N95 ماسک ماسک باید حفظ شود برای مراقبت های بهداشتی کارگران درگیر در قرار دادن لوله تنفس برای بیماران مبتلا به COVID-19. بیشتر رایج پزشکی ماسک خوب برای همه دیگر COVID-19 درمان می گوید تحقیقات اولیه از دانشگاه مک مستر.

یک بررسی سیستماتیک از چهار کارآزمایی های کنترل شده تصادفی در ماسک های انجام شده بین سال های 1990 و در ماه گذشته نشان می دهد استفاده از ماسک های پزشکی را افزایش نمی دهد عفونت های ویروسی دستگاه تنفسی و یا بالینی بیماری تنفسی.

این اتفاق نظر وجود دارد که N95 ماسک طراحی شده برای مناسب و جلوگیری از استنشاق کوچک ذرات هوابرد هستند بهترین روش های مانند لولهگذاری و یا برونکوسکوپی هنگامی که مراقبت های بهداشتی حرفه ای باید با قرار دادن یک لوله از طریق یک بیمار ،

“وجود ندارد شواهد قانع کننده که سست مناسب پزشکی ماسک ها پایین تر از N95 ماسک در حفاظت از بهداشت و درمان کارگران در برابر عفونت های ویروسی دستگاه تنفسی در طی مراقبت های معمول در این بیماری همه گیر” گفت: علامت لوئب یک استاد آسیب شناسی و پزشکی مولکولی در مک مستر و یک بیماری عفونی پزشک در همیلتون.

“اما N95 ماسک به اتفاق آرا توصیه شده توسط ملی و بین المللی و دستورالعمل ها برای تولید آئروسل روش.

“این تمایز مهم در زمانی که وجود دارد سروز نگرانی در مورد کمبود N95 ماسک به دلیل COVID-19.”

او با اشاره به این که وجود داشته اند متضاد توصیه هایی برای استفاده از N95 ماسک. مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری و مرکز اروپایی برای بیماری و پیشگیری ترجیحا توصیه N95 ماسک برای روال مراقبت از بیماران مبتلا به COVID-19 در حالی که سازمان بهداشت جهانی و آژانس بهداشت عمومی کانادا توصیه پزشکی ماسک.

“اگر چه COVID-19 انتقال به طور کامل درک نمی, آن را اعتقاد بر این بود به طور عمده از طریق قطرات تنفسی و ماسک های پزشکی ارائه مانعی برای حفاظت از آن و جلوگیری از دست به صورت تماس بگیرید.”

جسیکا Bartoszko برای اولین بار نویسنده این مقاله گفت: “این شواهد برای حمایت از اثربخشی نسبی ماسک پزشکی در مقایسه با N95 ماسک در روال مراقبت ممکن است کمک به حفظ ذخایر N95 ماسک برای در معرض خطر آئروسل تولید روش.”

او یک دانشجوی دکترا با وزارت بهداشت, روش های تحقیق شواهد و تاثیر.

این سوال نیاز به تحقیقات بیشتر و این ماه لوئب و تیم تحقیقاتی خود را در حال آغاز یک مطالعه جدید در مورد اینکه آیا N95 ماسک یا ماسک های پزشکی بهترین گزینه برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی مراقبت از COVID-19 بيمار.

در چند سایت مطالعه کارآزمايی بالينی پرستاران استفاده خواهد کرد یا پزشکی ماسک یا N95 ماسک در هنگام ارائه مراقبت به بيماران مبتلا به تب و بیماری های تنفسی.

“این مطالعه بسیار مهم است برای اطمینان از ما با استفاده از تجهیزات حفاظت فردی به درستی در طول این و هر آینده شیوع بیماری های عفونی گفت: لوئب.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه مک مستر. Original نوشته شده توسط Tina Depko. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im