شرکت های فن آوری محکوم کردن نژادپرستی. خواهد دره سیلیکون را تغییر دهید ؟

کشتن جورج فلوید بدستآمده شرکت خشم و برخی از کمک های مالی. اما حسن نیت و بلاغت است و نه همیشه به دنبال معنی دار عمل است.

گذشته هفته شهرستانها در سراسر آمریکا به فوران در تظاهرات پس از مرگ جورج فلوید در دست پلیس مینیاپولیس. آن شده است یک لحظه به صورت جمعی و اندوه و خشم به عنوان تظاهرات ضددولتی در هر دو توجه به نژادپرستی نظاممند و اقدام نژادی عدالت است. در دره سیلیکون که در آن چندین شهر تحمیل کرده اند شبانه حکومت معترضان را شنیده و پیام خود را تکرار توسط غول در صنعت فن آوری.

شرکت ها از جمله Facebook, اپل, گوگل, توییتر, Uber, آمازون و Airbnb با صدور بیانیه محکوم کردن نژادپرستی و ابراز همبستگی با معترضان. “این نابرابر و وحشیانه, درمان سیاه و سفید از مردم در کشور ما باید توقف” آمازون نوشت: در یک صدای جیر جیر. “ما با هم ایستاده در همبستگی با جامعه سیاه و سفید—ما کارکنان و مشتریان و شرکای تجاری در مبارزه با نژادپرستی نظاممند و بی عدالتی است.” در Facebook, مارک زوکربرگ به اشتراک گذاشتن یک پست در مسئولیت برای مبارزه با نژاد پرستی و بی عدالتی و #saidtheirnames: “ما ایستاده با جامعه سیاه و سفید—و تمام کسانی که نسبت به عدالت به افتخار جورج فلوید Breonna تیلور Ahmaud Arbery و مراتب بیش از حد بسیاری دیگر که نامشان را نمی شود فراموش شده است.” توییتر تغییر زیستی در آن شرکت به حساب “#BlackLivesMatter” و مشخصات آن تصویر از آن شاد آبی لوگو برای یک یادآوری سیاه و یکی سفید. این ژانر تبدیل شده است به طوری شوند که یک کاربر توییتر با یک زمین کامل satirization: “بیانیه ای از [نام تجاری]®.”

در برخی موارد این اظهارات همراه با حداقل آغاز عمل است. Facebook اعلام کرد قصد دارد برای اهدای 10 میلیون دلار به نژادی عدالت سازمان هر چند این شرکت مشخص نیست که آیا دریافت پول و یا زمانی که. (Facebook نه پاسخ به یک درخواست برای نظر.) اپل و گوگل هر متعهد به کمک به مساوی عدالت ابتکار فراهم می کند که نمایندگی حقوقی به دروغ زندانی; هر دو شرکت ارائه شده برای مطابقت با کارکنان کمک های مالی. گوگل یوتیوب وعده داده شده 1 میلیون دلار به عدالت اجتماعی سازمان ها و بارگذاری اهدا $1 میلیون به چندین عدالت کیفری اصلاحات گروه “در همبستگی با جامعه سیاه و سفید و با تظاهرات صلح آمیز است.”

در اینجا چه چیزی کمتر روشن خواهد شد یکی از قدرتمند ترین صنایع ترجمه حرف به عمل است ؟ “هیچ کس می خواهد توییتهایی دیگر می گوید:” مری و شکارچی مکدانل که تحقیقات شرکت فعالیت در منچستر مدرسه کسب و کار کسب و کار. “دادن پول به سازمان است که در خط مقدم مفید تر است, اما آن را نیز تا حدی عبور جفتک انداختن. مردم خسته از آن است.”

یک صحت آزمون مکدانل می گوید این است که آیا شرکت های فن آوری را برای لابی های قانونی و ساختاری را تغییر دهید. شرکت هایی مانند گوگل که باید صرف نزدیک به نیم میلیارد دلار در لابی بیش از دهه گذشته در حال حاضر یک صندلی در پشت میز با قانونگذاران و آنها می توانند تاثیر بیشتری در سیاست از تقریبا هر کسی—از جمله سازمان های غیر انتفاعی آنها تامین می شود. “شما می توانید به هر فعال اجتماعی NGO و آنها به شما بگویم که مهمترین دشمن آنها صورت است که شرکت ها می گوید:” مکدانل. “بنابراین آنچه که مردم می خواهید برای دیدن آنها انجام شده است با استفاده از این پلت فرم برای ایجاد و لابی برای برخی از تغییرات ساختاری است که ما نیاز به اتفاق می افتد.”

