Taika Waititi را مستقیم فیلم جنگ ستارگان

به عنوان Thor: Ragnarok مدیر آماده برای رفتن به یک کهکشان دور و تام کروز در نظر سفر به فضا.

سلام و خوش آمدید به یکی دیگر از نسخه از مانیتور سیمی سرگرمی اخبار خلاصه اخبار. این هفته ما خبر داریم در مورد جنگ ستارگان Kraftwerk, جو عجیب و غریب و تام کروز (که ممکن است یا ممکن است رفتن به فضا). بیایید رفتن.

Taika Waititi در حال رفتن به مستقیم فیلم جنگ ستارگان

شما می دانید که در spicing تا چیز و اضافه کردن مقدار مورد نیاز سبک سری به فرانچایز تبدیل شده اند که تا حدودی گرفتار در خود اساطیر? Taika Waititi. شما می دانید که فقط یک معامله به فیلم جنگ ستارگان? بله, که همچنین Taika Waititi. با توجه به StarWars.com مردی که ساخته شده Thor بهترین بخشی از مارول سینمایی جهان است در حال حاضر مجموعه ای برای همکاری و نوشتن و مستقیم جنگ ستارگان جدید از ویژگی های فیلم است. هیچ کلمه ای هنوز در, تاریخ انتشار, و یا جایی که در حق رای دادن جدول زمانی آن سقوط خواهد کرد اما این اخبار هیجان انگیز واقع است. Waititi نوشتن فیلمنامه با Krysty Wilson-کنز نوشت که در سال 1917 اسکریپت با سام مندس.

تام کروز می خواهد به ساقه یک فیلم در فضای بیرونی

این صدا ممکن است مانند یک ماموریت غیر ممکن (با عرض پوزش) اما با توجه به مهلت تام کروز است که به دنبال کار با ایلان SpaceX و ناسا در یک فیلم فیلم برداری در فضا است. بله در فضا. نه در مقابل یک صفحه نمایش سبز است که بعدها تبدیل به زحل اما واقعی در فضا است. تا کنون تنها خبر این است که کروز است که به دنبال یک بازی اکشن-ماجراجویی از ویژگی های اما او نیاز به کمک گرفتن به فضا به آن را انجام دهد.

نیکلاس کیج در حال رفتن به بازی جو عجیب و غریب

شما در واقع به عنوان خوانده شده که تیتر درستی. در یک گزارش در انواعNicolas Cage امضا کرده است در بازی Tiger King اسم جو عجیب و غریب در آینده نوشته سری. هشت قسمت نشان می دهد که بر اساس تگزاس ماهانه مقاله “جو عجیب و غریب: یک تیره سفر به دنیای یک مرد رفته وحشی” توسط Leif Reigstad و تولید خواهد شد با تصور و تلویزیون CBS Television Studios که optioned است این مقاله در ماه ژوئن 2019 قبل از Netflix بکشد docuseries شد یک پناهگاه در محل جریان وسواس. نقش را به تلویزیون بخشی از قفس حرفه ای.

Kraftwerk بنیانگذاران Florian اشنایدر مرده است در 73

فلوریان اشنایدر یکی از اعضای موسس گروه منی Kraftwerk درگذشت در سن 73. در بیانیه ای به بیلبوردخود از بنیانگذاران Ralf Hütter گفت: “دوست و همراه” گذشت “از کوتاه به بیماری سرطان فقط چند روز پس از تولد 73.” اواز یا موسیقی دو نفری شروع آلمان در سال 1970 و در ادامه به پیشگامان موسیقی الکترونیک بر همه چیز از سنگ به هیپ هاپ.


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه فضا تلاش می کند تا شما را بکشند و شما را زشت
  • 22 حیوان عبور از راهنمایی به بالا خود را در جزیره بازی
  • عجیب و غریب حزبی ریاضی رای-با-ایمیل
  • هواپیما هنوز پرواز اما Covid-19 بازیابی دشوار خواهد بود
  • مشترک زبان بصری از سال 1918 و در سال 2020 بیماری های همه گیر
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im