Immunotherapies انقلابی درمان برای افراد مبتلا به انواع سرطان ها است. اما زمانی که با توجه به کسانی که با سه گانه منفی سرطان پستان (TNBC) به خصوص شکل تهاجمی این بیماری کمتر از 20% پاسخ دهند.

“یک سوال بزرگ در این زمینه بوده است چرا بقیه جواب نمی دهد ؟” می گوید Rumela Chakrabarti, دستیار استاد در پن دانشکده دامپزشکی.

در یک مقاله جدید در طبیعت زیست شناسی سلولی, Chakrabarti و همکاران روشن مولکولی جزئیات در بازی. آنها در بر داشت یک مسیر سیگنالینگ است که می تواند بهره برداری در TNBC بیماران بهتر به هدف درمان در آینده است. با استفاده از یک مدل موشی بیماری که شبیه ویژگی های کلیدی از بیماری های انسان آنها نشان داد که از دست دادن فعالیت پروتئین ELF5 ترویج فعالیت دیگر پروتئین اینترفرون-گاما گیرنده 1. تثبیت اینترفرون-گاما گیرنده 1 منجر به فعال اینترفرون گاما سیگنالینگ که به نوبه خود منجر به افزایش تومور و تهاجم و گسترش است که می تواند به کاهش با درمان است که بلوک اینترفرون گاما سیگنالینگ.

“این افشاگری می گوید:” Chakrabarti “از آنجا که اغلب اینترفرون گاما دارای یک اثر محافظتی در ابتلا به سرطان است و معمولا به عنوان یک سرطان درمانی برای برخی از بیماران. آن را به خوبی کار می کند در برخی انواع سرطان اما به صورت خاص زیرگروه از سه گانه منفی سرطان پستان مشاهده می کنیم که مسدود کردن اینترفرون گاما ممکن است بهترین استراتژی برای بیماران است.”

Chakrabarti حال عمیق آشنایی با زیست شناسی ELF5 پروتئین است. او شروع به مطالعه آن بیش از یک دهه پیش به عنوان یک پژوهشگر فوق دکترا در دانشگاه ایالتی نیویورک در بوفالو, پیدا کردن که طبیعی خود را تابع پشتیبانی بارداری و شیردهی. اخیرا در سال 2012 او و همکارانش منتشر شده قبلی گزارش در طبیعت زیست شناسی سلولی نشان می دهد که ELF5 می تواند سرکوب کلید انتقال رخ می دهد که برای فعال کردن سرطان پستان به گسترش است.

که در اوایل کار داشتند و تمرکز بر TNBC به طور خاص در بخشی به دلیل دانشمندان تا به حال فاقد موثر در مدل موش. در طی سه سال Chakrabarti تیم توسعه بالینی TNBC مدل که recapitulated دو نشانه از این بیماری: گرایش خود به گسترش و هجوم سلول های ایمنی است که همراه با رشد تومور است.

در این مطالعه محققان دریافتند که هنگامی که این TNBC موش تومور را نیز از دست داد عملکرد ELF5 پروتئین خود را در دوره بیماری شبیه است که انسان بیمار حتی بیشتر از نزدیک. “از دست دادن ELF5 ساخته شده این بیماری بسیار متاستاتیک و بسیار تهاجمی می گوید:” Chakrabarti.

به بررسی مولکولی اتفاقات که منجر به یک خطرناک تر شکل TNBC, Chakrabarti و همکارانش به بررسی RNA که بیان می شود در سلول های تومور از TNBC موش که تومور از دست ELF5 بیان. آنها دریافتند افزایش فعالیت اینترفرون-گاما مسیر ناشی از آنها بر این باورند با افزایش بیان که پروتئین گیرنده. از دست دادن این نیز منجر به تجمع نوتروفيل ها یک نوع از سلول های ایمنی است که سیستم ایمنی بدن عملکرد سرکوبگرانه. در مقابل, طبیعی سینه سلول است که حفظ ELF5 حال سطح پایین اینترفرون گاما سیگنالینگ.

مسدود کردن این سیگنالینگ با استفاده از یک آنتی بادی علیه اینترفرون گاما گیرنده 1 و یا با دستکاری ژنتیکی سلول های تومور به بیان سطوح پایین تر از گیرنده های ناشی از تومور به رشد و گسترش بیشتر به آرامی.

در نهایت برای تعیین اینکه آیا این یافته ها در یک مدل موش ممکن است مربوط به انسان این تیم تحقیقاتی در نگاه ژنتیک و پروتئین داده ها از بیماران برای تعیین سطح خود را از ELF5 و اینترفرون گاما بیان گیرنده. بیماران با کاهش ELF5 و بالاتر گیرنده سطح آنها مشاهده شانس فقیر; سرطان تمایل به گسترش هر چه زودتر در سراسر بدن خود را.

یافته های Chakrabarti می گوید باید در نظر گرفته شود با دقت توسط پزشکان که با استفاده از اینترفرون گاما و immunotherapies برای درمان بیماران مبتلا به سرطان.

“این به ما می گوید که ما باید به هدف قرار دادن بیماران بیشتر انتخابی هنگامی که ما آنها را درمان می گوید:” Chakrabarti. “این می تواند باشد که اگر کسی کم ELF5 آنها داده می شود باید یک اینترفرون-گاما سیگنالینگ مسدود کردن درمان در علاوه بر این به خود نمود.”

در آینده کار Chakrabarti گروه خواهد بود غواصی در عمیق تر به ایمونولوژی از TNBC, بررسی نقش متفاوت است که سلول های ایمنی را در رانندگی سرطان متاستاز و پرخاشگری است. آنها همچنین امیدواریم که برای دیدن اینکه آیا آنچه را که آنها در بر داشت در مورد اینترفرون گاما سیگنالینگ در TNBC صادق است در سایر انواع تومور مانند کلیه و سرطان تخمدان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im