هفته گذشته T-Mobile با موفقیت به دست آورد و با حداکثر سرعت دویدن تبدیل شدن به یک شرکت و به طور موثر آوردن تعداد عمده با ما همراه حمل از چهار به سه. حداقل در حال حاضر.

اگر شما در حال حاضر با حداکثر سرعت دویدن و یا T-Mobile مشتری شما ممکن است تعجب که چگونه این ادغام به شما تاثیر می گذارد. ما رسیده به “جدید T-Mobile” برای دریافت پاسخ مستقیم از سرخابی دهان اسب است.

T-Mobile ادعای کسب خواهد فاستر بهبود پوشش داده و با سرعت برای آمریکایی ها اما این مهم است به یاد داشته باشید که منتقدان می گویند هیچ راه روشن نگه داشتن حامل پاسخگو به وعده های خود و قیمت های بالاتر ممکن است اجتناب ناپذیر.

بنابراین من در با حداکثر سرعت دویدن و یا T-Mobile?

در این لحظه هر دو علامت های تجاری هنوز هم وجود دارد. اگر شما با حداکثر سرعت دویدن مشترک شما هنوز هم با استفاده از شبکه با حداکثر سرعت دویدن و اگر شما بر روی T-موبایل شما با استفاده از T-موبایل شبکه. با حداکثر سرعت دویدن مشترکین فقط می دانم که خود را حامل است که در حال حاضر متعلق به T-Mobile. در نهایت با حداکثر سرعت دویدن با نام تجاری دور محو خواهد شد و T-Mobile خواهد بود که تنها نام شما با یک مجموعه ای از داده های برنامه را انتخاب کنید.

آیا من مجبور به پرداخت بیشتر ؟

بخشی از توافق برای T-Mobile کسب شده است که آن را نمی خواهد افزایش قیمت را برای سه سال پس شما نباید دیدن هر گونه افزایش قیمت تا 2023. همانطور که برای چه اتفاقی می افتد بعد از ما می خواهید به صبر کنید و ببینید. اگر شما نگران در مورد حسابداری و مدیریت مسائل در طول انتقال T-Mobile می گوید صدور صورت حساب خود ادامه خواهد داد و به صورت عادی هر چند شما ممکن است به روز رسانی نام تجاری به زودی.

در حال Sprint گوشی های سازگار بر روی T-موبایل?

با حداکثر سرعت دویدن با استفاده از یک شبکه CDMA در حالی که T-Mobile با استفاده از GSM. تاریخی که به معنای Sprint گوشی اصلا بازی خوبی در دیگر حامل های بی سیم مانند AT&T و T-Mobile (با چند استثنا). که هنوز درست بودن زمان خرید یک تلفن همراه با حداکثر سرعت دویدن به این معنا نیست آن قادر خواهد بود به کار بر روی T-موبایل, شبکه فقط به خاطر آن است که مالک جدید است.

T-موبایل می گوید این کار در یک واحد دستگاه نمونه کارها در آینده است. ما بهترین گوشی های آندروید و بهترین گوشی های ارزان راهنمای هر یک از لیست شبکه های بی سیم است که ما توصیه می شود گوشی های سازگار با. آخرین اپل خریداری می شود به کار بر روی هر شبکه نیز هست.

آنچه در مورد 5G?

با حداکثر سرعت دویدن متعلق به بسیاری از ارزش اواسط باند بی سیم طیف که اجازه می دهد تا برای 5G سرویس است که سریع تر از موجود 4G LTE سرعت و می تواند گذشتن یک مقدار خوبی از راه دور. (همچنین می توانید از طریق دیوار است که یک مشکل برای برخی از 5G.) T-Mobile در حال حاضر صاحب که طیف است و در حال حاضر آغاز شده و استقرار آن در فیلادلفیا بنابراین T-Mobile مشتریان با استفاده از 5G تلفن را به تدریج شروع به دیدن سریع تر داده ها با سرعت. این را سال, بنابراین انتظار نداریم که به طور چشمگیری سرعت سریع تر به زودی. به نفع شما همچنین نیاز به تسویه حساب تا برای یک گوشی جدید است که پشتیبانی از 5G.

بخش زیادی از کسب شرایط فراگیر 5G. به ادغام تایید T-Mobile تا به حال به توافق برای گسترش روستایی تحت پوشش با یک 5G شبکه را پوشش می دهد که 97 درصد از جمعیت ایالات متحده در سه سال و 99 درصد در شش سال.

آنچه در مورد حداکثر سرعت دویدن فروشگاه های خرده فروشی?

هیچ چیز اتفاق خواهد افتاد به بیش از 4000 با حداکثر سرعت دویدن فروشگاه در سراسر ایالات متحده در حال حاضر. T-موبایل می گوید آن است که شاخص های فروشگاه خود را به خدمت چه خواهد شد به زودی با حداکثر سرعت دویدن و T-Mobile مشتریان. موجود مشترکان برای هر کدام از این حامل به زودی یک “میراث” برنامه داده تا تازه-ادغام T-Mobile معرفی برنامه های جدید.

پایین جاده حداقل “صدها” با حداکثر سرعت دویدن فروشگاه های خرده فروشی خواهد شد انتقال به ظرف شبکه.

صبر کنید به همین دلیل است که ظرف شبکه درگیر است ؟

وزارت دادگستری موافقت کردند به T-Mobile کسب زیرا ظرف مذاکره است که آن را می تواند تبدیل به یک ماندگار چهارم حامل های بی سیم برای کمک به حفظ رقابت سالم است. که به معنی آن را در نهایت خود را به با حداکثر سرعت دویدن اعتباری کسب و کار, افزایش, تلفن همراه را بیش از بسیاری از با حداکثر سرعت دویدن فروشگاه های خرده فروشی. آن را نیز قادر به تکیه بر روی T-موبایل شبکه به مدت هفت سال به عنوان آن را می سازد کردن سرویس خود را.

من در افزایش همراه است. این به چه معنی برای من ؟

افزایش همراه خواهد بود متعلق به شبکه و تنقلات. ظرف مالکیت ممکن است نهایی به زودی با توجه به اورنج کانتی مجله کسب و کار.

ظرف شما نیاز به شروع به ساخت آن 5G شبکه سریع منجر به شایعاتی که آن را تبر چندین میلیون از آن 9.3 میلیون پیش پرداخت مشتریان—حساب آن نمی کند و انتظار می رود برای به دست آوردن مقدار درآمد از. با حداکثر سرعت دویدن را رد کرده است این ادعا با توجه به فاکس کسب و کار. نیز وجود دارد برخی از شک و تردید است که ظرف قادر خواهد بود برای تبدیل شدن به یک معنی رقیب.

آخرین بار با حداکثر سرعت دویدن بود درگیر در یک کسب شبیه به این (Nextel) وجود دارد بسیاری از مشکلات از حسابداری و مدیریت مسائل مربوط به فجيع پشتیبانی از مشتری. انتقال به ظرف می تواند یک کمی پر از دست انداز برای مشتریان فعلی است. اما شما به احتمال زیاد بهبود یافته تحت پوشش برای اولین بار هفت سال به عنوان ظرف خواهد بود با تکیه بر T-Mobile network تا خود را طبقه بندی شده اند.

آیا این تغییر هر چیزی برای ‘مترو توسط T-Mobile’ مشتریان ؟

مترو توسط T-Mobile ادامه خواهد داد به تکیه بر روی T-موبایل شبکه (از جمله 5G) و احتمالا مشترکان دریافت خواهد شد برای دسترسی به, بهبود پوشش هنگامی که T-Mobile به طور کامل ادغام آن با شبکه با حداکثر سرعت دویدن. که دقیقا همان است که اتفاق خواهد افتاد همچنان نامشخص است.

برای کسب اطلاعات بیشتر…

اگر شما یک مشترک, مطمئن شوید برای بررسی از T-Mobile را در صفحه پرسش و پاسخ و با حداکثر سرعت دویدن در صفحه پرسش و پاسخ در کسب. این صفحات به ریختن یک نور مثبت در هر گونه تغییر اما آنها باید دریافت به روز رسانی به عنوان جزئیات بیشتر پدیدار شود.


بزرگ تر سیمی داستان
  • تاریخچه مختصری از آمار و چگونه Covid-19 می تواند آن را تغییر دهید
  • ساخت شهرستانها برای دوچرخه و اتوبوس و پا—نه ماشین
  • زوم حریم خصوصی واکنش تنها شروع
  • Coronavirus تئوری های توطئه هستند یک خطر بهداشت عمومی
  • غیر طبیعی پرتره از کاملا متقارن حیوانات خانگی
  • 👁 چرا نمی توانید AI درک علت و اثر ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de