سلول های T موجود در COVID-19 بيماران به خوبی جواب’ به صورت بلند مدت ایمنی

سلول های T می تواند به دنبال و نابود کردن سلول های مبتلا به SARS-CoV-2 (رنگ زرد).

NIAID

علم‘s COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر.

ایمنی رزمندگان شناخته شده به عنوان سلول های T کمک به ما در مبارزه با برخی از ویروس ها اما اهمیت خود را برای مبارزه با SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19 بوده است مشخص نیست. در حال حاضر دو مطالعات جدید نشان می دهد که افراد آلوده بندر سلول های T که هدف ویروس—و ممکن است کمک به آنها را بهبود می یابند. هر دو مطالعه همچنین نشان داد که برخی از مردم هرگز مبتلا به SARS-CoV-2 باید این دفاع سلولی به احتمال زیاد به این دلیل که آنها قبلا شما با دیگر coronaviruses.

“این دلگرم کننده است داده می گوید:” virologist آنجلا راسموسن از دانشگاه کلمبیا. اگر چه مطالعات لازم نیست روشن شدن این که آیا افرادی که روشن SARS-CoV-2 عفونت می تواند به دفع این ویروس در آینده هر دو شناسایی قوی سلول T پاسخ به این که “نشانه خوبی برای توسعه دراز مدت حفاظتی ایمنی” راسموسن می گوید. این یافته ها همچنین می تواند کمک به محققان ایجاد بهتر واکسن.

بیش از 100 COVID-19 واکسن در توسعه عمدتا تمرکز خود را بر دیگر پاسخ ایمنی: آنتی بادی است. این پروتئین ها ساخته شده توسط سلول های B و ایده آل چفت بر روی SARS-CoV-2 و جلوگیری از ورود سلول. سلول های T در مقابل خنثی کردن عفونت در دو راه متفاوت است. یاور سلول های T خار B سلول های ایمنی بدن و دیگر مدافعان به عمل در حالی که قاتل سلول های T هدف و نابود کردن سلول های آلوده. شدت بیماری بستگی دارد می توانید قدرت این سلول T پاسخ.

با استفاده از ابزار بیوانفورماتیک یک تیم به رهبری توسط شین Crotty و الساندرو Sette, immunologists در لا جللا موسسه ایمونولوژی پیش بینی کرد که ویروسی پروتئین قطعه را تحریک قدرتمند ترین سلول T پاسخ. سپس آنها را در معرض سلول های ایمنی از 10 بیمارانی که در حال بهبود از موارد خفیف COVID-19 به این ویروسی قطعه.

تمام بيماران انجام یاور سلول های T که به رسمیت شناخته SARS-CoV-2 سنبله پروتئین را قادر می سازد که این ویروس برای نفوذ به سلول های ما. آنها همچنین پناه یاور سلول های T که واکنش نشان می دهند به دیگر SARS-CoV-2 پروتئین است. و تیم شناسایی ویروس خاص قاتل سلول های T در 70 درصد از افراد آنها گزارش امروز در سلول. “سیستم ایمنی بدن می بیند این ویروس و مانت موثر و ایمنی” Sette می گوید.

نتایج تطبیق با آن مطالعه شده به عنوان یک preprint در medRxiv در 22 آوریل توسط immunologist Andreas Thiel از Charité بیمارستان دانشگاه در برلین و همکارانش. آنها شناسایی سلولهای T helper هدف قرار دادن سنبله پروتئین در 15 از 18 بیماران بستری با COVID-19.

این تیم همچنین پرسید که آیا افرادی که نبوده است مبتلا به SARS-CoV-2 نیز تولید سلول است که مبارزه با آن است. Thiel و همکارانش به تجزیه و تحلیل خون از 68 مثلا مردم و نشان داد که 34 درصد میزبانی یاور سلول های T که به رسمیت شناخته شده SARS-CoV-2. La Jolla تیم شناسایی این crossreactivity در حدود نیمی از ذخیره نمونه خون جمع آوری شده بین 2015 و 2018 به خوبی قبل از زمان همه گیر آغاز شد. محققان فکر می کنم این سلولها به احتمال زیاد باعث گذشته عفونت با یکی از چهار انسانی coronaviruses است که باعث سرماخوردگی پروتئین در این ویروس شبیه به کسانی که از SARS-CoV-2.

نتایج نشان می دهد “یکی از دلایلی که یک تکه بزرگ از مردم ممکن است قادر به مقابله با این ویروس این است که ما ممکن است برخی از کوچک باقی مانده مصونیت از ما قرار گرفتن در معرض ویروس سرماخوردگی می گوید:” ویروسی immunologist استیون Varga از دانشگاه آیووا. اما هیچ یک از این مطالعات اقدام به ایجاد آن است که مردم با crossreactivity نمی شوند به عنوان بیمار از COVID-19.

قبل از این مطالعات محققان نمی دانند که آیا سلول های T نقش مهمی در از بین بردن SARS-CoV-2 و یا حتی اینکه آیا آنها می تواند به تحریک خطرناک واکنش افراطی سیستم ایمنی بدن. “این مقاله واقعا مفید هستند چرا که آنها شروع به تعریف سلول T بخشی از پاسخ ایمنی بدن” راسموسن می گوید. اما او و دیگر دانشمندان هشدار می دهند که این نتایج به این معنی نیست که افرادی که از بهبود COVID-19 محافظت از عفونت مجدد.

به جرقه تولید آنتی بادی واکسن در برابر ویروس نیاز به تحریک یاور سلول های T Crotty یادداشت ها. “این دلگرم کننده است که ما در حال دیدن یاور خوب سلول T پاسخ در برابر SARS-CoV-2 در COVID-19 موارد,” او می گوید. نتایج دیگر پیامدهای قابل توجهی برای طراحی واکسن می گوید مولکولی virologist راشل گراهام از دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل. اکثر واکسن در حال توسعه با هدف استخراج یک پاسخ ایمنی در برابر سنبله اما هر دو مطالعه مشخص شد که سلولهای T واکنش نشان داد به چندین پروتئین های ویروسی نشان می دهد که واکسن که sic سیستم ایمنی بدن در این پروتئین به عنوان به خوبی می تواند بیشتر موثر است. “این مهم است که نه فقط تمرکز بر روی یک پروتئین” گراهام می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>