لوح فکر به نگهبانی از مقبره عیسی مسیح پس از مرگ ممکن است آنچه که به نظر می رسد

معروف “ناصره کتیبه” هشدار قبر سارق مسلح که به سرقت اجساد مجازات مرگ است—اما سنگ مرمر تبلت به احتمال زیاد نیست از نظره.

© BnF

یک سنگ مرمر, قرص, هشدار قبر سارق مسلح به دور از مقبره به زودی پس از ناپدید شدن عیسی بدن ممکن است آنچه که به نظر می رسد. که این نتیجه از یک تجزیه و تحلیل شیمیایی از سنگ مرمر است که در می یابد که جسم استخراج در یونان نه خاورمیانه. به جای معروف “ناصره کتیبه” به احتمال زیاد ایجاد شده برای محافظت از قبر یونانی مستبد که درگذشت چند دهه قبل از میلاد مسیح.

سابق متصدی در موزه لوور ویلهلم Froehner به دست آورد تبلت در پاریس در سال 1878 احتمالا از آثار باستانی فروشنده از یونان یا آسیای میانه و نگهداری آن در مجموعه خصوصی خود تا زمان مرگ او. او در سمت چپ پشت مرموز توجه داشته باشید که آن را “آمد از ناصره.” که به رهبری باستان شناس فرانسوی Franz Cumont به پیشنهاد در سال 1930 بود که آن را متصل به عیسی ناپدید شدن است.

دیگر سرنخ آمده از 22 خط یونانی نوشته شده در 60 سانتی متر-قد قرص. این شامل یک “فرمان سزار” که در آن او را تهدید به مجازات اعدام برای هر کسی که محروم می سازد قبر یا “افکند افراد به خاک سپرده شد وجود دارد.” این پیشنهاد به برخی از محققان کتاب مقدس که قرص نمایندگی امپراتور روم واکنش به این خبر که عیسی مسیح را در بدن از دست رفته بود از آرامگاه او—و به بحث ادعای قیام او. این تبلت در نظر گرفته شد توسط بسیاری از محققان کتاب مقدس به عنوان قدیمی ترین فیزیکی مصنوع متصل به مسیحیت می گوید epigraphist جان Bodel از دانشگاه براون بود که نه درگیر در مطالعه جدید.

اما epigraphists استدلال کرده اند اخیرا که یونانی مورد استفاده در کتیبه نادر بود در خارج از یونان و ترکیه است. این تبلت به احتمال زیاد تا به حال هیچ چیزی برای انجام با اوایل مسیحیت Bodel استدلال می کند.

مورخ Kyle هارپر بود که شیفته این بحث از آنجا که او در دانشکده تحصیلات تکمیلی مجموعه ای از برای آزمون فرضیه رقابت با کمک geochemists در دانشگاه اوکلاهما, نورمن, که در آن او کشيش. پس از گرفتن مجوز برای استخراج یک دقیقه نمونه از پشت تبلت که قرار دارد در کتابخانه ملی فرانسه geochemists زمین 1 میلی گرم از سنگ مرمر به پودر و با استفاده از لیزر به انتشار گاز از سنگ مرمر به مواد معدنی است. با اندازه گیری نسبت از کربن و اکسیژن ایزوتوپ آنها اسیر شیمیایی منحصر به فرد اثر انگشت از سنگ مرمر. قرص شیمیایی امضا از نزدیک همسان که برای سنگ مرمر سفید از یک معدن در جزیره یونانی کوس در سواحل ترکیه گزارش تیم در آوریل شماره از مجله باستان شناسی علم.

این یافته نشان میدهد که قرص “است نه از ناصری” Bodel می گوید. او اشاره می کند که این روش نمی تواند رد یک سناریو است که در آن سنگ منتقل شد از کوس و پس از آن محاط. اما این نوع از سنگ مرمر استفاده می شود باعث می شود آن را بسیار بعید است آن را محاط در ناصره یا نزدیک Bodel می گوید.

اگر این قرص نبود حک شده برای محافظت از عیسی آرامگاه بود چرا آن ساخته شده است ؟ بر اساس سبک کتیبه و سن و معدن و هارپر و همکاران پیشنهاد جسم حک شده بود در قرن اول B. C. E. برای یک حاکم در کوس شناخته شده به عنوان Nikias كرديد. مدتی پس از مرگ او در حدود 20 B. C. E. عصبانی شهروندان کوس بازدارنده برداشته باز آرامگاه او و کشیده و جسد او با توجه به یونانی باستانی در شعر.

سپس-امپراتور آگوستوس که می دانستند از Nikias ممکن است دستور قرص برای برقراری مجدد نظم و قانون در منطقه هارپر می گوید: هر چند که استنتاج نشده است ثابت شده است. هارپر تیم قصد دارد با استفاده از ایزوتوپ پایدار تجزیه و تحلیل در دیگر یونانی و رومی سنگ مرمر آثار بیش از حد او می گوید. “ما می خواهیم به این درخواست به قصه های دیگر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر