “در مجموع در شرايط in vitro بیوسنتز از nonribosomal macrolactone پپتید valinomycin” بود که با حمایت موسسه ملی بهداشت (جایزه تعداد 1U19AI142780-01), David و Lucile Packard بنیاد کامیل دریفوس معلم-محقق برنامه ملی علوم طبیعی پایه و چین (جایزه اعداد 31971348 و 31800720) ملی علوم طبیعی پایه و شانگهای (جایزه تعداد 19ZR1477200) و شانگهای Pujiang برنامه (جایزه تعداد 18PJ1408000).

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه. Original نوشته شده توسط آماندا موریس. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im