هدف قرار دادن تومورهای: سنتز در برابر ساعت

Radiolabeled مولکول های به اصطلاح radiotracers کمک هسته ای پزشکان برای تشخیص و دقیقا هدف تومور که اغلب در حال توسعه با توجه به تغییرات پاتولوژیک در فرایند های متابولیک. با استفاده از توموگرافی گسیل پوزیترون یک تیم از دانشمندان در هلمهولتز-Zentrum درسدن-Rossendorf (HZDR) در حال حاضر توسعه یافته اولین radiotracer نشاندار شده با فلوئور ایزوتوپ 18F که می توانید تجسم ویژه حمل و نقل پروتئین اغلب در بر داشت در غشاء سلول از سلول های سرطان است. محققان تصمیم گرفتند به صورت غیر معمول ردشمستري سنتز رویکرد آنها به عنوان توصیف در مجله علمی, گزارش.

در طی سوخت و ساز بدن تومورهای بدخیم تولید افزایش مقدار از نوع خاصی از حمل و نقل پروتئین است که به عنوان مثال حمل و نقل متوسط سوخت و ساز, محصول, لاکتات, به برخی از سلول های تومور در حالی که به طور همزمان صادرات آن به دور از دیگران — یک استراتژی برای جلوگیری از آپوپتوز یک فرم از مرگ سلولی برنامه ریزی شده که کشتن تومور در سوخت و ساز بدن سالم.

“این همبستگی مشاهده شده در انواع انواع تومور. به این دلیل اصطلاح monocarboxylate حمل و نقل در نظر گرفته شده به عنوان کلید پروتئین برای درمان طیف گسترده ای از انواع مختلف سرطان است. دستکاری آنها می تواند منجر به یک درمان موفق” توضیح می دهد که پروفسور پیتر Brust. او رئیس گروه Neuroradiopharmaceuticals در HZDR سایت پژوهش در لایپزیگ و با این نسخهها کار در زمان radiopharmaceutical موضوعات با تمرکز بر پژوهش در مغز. “این شامل ترکیبی توسعه مدرن radiotracers که نقش ویژه ای در مبارزه با سرطان و به ویژه تهاجمی تومورهای مغزی می گوید:” پیتر Brust ترسیم تیم خود را ماموریت.

در مولکولی-زیست شناختی و بالینی مطالعات دانشمندان در حال حاضر در تلاش برای جلوگیری از فعالیت monocarboxylate حمل و نقل (MCT) با استفاده از بعضی از مولکولهای آلی کوچک با تلفظ اثر مهاری (برای مثال ?-CHC). نتایج اولیه نشان داد که قطع لاکتات جریان می تواند بسیار موثر درمانی استراتژی برای شیرین کاری رشد تومورهای بدخیم.

رادیو داروهای فلرنی برای تصویر برداری غیر تهاجمی

در علاوه بر این به درمانی آن بهره عملکرد متابولیک از MCT نیز باز می شود تا جدید امکانات تشخیصی: آنها می توان به عنوان با ارزش بيومارکرهای در بسیاری از انواع سرطان به عنوان مثال با استفاده از توموگرافی گسیل پوزیترون (PET). این روش با استفاده از پرتوزا ساطع بار مثبت و ذرات بنیادی به نام پوزیترون. بیمار اول داده radiopharmaceutical یک مولکول همراه با یک اتم رادیواکتیو مانند 18F که پوزیترون ساطع می کند. به عنوان یک پوزيترون در تعامل با یک الکترون در بدن تشعشع ساطع شده است در نقطه مخالف جهت در قالب دو پر انرژی فوتون ها که ثبت شده توسط آشکارسازهای مرتب شده در یک حلقه در اطراف بیمار. این تصویر از فرایند های متابولیک اجازه می دهد تا پزشکان به نتیجه گیری در مورد توزیع فضایی از radiopharmaceutical در داخل بدن و در نتیجه در مورد هر گونه تغییرات پاتولوژیک.

هدف: سریع خودکار radiopharmaceutical سنتز به صورت روزمره استفاده بالینی

با وجود توانایی های بالقوه خود را به عنوان هدف درمانی سازه در مبارزه با سرطان به سختی هر radiolabeled MCT بازدارنده اخیرا مورد مطالعه برای ارزیابی مناسب بودن آنها در تصویربرداری تشخیصی روش های چنین به عنوان حیوان خانگی. “ما در حال حاضر توسعه ساختاری آنالوگ از شناخته شده MCT بازدارنده ?-CHC و با موفقیت همراه آن را با حیوان خانگی هسته 18F در یک روش پیچیده. آن نیمه عمر نسبتا کوتاه از 110 دقیقه تضمین می کند که بیمار می تواند تحمل قرار گرفتن در معرض تابش می گوید:” دکتر مسعود صادقزاده که هماهنگ آزمایش توصیف روش های مورد استفاده توسط لایپزیگ داروخانه ها.

پس از انجام اولین امیدوار مطالعات بالینی خود را ترکیب جدید [18F]FACH, دانشمندان خود تجدید نظر مصنوعی مسیر. “چالش این است که برای تولید radiotracer سریع به اندازه کافی به طوری که ما می توانید مهار منشعب خواص 18F در عملی کاربردی” radiochemist دکتر باربارا ونزل توضیح می دهد. این timespan طی آن radiotracer قابل استفاده است تعیین می شود و نیمه عمر از هسته. در حالی که داروخانه ها در ابتدا مورد نیاز 160 دقیقه به صورت دستی تولید جدید radiotracer آنها در حال حاضر قادر به کاهش سنتز زمان به نصف با تغییر رویکرد خود را..

“قابلیت های کلیدی ما سنتز است که آن را نیاز ندارد علاوه بر این از یک محافظ ، این در حال حاضر منسوخ شده مرحله میانی استفاده می شود لازم است برای حفاظت از واکنش بخش هایی از مولکول های ناخواسته از طرف واکنش” باربارا ونزل می افزاید. این دانشمندان نتیجه قابل ملاحظه ای ساده روش و اقتباس آن برای انتقال به یک خودکار سنتز ماژول — یک پیش نیاز ضروری برای تومور امتحانات که در حال حاضر برنامه ریزی شده و همچنین برای استفاده احتمالی در آینده در پزشکی هسته ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>