راتگرز مهندسین پزشکی را توسعه داده اند “زیستی-جوهر” برای 3D چاپ مواد است که می تواند در خدمت به عنوان داربست برای رشد بافت های انسانی به تعویض یا تعمیر آنهایی که آسیب دیده در بدن است.

مطالعه منتشر شده در مجله Biointerphases.

Bioengineered بافت نشان می دهد وعده در احیا کننده دقت و پزشکی شخصی; توسعه محصول و تحقیقات پایه به خصوص با ظهور چاپ 3D از biomaterials است که می تواند در خدمت به عنوان داربست و یا سازه های موقت به رشد بافت.

هیالورونیک اسید یک مولکول طبیعی در بر داشت در بسیاری از بافت های سراسر بدن دارای بسیاری از خواص ایده آل برای ایجاد سفارشی داربست اما فاقد دوام مورد نیاز است. راتگرز مهندسین با استفاده از نسخه های اصلاح شده از هیالورونیک اسید و پلی اتیلن گلیکول به صورت ژل است که تقویت شده از طریق واکنش های شیمیایی و به عنوان یک داربست.

“به جای استفاده از یک رنگ جوهر برای پرینتر جوهر افشان ما می خواهیم مخلوط به خواص است که حق را برای سلول های خاص به ضرب افتراق و عوض کردن داربست به مناسب بافت گفت: ارشد نویسنده David I. Shreiber یک استاد که مدیر گروه مهندسی پزشکی دانشکده مهندسی در دانشگاه راتگرز-New Brunswick. “ما تمرکز بر روی سفتی ژل و داربست اتصال سایت های است که می تواند سلول های محکم نگاه داشتن بر روی.”

گروه از سلول ها در بدن به طور کلی خود را حمایت ساختار یا داربست اما دانشمندان می توانند در ساخت آنها از پروتئین های پلاستیک و دیگر منابع با توجه به موسسه ملی بهداشت.

Shreiber و سرب نویسنده مدیسون D. Godesky به دست آورده است که دکترای خود را در راتگرز پیش بینی یک سیستم که در آن هیالورونیک اسید و پلی اتیلن گلیکول به عنوان اساسی “کارتریج جوهر” برای چاپ 3D. این سیستم نیز از دیگر کارتریج جوهر های مختلف سلول ها و لیگاندهای است که در خدمت به عنوان محل های اتصال برای سلول های. سیستم چاپ خواهد ژل داربست با حق و سفتی سلول ها و لیگاندهای بر اساس نوع بافت مورد نظر.

“هر دو سفتی و اتصال سایتهای مهم ارائه سیگنال به سلول های” Godesky گفت. “آنچه به خصوص تمایز کار ما از مطالعات قبلی است که پتانسیل برای کنترل خشکی و ليگاند به طور مستقل از طریق ترکیبی از جوهر.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه راتگرز. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de