کارشناسان پیش بینی افزایش تعداد COVID-19 موارد به عنوان بیمارستان مانند کوه سینا جنوبی ناسائو تقلا برای پاسخ.

جفری Basinger/Newsday via Getty Images

علمs COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر.

مدلهای آماری از بیماری های عفونی حیاتی به درک که در آن COVID-19 همه گیر است به رهبری. اما آنها قدرت پیش بینی را می توان با محدود پراکنده داده و به سرعت در حال تغییر شرایط است.

یک مکمل مفید برای مدلهای عددی است که پیش بینی شده توسط کارشناسان خود را با استفاده از قضاوت آگاهانه می گوید: تام McAndrew یک آمار پژوهشگر فوق دکترا در دانشگاه ماساچوست امهرست. در هر هفته از ماه فوریه او و استادان مشاور نیکلاس رایش نقشه برداری شده است در حدود 20 کارشناسان بهداشت عمومی و بیماری های عفونی, درخواست خود را به بهترین برآورد از آینده COVID-19 موارد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر.

در هفته گذشته بررسی متخصصان پیش بینی کرد که کل ایالات متحده و میر ناشی از COVID-19 افزایش قابل ملاحظه ای در هفته های آینده; به طور متوسط آنها تخمین زده است که در این سناریو به احتمال زیاد تعداد مرگ و میر را به 45,157 در 1 مارس و 74,631 در 1 ژوئن.

کارشناسان’ درک پویایی بیماری شیوع اطلاع خود را برآورد McAndrew می گوید آنجا که آب و هوا پیش بینی پیشه وری پیش بینی بر اساس اطلاعات و تجربه.

الهام بخش برای این تلاش است قضاوت خوب پروژه های راه اندازی شده توسط روانشناسان در دانشگاه پنسیلوانیا در سال 2011. این مطالعه راه هایی برای بهبود پیش بینی با استفاده از وردپرس; آن تیم برنده مسابقات حمایت شده توسط یک سازمان با بودجه دولتی توسط سازمان های جاسوسی امریکا—ایالات متحده هوش پروژه های تحقیقاتی پیشرفته فعالیت—به دقت پیش بینی رویدادهای ژئوپولیتیک از جمله احتمال استفاده از سلاح های شیمیایی بازرسی در سوریه است. پروژه “به پایان رسید تا با شناسایی ‘superforecasters,’ کسانی که توانایی خارق العا د ه را بسیار دقیق پیش بینی” McAndrew می گوید.

او اشاره می کند که در اولین نظرسنجی از کارشناسان بیماری او انجام اجماع پیش بینی از تعداد تایید ایالات متحده موارد پايين تر از آن در واقع گزارش بعد. اما به عنوان اپیدمی گسترش یافته است McAndrew می گوید: پیش بینی شده توسط کارشناسان تبدیل شده اند increasingle دقیق است.

در یک امیدوار توجه داشته باشید این گروه پیش بینی شده در هفته گذشته است که ایالات متحده به اوج خود برسد تعداد ماهانه مرگ و میر بعد از مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de