شرکت های فن آوری باید گاهی اوقات نشان داده است که آنها می توانند. در سال 2017, بعد از رئیس جمهور تهمت صدور یک فرمان اجرایی محدود کردن سفر به آمریکا عمدتا از کشورهای مسلمان الفبا—گوگل شرکت مادر—به طور قابل توجهی یافت لابی آن تلاش برای مخالفت با سیاست. Facebook نیز صرف پول لابی پس از زوکربرگ علنا به مخالفت با فرمان اجرایی. تکنولوژی رهبران رها رئیس جمهور اقتصادی شورای مشورتی در droves. اما تکنولوژی صنعت لابی شده اند که مهمترین آنها وجود ندارد و از دیگر سیاسی مکالمات. Facebook قرار داده تا بزرگ سیاه و سفید “زندگی” موضوع آگهی ها در مقر آن در سال 2016 پس از یک تصویری از تیراندازی پلیس Philando کاستیا به اشتراک گذاشته شده به طور گسترده ای بر روی پلت فرم. اما هیچ شواهدی وجود دارد که Facebook اعمال فشار سیاسی یا لابی منابع برای رسیدگی به خشونت پلیس.

آن را ثابت کرده است بسیار دشوار را برای این صنعت به فرار از آن ریشه و تاریخچه ای از محصولات ساخته شده توسط یک نوع خاصی از فرد برای یک نوع خاصی از فرد است. برای یکی از شرکت ها متعهد شده اند در سال های اخیر به اختصاص پول و توجه به طرح های خود را برای تنوع بخشیدن به شدت نر سفید و حقوقی واجد شرایط. اما گوگل گزارش شده در این سال است که فقط 5.5 درصد از آن 2019 استخدام شد سیاه در مقایسه با 4.8 درصد نسبت به سال قبل. (این شرکت بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.) Facebook تقریبا دو برابر آن تعداد از کارکنان پس از 2014 اما این تعداد هنوز نشسته در 3.8 درصد است.

“وجود دارد عجیب و غریب کوته نظری در فن آوری است که آگاهانه محصول طراحی و رابط های کاربری و سوالات در مورد آنچه که ما نیاز به آوردن به جهان که ما خدمت می گوید:” مارگارت O’Mara یک استاد تاریخ در دانشگاه واشنگتن که آخرین کتاب کد: دره سیلیکون و مرمت و بازسازی امریکا, جزئیات, تاریخچه فناوری صنعت. “وجود دارد یک کوری وجود دارد.”

بسیاری از اوایل دره techies, O’Mara می گوید بودند غرق در چپ و ضد استقرار اخلاق از اواخر 60s. آنها بر این باور بودند که ممکن است ساختن یک دنیای بهتر فقط با ساختمان به صراحت غیرسیاسی ابزار برای اتصال به مردم است. “وجود دارد عمیقا پخته شده-در مفهوم است که شما می توانید مقدار زیادی از جامعه را با بی عدالتی به طور گسترده ای در دسترس, دسترسی به کامپیوتر,” او می گوید.

به یک مدرک که ثابت شده است. به عنوان زوکربرگ که در یک پست در روز یکشنبه تصویری از فلوید مرگ was posted on Facebook. “همه ما نیاز به ببینید که” او نوشت. اما روشن است که اطلاعات به تنهایی نمی خواهد حل دوقلو مشکلات نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس—که تکنولوژی سیستم عامل نیز ایجاد تفرقه و تشدید جهان بی عدالتی. دروغ میفروخت در Facebook به عنوان مثال سوخت خشونت علیه یک گروه اقلیت در میانمار. راست گرایان و نظریه پردازان توطئه از همه راه راه پیدا کرده اند یک خانه در یوتیوب.

یک تفاوت قابل توجهی بین در حال حاضر و پنج سال پیش است که رتبه-و-فایل کارگران در حال ساخت سر و صدا تر. روز دوشنبه Facebook کارگران گزارش صحنه مجازی اعتصاب بیش از مدیران تصمیم گیری اجازه می دهد تا تهمت به پست التهابی پیام های بر روی پلت فرم آنهایی که در حال حاضر پرچم توسط توییتر. برخی از کارکنان و حتی ارسال شده بیانیه های خود را دارند هر چند آنها فاقد براق و غم انگیز .عکس jpeg از کارفرمایان خود را’ اظهارات. “من عمیقا نا امید & شرمنده چگونه این شرکت نشان جهان rn” یکی Instagram کارمند در توییتر نوشت ترغیب دیگران به استفاده از خود را “Zuck دیگران” برای نشان دادن همبستگی خود را با راه رفتن از کار.

“استعداد با ارزش ترین دارایی های این شرکت ها می گوید:” O’Mara. “این که چرا آنها سقوط بیش از خود را به ارائه تنقلات و قدرت پردازش و هزار دلار صندلی.” به اندازه کافی تقاضاهای مصرانه از آنها فقط ممکن است تغییر جهان است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • آنچه اتفاق افتاده است زمانی که من روشن از مک به ویندوز
  • چگونه Kickstarter کارکنان تشکیل یک اتحادیه
  • 5 راه ساده برای ایجاد صندوق پستی جیمیل خود را امن تر
  • قرنطینه تبدیل کرده و نه تلویزیون به ضروری TV
  • بیایید بازسازی شکسته صنعت گوشت—بدون حیوانات
  • 👁 آنچه که هوش به هر حال ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>