سیناپس-صرفه جویی در مصرف پروتئین کشف شده, باز کردن امکانات در آلزایمر و اسکیزوفرنی

محققان در دانشگاه مرکز علوم بهداشت تگزاس در سن آنتونیو (UT سلامت سن آنتونیو) کشف کرده اند یک کلاس جدید از پروتئین است که از سیناپس از اینکه نابود شده است. سیناپس سازه که در آن تکانه های الکتریکی عبور از یک نورون به دیگری.

کشف منتشر شده در 13 ژوئیه در مجله Nature Neuroscienceدارای مفاهیم برای بیماری آلزایمر و اسکیزوفرنی. اگر ثابت افزایش تعداد این محافظ پروتئین می تواند یک رمان درمانی برای مدیریت این بیماری ها محققان گفتند.

در بیماری آلزایمر از دست دادن سیناپس منجر به مشکلات حافظه و سایر علائم ، در اسکیزوفرنی سیناپس تلفات در طول توسعه در خون یک فرد به این اختلال است.

“ما در حال مطالعه یک سیستم ایمنی مسیر در مغز است که مسئول از بین بردن بیش از حد سیناپس; این است که به نام مکمل سیستم” گفت: Gek-Ming Sia دکترا استادیار فارماکولوژی در دانشگاه تهران بهداشت سن آنتونیو در طولانی دانشکده پزشکی و نویسنده ارشد این پژوهش است.

“تکمیل سیستم پروتئین سپرده بر روی سیناپس” دکتر Sia توضیح داد. “آنها به عنوان سیگنال های که دعوت از سلول های ایمنی به نام ماکروفاژها می آیند و خوردن بیش از حد سیناپس در توسعه است. ما کشف پروتئین است که مانع از این تابع و اساسا عمل به عنوان ‘نمی خوردن من” سیگنال برای محافظت از سیناپس از بین بردن.”

سیستم گاهی چپ چپ می رود

در طول توسعه سیناپس overproduced. انسان دارای بیشترین سیناپس در سنین 12 تا 16 و از آن پس تا حدود سن 20 وجود دارد net سیناپس بین بردن است که یک بخش طبیعی از مغز بلوغ است. این فرایند نیاز به تکمیل سیستم.

در بزرگسالان سیناپس اعداد پایدار به عنوان سیناپس بین بردن و شکل گیری تعادل خارج. اما در برخی بیماری های عصبی از مغز به نحوی است که مجروح و شروع به overproduce مکمل پروتئین که منجر به بیش از حد سیناپس از دست دادن.

“این اتفاق می افتد به ویژه در بیماری آلزایمر,” دکتر گفت: Sia.

در مدل موش از بیماری آلزایمر محققان دریافته اند که حذف مکمل پروتئین از مغز محافظت می کند و آن را از neurodegeneration, او گفت:.

“ما شناخته شده در مورد مکمل پروتئین وجود دارد اما اطلاعات نشان می دهد که وجود دارد در واقع هر گونه مکمل بازدارنده در مغز,” دکتر گفت: Sia. “ما برای اولین بار کشف کردند که وجود دارد که آنها را تحت تاثیر قرار مکمل فعال در مغز و محافظت از آنها سیناپس در برابر تکمیل فعال سازی.”

جهت های آینده

دکتر Sia و همکارانش به دنبال پاسخ های جالب به سوالات از جمله:

  • آیا مکمل سیستم زیست شناسی می تواند توضیح دهد که چرا برخی از مردم بیشتر مقاوم در برابر و مقاوم تر در برابر برخی اختلالات روانی;
  • چگونه تعدادی از مکمل ها و بازدارنده های می توان تغییر داد و این که آیا آن می تواند بالینی انشعابات;
  • آیا مختلف نورون های مختلف تولید مکمل بازدارنده هر حفاظت از برخی زیر مجموعه ای از سیناپس.

در مورد سوال آخر دکتر گفت: Sia:

“این می تواند توضیح دهد که چرا در برخی از بیماری ها وجود دارد ترجیحی از دست دادن برخی از سیناپس. آن همچنین می تواند توضیح دهد که چرا برخی افراد بیشتر مستعد ابتلا به سیناپس از دست دادن چرا که آنها با سطوح پایین تر از برخی از مکمل بازدارنده.”

محققان با تمرکز بر یک نورونی تکمیل بازدارنده به نام SRPX2. مطالعات در حال انجام در موش هایی که فاقد SRPX2 ژن است که نشان می دهد مکمل سیستم overactivation و که در این نمایشگاه بیش از حد سیناپس از دست دادن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر