سفلیس کسانی ایمنی بدن حمله با تغییر یک ژن واحد

این باکتری است که باعث سفلیس Treponema pallidumبه احتمال زیاد با استفاده از یک ژن برای فرار از سیستم ایمنی بدن, تحقیقات از UW پزشکی در سیاتل نشان می دهد.

این یافته ممکن است کمک به توضیح دهید که چگونه سیفلیس می تواند پنهان در بدن برای چند دهه در نتیجه نا امید کننده سیستم ایمنی بدن را تلاش برای از بین بردن آن است. آن را نیز ممکن است برای حساب باکتری توانایی دوباره آلوده افرادی که قبلا آلوده شده است و باید به دست آورد برخی از ایمنی آن است.

اگر چه سفلیس باقی می ماند و به راحتی تحت درمان با پنی سیلین عفونت نرخ در ایالات متحده به طور پیوسته افزایش یافته بیش از دو دهه گذشته. این تعداد افزایش یافت و به بیش از 115,000 جدید ایالات متحده در موارد عفونت در سال 2018 است.

در سراسر جهان وجود دارد که حدود 6 میلیون مورد جدید از سفلیس در میان بزرگسالان است. عفونت مسئول حدود 300,000 جنين و نوزادان مرگ و میر سالانه.

اما با وجود اهمیت آن به عنوان علت بیماری نسبتا کمی شناخته شده در مورد زیست شناسی Treponema pallidum.

یکی از دلایل این است که تا همین اواخر آن را غیر ممکن است به رشد آن را در یک ظرف آزمایشگاهی. به عنوان یک نتیجه بسیاری از آزمایشگاه ابزار استفاده می شود به مطالعه سایر باکتری ها شده بود توسعه یافته برای سفلیس به طور خاص.

در یک مطالعه جدید محققان در مقایسه ژنوم باکتری سفلیس جمع آوری شده از یک مرد که تا به حال آلوده شده است چهار بار. او با ثبت نام در UW پزشکی بررسی مایع نخاعی اختلالات در افراد مبتلا به سیفلیس انجام شده توسط دکتر کریستینا Marra, استاد neurolgy.

نمونههای به دست آمده از خون خود را در طول دو عفونت رخ داده است که شش سال از هم جدا. بین کسانی که عفونت او آلوده شده است و درمان دو بار اضافی.

محققان می خواستم برای دیدن اگر وجود دارد تفاوت بین ژنوم باکتری ها از اولین و آخرین عفونت است. این تفاوت ممکن است نشان می دهد که چگونه ژن از باکتری ها تغییر کرده و چگونه این تغییرات ممکن است فعال باکتری ها را آلوده یک فرد که سیستم ایمنی بدن در حال حاضر دیده می شود و نصب شده بر پاسخ ایمنی به چند گونه مختلف از سفلیس.

جای تعجب محققان دریافتند که وجود دارد بسیار کمی تغییرات بین ژنوم از دو نمونه مختلف — به جز یک ژن است.

“در حدود 1.1 میلیون پایگاه را تشکیل می دهند که باکتری ها را در ژنوم وجود دارد حدود 20 تغییرات در کل. که بسیار پایین,” دکتر گفت: Alex Greninger استادیار آزمایشگاه پزشکی در UW دانشکده پزشکی که منجر به پروژه های تحقیقاتی. “اما در این یک ژن ما شاهد صدها نفر از تغییرات.”

که ژن به نام Treponema pallidum تکرار ژن K (tprK) را فراهم می کند دستورالعمل حذف برای سنتز پروتئین موجود در سطح باکتری. پروتئین در سطح یک باکتری به طور معمول بیشتر به راحتی دیده می شود سلول های ایمنی هستند و بنابراین اغلب نخست اهداف ایمنی بدن حمله کند.

این مطالعه بر روی چندین دهه کار از Drs. شیلا Lukehart و آرتورو یوزباشی-لارا در علوم پزشکی در دانشگاه واشنگتن دانشکده پزشکی.

آنها برای اولین بار نشان داد که TprK ایجاد تنوع قابل توجهی در سراسر هفت منطقه مجزا است که در آن توالی DNA از جاهای دیگر در باکتری با ژنوم را می تواند جابجا در داخل و خارج. این فرایند به نام ژن تبدیل.

کار خود را در آزمایشگاه نشان داده است که سلول های باکتریایی جدید tprK مدل ها می توانید فرار از پاسخ ایمنی به علت مداوم عفونت است که می تواند منجر به مراحل بعد از سفلیس.

امین Addetia یک دانشمند محقق در Greninger آزمایشگاه و سرب نویسنده در این مطالعه گفت: آن بود که هر چند باکتری دارای یک عرشه از دو کارت در آن ژنوم که از آن می توانید در قرعه کشی و معامله به این متغیر مناطق اساسا تغییر پروتئین “در دست است.” این تعویض تغییر پروتئین در ظاهر در سطح اجازه می دهد تا آن را به طفره رفتن سیستم ایمنی بدن است.

“من یک مقدار زیادی از باکتری ژنوم,” Addetia گفت: “آنها خیلی جالب تر از Treponema را جز برای این ژن است.آن می تواند تولید تعداد حیرت انگیز از متنوع توالی درون این متغیر مناطق بدون لطمه به پروتئین توانایی عملکرد است.”

اگر چه باکتری ها, ویروس ها و انگل ها ممکن است بسیاری از پروتئین ها در سطح خود است که سیستم ایمنی بدن می تواند شناسایی و حمله در بسیاری از موارد تنها یک پروتئین به نظر می رسد برای جذب بیشتر توجه است. از جمله پروتئین ها به نام immunodominant.

آنها ممکن است محافظت از باکتری های ابتلا به سیستم ایمنی بدن توجه Greninger گفت. “پروتئین عمل می کند مانند یک حواس پرتی است که ناشی از سیستم ایمنی بدن به دور از پروتئین است که ممکن است این باکتری را پاشنه آشیل. کار بیشتر مورد نیاز خواهد بود برای تعیین اینکه آیا این مورد در TprK.”

Greninger گفت که امیدوار است این یافته ها ممکن است کمک به محققان در توسعه واکسن اجازه می دهد که سیستم ایمنی بدن یا به حمله TprK به طور موثر تر و یا به چشم پوشی از TprK و هدف دیگر کمتر متغیر سفلیس پروتئین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>