رمان coronavirus (COVID-19) همه گیر نه تنها تاثیر می گذارد بیمارانی که به ویروس اما حملات کل سیستم بهداشت و درمان از جمله مراقبت از بیماران مبتلا به سرطان. تهاجمی سرطان ها مانند سرطان لوزالمعده نیاز به ادامه گرفتند مراقبت در طول بیماری همه گیر. اما به دنبال مراقبت در معرض هر دو حرفه ای بهداشت و درمان و بیماران آسیب پذیر به COVID-19.

امروز تحقیقات جدید منتشر شده در حافظهی عمل جراحی از دانشگاه کلرادو گروه جراحی در Anschutz پزشکی پردیس فراهم می کند هدایت در تصميمگيری بالينی در رابطه با درمان سرطان لوزالمعده بیماران در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

“ناتوانی در دریافت های پزشکی و یا جراحی مراقبت در طول یک بیماری همه گیر می تواند مساوی یا گاهی بدتر تهدید برای سرطان لوزالمعده بیماران” گفت: Marco Del Chiaro, MD, دکترا, FACS, رئیس جراحی سرطان و مدیر ملی لوزالمعده بنیاد مرکز تعالی در Anschutz پزشکی پردیس..

دلم Chiaro ادامه گفت: “هدف ما از تحقیق است که برای بهینه سازی ایمنی برای بیماران و پزشکان و همچنین حفاظت از بهداشت و درمان ظرفیت. با توجه به تهاجمی زیست شناسی سرطان لوزالمعده این مهم است که یک استراتژی برای حمایت از بهداشت و درمان حرفه ای در تصمیم گیری در این زمان است.”

محققان با ارسال یک نظر سنجی آنلاین به اعضای هفت بین المللی پانکراس انجمن ها و گروه های مطالعه به منظور بررسی تاثیر زمان همه گیر در پانکراس جراحی است. در آوریل سال 2020 337 پاسخ دهندگان از 267 مراکز و 37 کشور پوشا پنج قاره به پایان بررسی.

تقریبا تمام پاسخ دهندگان جراحان که مشغول به کار در یک مرکز علمی. بزرگترین غذای آماده از جراحان بود که پانکراس جراحی باید اولویت بندی برای بیماران مبتلا به غیر COVID-19 لوزالمعده بیماری در این بیماری همه گیر.

دیگر یافته های کلیدی:

  • اکثر مراکز (62 درصد) انجام شده کمتر پانکراس عمل جراحی به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.
  • قبل از عمل جراحی لوزالمعده اکثر مراکز غربالگری بیماران خود را به صورت علائم COVID-19. اما هیچ توافق رسیده بود به توصیه COVID-19 قبل از عمل تست/غربالگری.
  • بر اساس اجماع بیمارانی که تحت عمل جراحی لوزالمعده باید به مطلع زیر خطرات اضافی: COVID-19 عفونت در طول بستری ممکن است غیر مطلوب بعد از عمل مدیریت (به عنوان مثال کمبود تخت ICU) افزایش خطر ابتلا COVID-19 مربوط به مرگ و میر ناشی از جراحی یا سرطان بیماری است.
  • این بررسی متقاعد کننده توصیه می کند که اتاق عمل (OR) پرسنل را مجبور به پوشیدن مناسب ویژگی های محافظ در طول عمل جراحی با توجه به افزایش خطر ابتلا به COVID-19 عفونت در اعمال جراحی.
  • علاوه بر این اولویت بندی COVID-19 بيمار با یک پیش آگهی بهتر بیش از سرطان لوزالمعده بیماران مبتلا به پیوستن به روند تریاژ بیمارستانی منابع و ICU تخت دسترس نیست 60 درصد قرارداد. از سوی دیگر مشکل به اولویت بندی بین بیماران مبتلا به COVID-19 یا resectable سرطان لوزالمعده قابل تصور است.

“عصر COVID-19 pandemic تاکید نیاز به یک نظرسنجی بین المللی با اظهارات روشن با هدف راهنمای پزشکان در تصميمگيری بالينی” گفت: Atsushi اوبا, MD, دکترا, دانشیار تحقیقات جراحی سرطان دانشگاه کلرادو گروه جراحی و همکاری نویسنده این مقاله است. “این بررسی نشان داد چندین اجماع اظهارات و همچنین اظهارات که نیاز به بحث بیشتر.”

این بررسی شامل 36 سوال در پایه ویژگی های محلی تاثیر COVID-19 همه گیر در پانکراس جراحی (به عنوان مثال تعدادی از برداشتن پانکراس, تریاژ و غربالگری) و 21 اظهارات در مورد نقش پانکراس جراحی در عصر کنونی از COVID-19 بیماری همه گیر.

“این پروژه یک مثال از نحوه استراتژیک می باشد و مناسب استفاده از منابع در طول یک بیماری همه گیر برای نگه داشتن بیماران ما به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است گفت:” ریچارد Hobday ، MD, MBA, FACS, صندلی از بخش جراحی و مدیر دانشگاه مرکز سرطان کلرادو در محوطه دانشگاه. “من نمی تواند به خودمان افتخار از اعضای این گروه از جراحی Anschutz پزشکی پردیس که در ادامه به ارائه مناسب جهان-کلاس مراقبت از سرطان به بیماران ما در طول یک بیماری همه گیر — گاهی اوقات حتی به خطر انداختن سلامت خود را.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه کلرادو Anschutz پزشکی پردیس. Original نوشته شده توسط جولیا Milzer. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی