شرکت های فن آوری روی چیزی حساب کردن با این بیماری همه گیر

برخی از بازیکنان در صنعت فن آوری محوری سخت به آدرس بهداشت جهانی بحران. اما در بسیاری از کسب و کار همچنان به عنوان معمول است.

حتی در میان جهانی همه گیر دنیای فناوری را نگه می دارد در تبدیل. برخی از شرکت ها در پاسخ به طور مستقیم به شیوع ارائه گوشی های هوشمند مبتنی بر, تماس, ردیابی و پوشیدنی راه حل برای کمک به کاهش سرعت گسترش coronavirus. اما هیچ یک از این گزینه ها کامل نیست و بسیاری از آنها افزایش نگرانی های اخلاقی در مورد اطلاعات آنها برای درخواست در بازگشت.

این هفته در ابزار آزمایشگاه بحث ما با سیمی نویسنده ارشد سیدنی Fussell در مورد اپل و گوگل قصد دارد برای تماس با ردیابی و اینکه آیا هر کسی که در حال رفتن به خرید یک آی فون جدید در حال حاضر.

نمایش یادداشت ها

جزئیات سیدنی و شوالیه داستان در مورد تماس با ردیابی. همچنین بخوانید اندی گرینبرگ گزارش نقاط قوت و ضعف گوگل/اپل برنامه. لورن داستان در مورد wearables تشخیص COVID-19 است که در اینجا و داستان او در مورد اینکه آیا هر کسی که در حال رفتن به خرید گوشی های هوشمند جدید است که در اینجا. دنبال تمام سیمی را coronavirus پوشش در اینجا.

توصیه های

سیدنی توصیه می کند نشان می دهد سامانه رویدادهای گسسته در Hulu. مایک توصیه رمان روز از حواس پرتی توسط Alexandra چانگ. لورن توصیه ساندرا جرارد سیمی داستان “ویرانگر کاهش درخشان جوان Coder.”

سیدنی Fussell را می توان در توییتر @sidneyfussell. لورن گود است @LaurenGoode. مایکل calore زبان است @snackfight. Bling اصلی تدریس خصوصی در @GadgetLab. نشان می دهد که تولید شده توسط بون Ashworth (@booneashworth). ما تهیه کننده اجرایی است Alex Kapelman (@alexkapelman). ما تم موسیقی است که توسط انرژی خورشیدی کلید.

اگر شما نظرات خود را در مورد نشان می دهد و یا فقط می خواهید را وارد کنید برای برنده شدن 50 $gift card, نگاهی مختصر ما شنونده بررسی در اینجا.

چگونه برای گوش دادن

شما همیشه می توانید گوش دادن به این پادکست از طریق پخش کننده های صوتی در این صفحه اما اگر شما می خواهید برای به اشتراک به صورت رایگان برای دریافت هر قسمت در اینجا نحوه:

اگر شما بر روی آی فون یا آی پد برنامه را باز کنید به نام پادکست ها و یا فقط شیر این لینک. شما همچنین می توانید با دانلود یک نرم افزار مانند پوشیده از ابر یا Pocket Casts و جستجو برای ابزار آزمایشگاه. اگر شما با استفاده از آندروید, شما می توانید ما را در Google Play Music برنامه فقط با ضربه زدن اینجا. ما در Spotify در بیش از حد. و در صورتی که شما واقعا به آن نیاز دارید در اینجا خوراک RSS.

متن

[معرفی موسیقی تم]

لورن گود: سلام به همگی. به انجمن خوش آمدید ابزار آزمایشگاه. من لورن گود من نویسنده ارشد در سیمی و من پیوسته از راه دور توسط من cohost سیمی سردبیر ارشد مایکل calore زبان.

مایکل calore زبان: سلام, سلام, پادکست در تبعید.

LG: پادکست در تبعید که به نام پادکست بعدی ما. یا شاید ما باید فقط چوب با ابزار آزمایشگاه در حال حاضر. ما نیز این هفته برای اولین بار توسط سیمی ارشد نویسنده سیدنی Fussell. سیدنی با تشکر بسیار برای پیوستن به ما.

سیدنی Fussell: از شما بسیار سپاسگزارم برای داشتن من. من واقعا هیجان زده می شود در اینجا از راه دور نیز یک تبعید.

LG: این هفته نشان می دهد که ما در حال صحبت کردن در مورد چگونه فناوری در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. و بعد از آن در نمایش ما به تمام راه هایی که خواسته های مصرف کننده در حال تغییر هستند و چگونه است که ممکن است آینده راه اندازی محصول مانند به عنوان مثال آی فون جدید که فقط این هفته اعلام کرد. اما در ابتدا ما قصد داریم به بحث در مورد تکنولوژی که برای اجرا بر روی دستگاه های موجود و ممکن است تحت تاثیر این بیماری همه گیر به طور مستقیم. در مارس 10th, اپل و گوگل اعلام کرد یک طرح مشترک برای پیگیری گسترش ویروس با استفاده از افراد گوشی های هوشمند برای ردیابی که آنها در تماس با آمده. Sidney شما و ما دیگر سیمی همکار خواهد نایت نوشت: یک داستان در مورد این است که شناخته شده به عنوان تماس با ردیابی این هفته برای WIRED.com. پس چگونه تماس ردیابی کار دقیقا ؟ آنچه در آن است ؟

SF: راست. پس از تماس با ردیابی بهداشت عمومی در واکنش به شیوع یک ویروس است. و آن را مرتب کردن بر اساس مانند یک کلمه وزوز در حال حاضر, اما از آن استفاده شده است برای یک زمان بسیار طولانی برای هر نوع از انتقال ویروس از طریق جنسی منتقل می شود بیماری ابولا ، اما تماس با ردیابی است که اساسا فقط اگر کسی تست مثبت برای یک ویروس در این مورد coronavirus مقامات بهداشت عمومی منزوی خواهد شد که فرد مطمئن شوید که آنها در حال آلوده کردن هر کس دیگری و سپس آنها را به عقب و پیدا کردن مردم است که آنها ممکن است در سراسر آمده است که آنها ممکن است ندانسته یا ناخواسته گسترش این ویروس به. پس از آن خوب است به فکر می کنم از آن به عنوان یک ابزار بازجویی. بنابراین شما باید به کسی که بیمار بود شما سعی کنید تا ببینید که آنها ممکن است آلوده در طول راه. این به ویژه مهم برای coronavirus چرا که بسیاری از مردم می تواند آلوده و آلوده کردن افراد دیگر در حالی که خود آنها سالم هستند و لازم نیست که علائم.

LG: و چه واقعی تکنولوژی در گوشی های هوشمند است که برای تبادل این اطلاعات ؟

SF: راست. بنابراین گوگل/اپل پیشنهاد اولین و مهمترین بسیاری از هشدارهای اما بهترین سناریو اساسا آن را با استفاده از آنچه به نام بلوتوث کم انرژی انتقال است. و بنابراین اساسا آنچه که بدان معنی است که آن را نمی کند آهنگ شما در همه جا شما در حال رفتن مانند GPS باعث می شود توجه داشته باشید آن را می سازد یک رکورد از هر زمان که گوشی خود را در تماس با دیگر گوشی ها معمولا حدود شش تا 10 فوت است. این نیز بدیهی است که شش تا 10 پا است چه می توانید شروع به قرار گرفتن در معرض در بهداشت عمومی از نظر. بنابراین اگر من راه رفتن پایین خیابان, اگر من در سراسر آمده است کسی که در آن شش تا 10 گوشی من تحت این نوع پیشنهاد را توجه داشته باشید از این رویداد. و هدف این است که اگر من تست مثبت من تلفن یک داخلی لیست از تمام گوشی های دیگر است که من در سراسر آمد و آن را به آن را بسیار آسان تر برای مقامات بهداشت عمومی به پس از آن و ارسال یک پیام به تمام گوشی هایی که من آمد در سراسر بیش از دو هفته گذشته.

گوگل/اپل پیشنهاد می گوید که آنها تنها نگه داشتن این داده ها برای دو هفته است که عفونی دوره است. و بنابراین هدف این است که آنها می توانند به جای داشتن یک فرد واقعی از طریق رفتن و مصاحبه شما و سعی کنید برای پیدا کردن هر فرد تنها شما می آیند در سراسر, شما می توانید ناشناس پیدا کردن تمام گوشی های شما در سراسر آمده و این افراد را پس از دریافت یک پیام و یا اطلاع رسانی است که می گویند: “شما بوده ام در تماس با کسی که در معرض ویروس” و آن را لینک به برخی از اطلاعات مانند مراکز تست و یا مکان های که در آن آنها می توانند برای دیگر منابع است.

MC: این فن آوری در پیگیری از مقدار زمانی که شما صرف در نزدیکی به کسی ؟ برای مثال اگر شما رفتن به فروشگاه مواد غذایی و ارتباط برقرار کردن با کسی که زیر قفسه ها و یا کمک به شما چک کردن در ثبت نام در مقابل شما تا به حال 15 تا 30 دقیقه مکالمه با کسی و سپس شاید در برخی از نقطه, شاید آنها تست مثبت برای COVID. وجود هر نوع timestamp?

SF: بنابراین پاسخ به این سوال است که وجود دارد قرار است به این قرار است. منظورم چیزی است که آنها واقعا واقعا توجه به این است که این در واقع اتفاق افتاده است هنوز رتبهدهی نشده است. در حال حاضر ما فقط باید بهترین سناریو مورد پیشنهاد. بنابراین پاسخ به آن است که قرار است برای توجه داشته باشید از یک آستانه خاص است. من فکر می کنم در آستانه این مجموعه در حال حاضر 10 دقیقه اما که می تواند افزایش یا کاهش داد. اما قرار است برای نگه داشتن توجه داشته باشید که آیا شما شده است که در اطراف فرد برای 10 دقیقه. و زیادی وجود داشت و نه لزوما بحث, اما وجود دارد برخی از مقاومت مواجه است که به دلیل آنچه که دقیقا مشخص قرار گرفتن در معرض چیزی است که نوع برای بحث در میان اپیدمیولوژی و بلوتوث اگر کسی ظرف شش پا از من, اما در طرف دیگر دیوار وجود دارد خطر که تلفن می تواند پرچم که به عنوان تماس با زمانی که آن را تماس بگیرید.

یا برای مثال شما ممکن است در سراسر آمده کسی که اطراف آنها را برای 10 دقیقه اما شما هر دو با پوشیدن دستکش و ماسک های گوشی خود را لزوما باید در این زمینه, اما آن را هنوز هم پرچم است که به عنوان یک مخاطب حتی اگر شما بعید است که برای انتقال با مردم اگر آنها دستخوش درست مثل نوع پوشش صورت و چیزهایی مانند آن. بنابراین بسیاری از زمینه ها و تفاوت های ظریف است که ما نمی توانیم کاملا مناسب به یک برنامه. اما این است که مرتب کردن بر اساس مانند گوگل و اپل بهترین شات در مورد من چگونه می توانم این روش در حال حاضر.

MC: بنابراین من فکر می کنم این مهم است که توجه داشته باشید که اپل و گوگل نیست در واقع ساخت برنامه های. آنها در حال ساخت یک راه را برای دیگر مردم به راحتی ساخت تماس با ردیابی نرم افزار که نشان می دهد تا در App Store یا فروشگاه بازی به طوری که هر کسی می توانید بیرون بروید و آنها را دانلود و نصب آنها را بر روی تلفن خود را. این است که درست است ؟

SF: بله درست است. آنها در حال انتشار یک API است که می تواند توسط سازمان های بهداشت عمومی به انتشار خود گوشی. و این واقعا مهم است که توجه داشته باشید که چون قبل از اینکه شما می توانید که ارسال می گویند من تست مثبت و در نتیجه تماس با همه این افراد مورد آزمایش قرار گرفته است که به طریق بهداشتی و عمومی سازمان. و به طوری که نشانی از یک کار واقعا خوب برای مطمئن شوید که مردم نمی faking it از افراد در حال رفتن را از طریق و مارک خود را به عنوان مثبت فقط به خاطر هرج و مرج و یا حمله های مخرب. بله, آن است, آن را به طریق بهداشتی و عمومی سازمان. اما که منجر به دومین نکته که در حال تست در دسترس است. بسیاری از مردم در مناطقی زندگی می کنند که آن را بسیار دشوار است برای پیدا کردن یک آزمون. بنابراین اگر شما فقط تست افرادی که بسیار بیمار بود چرا که شما لازم نیست که بسیاری از آزمون وجود دارد این سوال که چگونه مفید خواهد برنامه بود که به مردم می گوید برای آزمایش در همه زمان ها. بنابراین اگر من سه یا چهار اطلاعیه یک هفته من قرار است برای رفتن و گرفتن سه یا چهار آزمون ؟ که واقع بینانه نیست که در آن ما در حال حاضر. با توجه به COVID ردیاب نزدیک به مانند بین یک تا سه درصد از افراد آزمایش شده است. وجود ندارد به اندازه کافی تست برای مقیاس اطلاعیه که پیشنهاد شده است که پیشنهاد می کنیم.

MC: و منظور من در این به درستی کار ما را اساسا باید برای تست همه درست است ؟ زیرا تا آنجا که ما می دانیم وجود دارد بسیاری از مردم راه رفتن در اطراف که مبتلا به این ویروس هستند اما نشان نمی دهد هر گونه علائم در همه. به طوری که آنها می تواند آن عبور بر روی مردم است. اما ما نیاز به قادر به گرفتن آنها را بیش از حد به منظور قادر به ردیابی که آنها بوده ام در تماس با. درست است ؟

SF: بله دقیقا. و تا حدودی این خودکار تماس ردیابی هدف این است که کمی متفاوت از بهداشت عمومی هدف است. در حال حاضر از آنها از جمله چند تست آنها تنها آزمایش مردم است که باید بسیار خاص علائمی مانند تنگی نفس و تب و غیره و سالم در افراد مجرد به طور کلی نمی خواهید به قادر به گرفتن تست از آنجا که وجود دارد نه به اندازه کافی برای هر کسی که احساس می کند مانند آنها ممکن است نیاز به یک. که به نوعی مخالف آنچه شما می خواهید در حال حاضر. شما می خواهید به تست افرادی که بدون علامت که به نظر می رسد سالم است. شما می خواهید به آنها آزمایشات چرا که آنها آنهایی که احساس می کنید کاملا خوب که احتمالا تغییر برنامه خود را به اندازه. آنها ممکن است یا نه ممکن است زیر پوشش صورت و چیزهایی مانند آن.

بنابراین این نوع از بهترین سناریو برای این برنامه, این پیشنهاد, برنامه این است که شما قادر خواهد بود به اطلاع حامل بدون علامت به مردم است که می تواند تحت تاثیر قرار دهد افرادی که علائم. شما می توانید آنها اطلاع و آنها را از خود جدا قبل از آنها عبور ویروس. اما در این مرحله ما لازم نیست که این منابع به طور گسترده ای آزمون بدون علامت افرادی که ممکن است یا ممکن است مثبت و منفی است. و مثل این است که واقعا مانند دیوار آجری که مرتب سازی بر اساس فاصله بین سلامت عمومی منابع و مقیاس که در آن آنها می خواهند به اطلاع مردم. آن را بسیار دشوار است برای پل که در حال حاضر.

LG: آن را احساس می کند مانند داستان های بسیاری است که ما در حال کار بر روی این روزها و حتی پادکست مکالمات است که ما برای چند هفته گذشته همه می آیند که فقط ضعیف نبود از تست که ما در اینجا در ایالات متحده و چگونه بدون این که اطلاعات آن را بسیار به چالش کشیدن به سمت راست نوع تصمیم گیری است که می تواند ما را به سعی کنید برای محافظت و امیدوارم حرکت فراتر از این است.

سیدنی هر دو شما و مایک ذکر شده این است که یک برنامه خاص است که گوگل و اپل در حال توسعه است. این یک API یک برنامه رابط برنامه نویسی. به طوری که آنها در حال مرتب کردن بر اساس از ارائه این کیت یا تخمگذار زمینه را برای دیگر برنامه سازان به ساخت برنامه های خود را در بالای آن است. اما این باعث می شود من تعجب می کنم که آیا یا نه تنظیمات برای این نوع از تماس با ردیابی برنامه های متفاوت خواهد بود بسته به اینکه در کدام کشور و یا بازار آنها در حال مستقر در آنجا برخی از کشورهای در حال بدنام حریم خصوصی بیشتر نگران از دیگران و یک بی اعتمادی عمیق از آنچه که “نظارت سرمایهداری.” در حالی که دیگران نظارت جمعیت خود را. پس چگونه ما دیدن نمونه های مختلف خواهد شد و یا ما دیدن نمونه های مختلف از این برنامه های در حال مستقر?

SF: راست. و به طوری که احتمالا سوم از چهار بزرگ وجود دارد, چهار نکته که یک سوم. و سومین نکته این است که برای این کار مفید باشد وجود دارد آستانه تصویب است. بنابراین مگر اینکه حداقل حداقل کمترین تعداد از من دیده ام این است که 60 درصد بنابراین مگر اینکه حداقل 60 درصد از جمعیت است که با استفاده از این برنامه آن را به کار نمی رود زیرا شما به طور بالقوه می تواند در سراسر بسیاری از مردم که با استفاده از این برنامه و کسانی که در انتقال نمی تواند ثبت شود. آن را بسیار دشوار است چرا که اگر شما در حال زندگی در یک, و این است که مرتب کردن بر اساس مانند یکی از چیزهایی که ما از طریق این گزارش این است که اگر شما در حال زندگی در یک کشور است که کمی کمتر از حریم خصوصی متمرکز وجود دارد رفتن به بی اعتمادی گسترده از هر نوع از بهداشت عمومی و یا دولت پشتیبانی نرم افزار. و بنابراین کسانی که حریم خصوصی ترس تبدیل به خطرات امنیتی در خود را دارند.

تبدیل شدن آنها به بهداشت عمومی خطرات خود را دارند چرا که اگر شما نمی اعتماد دولت و یا دولت به اندازه کافی برای اتخاذ یا ببخشید من برای دانلود این نرم افزار, شما در حال رفتن برای پایان دادن به بسیاری از مردم استفاده از آن نیست که شکست هدف تمام تلاش. و بنابراین کاربر اعتماد بسیار مهم است برای این کار. اما مثل شما گفت, به دلیل وجود دارد بسیاری از راه های مختلف است که این می تواند پیکربندی شده و راه های مختلف این می تواند مستقر اعتماد کاربران در حال رفتن به طور گسترده ای متفاوت است از کشوری به کشور از دولتی به دولت از جامعه به جامعه است. بنابراین آن را بسیار دشوار است تصور کنید یک سناریو که در آن شما می توانید 60 تا 80 درصد از مردم می گویند “اوه حتما بیایید دانلود کنید و بیایید همه با هم کار کنند” هنگامی که وجود دارد هیچ تضمینی برای حفظ حریم خصوصی.

MC: OK. قبل از اینکه ما حرکت می کند من احساس می کنم مثل شما آویزان یک کرم روی قلاب در مقابل من و من به ربودن در این طعمه. آنچه چهارمین نکته?

SF: چهارمین نکته این است که به سادگی به شما اطلاع رسانی و پس از آن چه اتفاقی می افتد ؟ به طوری که پاسخ است که به طور کامل متفاوت بسته به نوع که شما, که شما با زندگی خود را در چه کار است. بنابراین یک فرد جوان که می شود این اطلاع رسانی می تواند به طور بالقوه خود منزوی به راحتی. بیایید می گویند آنها یک کار که در آن آنها در حال حاضر در حال کار از خانه. OK عالی. یک مادر تنها می شود این اطلاع رسانی, یک مادر دو بچه ها این اطلاع رسانی و او را برای رفتن به یک سناریو های مختلف. ضروری کارگر کسی است که در یک فروشگاه مواد غذایی, کسی که با این نسخهها کار در یک ارشد مرکز مراقبت به طور کامل سناریو های مختلف. بنابراین یکی از مسائل این است که این برنامه است و آن را آسان به اطلاع مردم و به آنها بگویید که آنها نیاز به از خود جدا بالقوه. اما هیچ چیزی در چگونه به خوبی می توانم بکنم ؟ من کجا رفتن ؟ اگر من با خانواده زندگی می کنند اگر من در حال حاضر مبارزه با مسکن برای مثال جایی که می توانم به خود منزوی? من نیاز به مواد غذایی نیاز به مواد غذایی من نیاز به لوازم آرایش من نیاز به دارو است. برخی از مردم زندگی می کنند در مکان های که در آن آنها می توانند به راحتی فقط TaskRabbit یا Grubhub یا هر چیز و چیزهای که تحویل داده شده است. برخی از مردم که نه در مورد همه. و در صحبت کردن به انسان تماس با ردیاب من از آنها پرسیدم: “چه چیزی است که فرایند مانند در فرد و چگونه می شود آن را متفاوت از طریق یک برنامه؟” و آنها مانند هر فرد شما را به صحبت کرده به شدت سناریو های مختلف. و کار آنها این است که مربیگری مردم از طریق چه منابعی دارید که می تواند با شما تماس و غیره و غیره. و بنابراین اگر یک برنامه به شما می گوید “هی شما را به خود نیاز به قرنطینه نیاز به جداسازی و غیره و غیره” وجود دارد بسیار کمی پیگیری در نظر چگونه است که من انجام? من کجا رفتن ؟ من نمی باید جایگزین مسکن ندارم و حمل و نقل و من با اتوبوس به محل کار و غیره و غیره.

و بنابراین بزرگترین نکته برای چگونگی این است که رفتن به محل کار است و حتی اگر همه چیز ما فقط گفت: اگر سه هشدارهای کاملا شما هنوز هم نیاز به یک محل برای کسانی که مردم را به رفتن شما هنوز هم باید قادر به ارسال آنها غذا و چیزهایی مانند آن. و واقعا واقعی مجموعه, راه برای ما برای پاسخ به آن است. ما نمی باید جایگزین مسکن برای مردم در حال حاضر. ما اصلا به رستوران و ارائه خدمات که در حال کمک به مردم در این سناریو. بنابراین دوباره این همه یک پیشنهاد. این همه در یک برنامه. این همه بسیار خوب بر روی کاغذ ایده. اما وجود دارد بسیاری از هشدارها و وجود دارد مقدار زیادی از سوالات در مورد آنچه اتفاق می افتد در زمانی که این است که در واقع در وحشی و ما باید مردم را به پیروی از طریق.

LG: Sidney, از شما بسیار سپاسگزارم. بود که واقعا عالی شکست از تماس با ردیابی و چگونه کار می کند و چگونه آن را ممکن است کار نمی کند. و من مطمئن هستم که شما همچنان به پوشش این نزدیک برای WIRED.com. بنابراین هر کسی که می خواهد کسب اطلاعات بیشتر لطفا به اتمام سیدنی خواهد شد و داستان این هفته است. ما در حال رفتن به استراحت سریع و ما خواهید بود در مدت کوتاهی.

[شکستن]

LG: خوش آمدید پس از آن استراحت کوتاه. به طوری که ما فقط در حال حاضر با سیدنی بزرگ شرکت های فن آوری در حال پاسخگویی به این بیماری همه گیر در راه مختلف. آنها نیز مشتاق به نگه داشتن خطوط محصول خود را در حال حرکت و یا حداقل آن را به نظر می رسد مانند خطوط محصول خود را هنوز هم در حال حرکت است. در اوایل این هفته اپل حتی اعلام کرد که آیفون جدید, آیفون SE که در یک نقطه در زمان کوچک آی فون به دلیل آن را به حال چهار اینچ صفحه نمایش و در حال حاضر آن را بسیار منظم و به اندازه. اما هنوز هم فقط 400 دلار. سوال بزرگ این است که آیا مردم هنوز هم از رفتن به خرید آخرین آیفون و یا هر گوشی جدید مانند سامسونگ کهکشان گوشی در زمان رکود اقتصادی و افزایش سرسام آور بیکاری است. بنابراین این چیزی است که ما پوشش در این بخش. Sidney, چه چیزی شما را در مورد چگونه مردم در حال رفتن به دریافت براق ابزارهای جدید در این سال ؟

SF: خوب من از چند تا از دوستان من که بیشتر بر روی آی فون گجت علاقه مندان به من می گویند خیرخواهی و همه آنها گفت که آنها خیلی صادقانه آن را در واقع بسیار جالب است که یکی از شادی های آی فون جدید است که نشان دادن آن به مردم و رفتن را از طریق ویژگی های جدید با مردم و بیرون رفتن به رویدادهای اجتماعی. و بنابراین من فکر می کنم آنچه که من را شگفت زده کرد این بود که چقدر آی فون جدید منتشر شده مرتبط با فضای عمومی بیرون رفتن به مهمانی ها و باشگاه ها یا هر چیز دیگری و نشان دادن آن به مردم و مانند “اوه اتمام جدید slofie یا هر چیز دیگری. و من شگفت زده به شنیدن این که چون ما نمی اند که در حال حاضر بسیاری از دوستان من است که از من خواسته در مورد این بود مرتب کردن بر اساس مانند “اه هر چه بود و شما نمی توانید مهم ترین چیز” است که ستایش از دوستان و همکاران خود را که شما می خواهم به طور معمول اگر شما به بیرون بروید و چیزهایی مانند آن. بنابراین من اغلب شنیده می شود که آنها را به تصویب. اپل که در حال حاضر و کهکشان است که در حال حاضر شما هنوز هم می تواند واقعا خوب روشن قاره خانه با. به طوری که آنها در حال حاضر همه چیز آنها نیاز به IG زندگی می کنند ، بنابراین من فکر می کنم مردم در حال رفتن به چوب با آنچه آنها کردم.

LG: مایک افکار خود را بر روی این ؟

MC: خوب, من فکر می کنم مردم هنوز در حال رفتن به بیرون رفتن و خرید جدید اپل. وجود دارد بسیاری از مردم که فقط نیاز به یک گوشی جدید در این نقطه و در این راه همیشه بود و همیشه وجود دارد کسی که شما که مثل “من واقعا فقط نیاز به ارتقاء گوشی من. من واقعا فقط نیاز به یک گوشی جدید است.” این افراد همیشه در حال رفتن به پیدا کردن یک راه برای خرید یک چیز جدید از آنجا که آنها به آن نیاز دارید. یا شاید آنها کاهش یافته است تلفن خود را و خرد صفحه نمایش و یا شاید آنها نمی به روز رسانی در چهار یا پنج سال است. آی فون جدید است که تنها 400 دلار است که باعث می شود آن را واقعا آسان راه برای مردم را به انجام این کار و احساس خوبی در مورد آن حتی در دوران رکود اقتصادی. اما من فکر می کنم این مهم است که به دنبال در این زمان از سال است که در حال حاضر به دلیل این بهار. این است که به طور سنتی در این زمان از سال که تولید کنندگان گوشی های هوشمند قرار داده و از کم هزینه تلفن. درست است ؟

بنابراین آیفون SE بیرون می آید در ماه آوریل است. ما در انتظار آینده کم هزینه پیکسل $400 صفحه خواهد بود که صفحه 4a آمده از گوگل در حدود یک ماه. در اوایل این ماه یا اواخر ماه گذشته سامسونگ را کم هزینه تلفن. آنها گوشی هایی که از محدوده مانند $150 200 دلار تا حدود پنج یا 600 دلار. بنابراین فصل بهار که زمان از سال برای هزینه پایین گوشی. من فکر می کنم واقعا مهم است بگویید در اینجا خواهد بود در پاییز, چرا در پاییز زمانی است که بزرگ شدند flagships آمد $1,000 تلفن $1,400 تلفن. اگر اقتصاد است که هنوز هم در حال حرکت است که ما به طور کامل انتظار می رود که آن را نمی خواهد حرکت سپتامبر یا اکتبر زمانی که قیمت بالاتر از دستگاه بیرون می آیند, من فکر می کنم که هنگامی که ما در حال رفتن به تاثیر واقعی این بیماری همه گیر در هزینه های مصرف کننده به طور خاص در اطراف گوشی های هوشمند به دلیل آن ممکن است حس را برای خرید 300 دلار در گوشی یا 400 دلار گوشی در حال حاضر از آن است که احتمالا رفتن به حس را به خرید 1000 $یا $1,500 تلفن آمده اکتبر.

LG: من فکر می کنم حق با شماست. من فکر می کنم که وجود دارد در حال رفتن به برخی از شاخص های عقب مانده و در اینجا است که ما نمی دیدن کامل اثرات این بیماری همه گیر در کسب و کار الکترونیک تا شاید بعد از آن در سال. و این برای یک زن و شوهر از دلایل من معنی یکی است که همه از محصولات ما شاهد راه اندازی در حال حاضر آن است که آیا سامسونگ کهکشان تلفن همراه است که راه اندازی در مه, سامسونگ کهکشان قرص و iPad Pro است که راه اندازی در ماه گذشته در این ماه وجود دارد یک آی فون جدید. همه اینها برنامه ریزی شده بود پس از چندین ماه پیش که آنها تقریبا در حال حاضر انجام می شود, راست, زمان, سال نو آمد در سراسر.

و بنابراین من فکر می کنم ما در حال شروع به دیدن چیزهایی بودند که برنامه ریزی شده برای سه ماهه اول این سال راه اندازی به عنوان برنامه ریزی شده. آن ممکن است برخی از محصولات بعد که می تواند تحت تاثیر قرار یا با اختلال در زنجیره تامین و یا همانطور که شما اشاره مایک تقاضای مصرف کننده. منظورم زمان بیکاری سطوح آنها بسیار بد است. امروز این گزارش شده بود که 5.2 میلیون نفر در زمینه بیکاری در این هفته در ایالات متحده و در حال حاضر که تا 22 میلیون نفر در مجموع به اعتقاد من از آنجا شروع پناهگاه در محل مرتب کردن بر اساس سفارشات که به اثر رفت. و افزایش بیکاری است واقعا بد است.

و یک اقتصاددان صحبت کردم که برای یک داستان در WIRED.com هفته گذشته گفت که در یک رکود اقتصادی اولین مصرف کننده کالا به رفتن به طور معمول لوازم خانگي که شامل اختیاری اسباب بازی. بنابراین ما در حال رفتن برای دیدن جالب این روند مرتب کردن بر اساس بوجود می آیند که در آن ابزارهای خاصی برای مثال تقاضا برای رایانه های شخصی شده است واقعا بالا در حال حاضر از آنجا که همه کار از خانه است و آنها نیز در منزل خود بچه ها. و مردم نیاز به کشف کردن راه حل به منظور رسیدن به شغل خود را انجام می شود برای کمک به کودکان خود را, و یا یک خانواده ممکن است فقط نیاز به یک لپ تاپ به طوری که آنها می توانید همیشه در ارتباط ماندن به جهان در حال حاضر در حالی که آنها در خانه است. اما احتمالا وجود دارد برخی از ابزارهای دیگر که نمی توان آنها را تلقی به عنوان لازم است. در حال حاضر گوشی های هوشمند البته من فکر می کنم بسیاری از مردم استدلال می کنند آنها بسیار ضروری در زندگی ما در حال حاضر, اما سوال این است که رفتن به ارتقاء چرخه. ارتقاء چرخه بود در حال حاضر کاهش زمان این بیماری همه گیر واقعا ضربه. و من شگفت زده نمی شود اگر ما می بینیم بسیاری از مردم مقاوم و ارتقاء برای بسیاری دیگر.

MC: آره من فکر می کنم یک گوشی کاملا ضروری است. وجود دارد بسیاری از مردم در این کشور و دیگر نقاط جهان برای آنها خود را به گوشی خود را فقط کامپیوتر. این تنها چیزی است که آنها را نگه می دارد به اینترنت متصل است. و در صورتی که معافیت تلفن آنها در حال رفتن به نیاز به یک جدید. وجود دارد بسیاری از مردم که در حال رفتن به فقط به مقابله با یک تلفن که یا واقعا کار که خوب و یا یک صفحه نمایش ترک خورده برای بسیاری دیگر از آنها به طور معمول مقابله با آن چرا که آنها لازم نیست که یک شغل و یا اگر آنها فراموش کرده اند اما آنها فقط عصبی در مورد صرف پول است. تا آنجا که مانند اختیاری کالا, آره, مردم در حال رفتن به خرید soundbars. مردم در حال رفتن به خرید تلویزیون OLED. مردم حتی ممکن است مانند خرید اتومبیل جدید فقط با نگه داشتن چیزهای در حال اجرا تا زمانی که ممکن است فقط به طوری که آنها می توانید از جدید هزینه. و راستش من فکر می کنم که خوب است. آن را ممکن است برای اقتصاد, اما شما احتمالا فقط استفاده به اندازه از سال گذشته تلفن و یا دو سال پیش تلفن یا شش سال پیش خودرو را به عنوان شما را از چیزی است که با نام تجاری جدید.

LG: درست است. و من به این می گویند در مورد آی فون SE بیش از حد: ما نه به حال شانس به واقع بازی کردن با تلفن است. شما می توانید انتظار در برخی از نقطه در پایین جاده سیمی بررسی خواهد شد بنابراین ما باید بیشتر اطلاعات ، اما تا کنون بر اساس آنچه ما می دانیم در مورد این آی فون جدید SE, این نوع نشان می دهد که شما ممکن است نیاز به یک دلار 800 یا 1000 $در گوشی های هوشمند است. شما می توانید خرید یک $400 تلفن, و بله, آن است نه مقدار بسیار زیادی از حافظه داخلی اما این رو اپل بهترین تراشه در آن و دوربین احتمالا رفتن به بسیار خوب است.

بنابراین اگر شما به دنبال سریع تلفن و شما به دنبال چیزی است که طول می کشد عکس مناسب و معقول و شما به دنبال چیزی است که شما می توانید بازی بازی منظورم این است که چه چیز دیگری شما نیاز دارید در این نقطه ؟ پس همه این و گوگل صفحه گوشی بیش از حد. ما گفته ایم همان چیزی که درباره گوگل, پیکسل های همراه که تمایل به بیرون آمدن در بهار. در سال گذشته این بود که صفحه 3a به اعتقاد من درست است ؟ در بهار گذشته مایک? خیلی خوب رفو تلفن. نیز بسیار گران است. بنابراین این می تواند شروع مردم بیشتر جذب شدن نسبت به اواسط محدوده گوشی های که به طور معمول برگزار کرده ام برای flagships.

MC: دقیقا. ما شده ایم ساخت این استدلال برای چند سال ارزان, گوشی های تلفن, 400 دلار و در زیر هستند کاملا مناسب برای تقریبا همه. شما لزوما نیاز به قادر به باز کردن قفل تلفن خود را با صورت خود را اگر شما می توانید آن را با یک اثر انگشت است. شما نمی باید قادر به به صورت بی سیم شارژ تلفن خود را اگر شما می توانید پلاگین در کابل و انجام دقیقا همان چیزی است. بنابراین من فکر می کنم این است که احتمالا رفتن به باز کردن بسیاری از مردم چشم به این واقعیت سخت سرد است.

LG: آخرین افکار از سیدنی در این مورد ؟

SF: من می خواهم که به می گویند که هر کس من می دانم که یک گجت فرد احساس احتمالا بسیار ناراحت کننده با داشتن به جست و خیز یک چرخه. پس از آن می تواند این باشد که نیروی عادت خواهد شد که مردم برای هر چه جدید است و یا فقط برای برخی از تازگی اضافه شده.

ال جی: خوب امیدوارم اگر آنها خط تا در فروشگاه بیا این سقوط آنها ایستاده شش فوت از هم جدا. ببخشید که وحشتناک بود. بیایید نگاهی به یک استراحت می کنیم و دوباره با توصیه های ما برای این هفته است.

[شکستن]

LG: همه حق سیدنی چه توصیه شما این هفته ؟

SF: این هفته من قصد دارم به توصیه Devsدر Hulu. آن را از Alex Garland. من یک فن بزرگ. او یک فن از سیمی به عنوان به خوبی. شما ممکن است می دانم که او از من, من, من که در آن او فیلمنامه. من فکر می کنم او را درخشان و جدید نشان می دهد همه چیز شما در مورد الکس گارلند. آن را عجیب و غریب, این, مغزی, این هیجان انگیز. وجود دارد بسیاری از خزنده sci-fi مسائل اتفاق می افتد. آن را در Hulu و آن را بیشتر از یک رمز و راز من فکر می کنم. آن را قطعا کندتر رایت چند فیلم, اما من فکر می کنم اگر شما دوست game, نابودی یا Ex Machina, و شما فقط می خواهید چیزی ذهن باد و سورئال و sci-fi, قطعا آن را بررسی کنید. آیا آن را یک زن و شوهر از قسمت چند است. من فکر می کنم احتمالا در اطراف قسمت سوم زمانی است که این عمل تنها شروع می شود اما این فوق العاده است. من به شدت آن را توصیه.

LG: شده است که در لیست من از چیزهایی که به تماشای حداقل چهار هفته در حال حاضر. بنابراین من قصد دارم به آن را در حال حاضر که من خود را محکم, توصیه, Sidney.

SF: بله (مثبت).

LG: Mike چه چیزی مال شما است ؟

MC: بنابراین توصیه من این هفته یک رمان است که من تقریبا انجام شده. آن است که به نام روز از حواس پرتیو آن را نوشته شده توسط Alexandra چانگ. الکساندرا چانگ آشنایی من. او در واقع با استفاده از سیمی بسیاری از سال پیش. بنابراین وقتی متوجه شدم که او تا به حال نوشته شده از یک کتاب, من همه هیجان زده و من یک نسخه پیشرفته از آن و آن را در حال حاضر, و من می توانم از صمیم قلب آن را توصیه.

این یک داستانی در مورد یک زن جوان زندگی در سان فرانسیسکو مشغول به کار در یک unnamed تکنولوژی, انتشار, به عنوان یک فن آوری روزنامه نگار. و سپس او واریز شده و حرکت در سراسر کشور با دوست پسر خود را به طوری که او می تواند به مدرسه گراد در ایتاکا نیویورک. و در طول راه و زمانی که او می شود او تصمیم می گیرد که او را به شیرجه رفتن عمیق به او هویت فرهنگی به عنوان یک زن آمریکایی. و من نمی خواهد هر چیزی را دور اما آن را بسیار خوب است. این بسیار عاطفی. آن هم فقط به زیبایی نوشته شده است. این واقعا جالب است که در آن نیست مانند فصل شماره لزوما. این نوشته در صحنه است. بنابراین برخی از صحنه های رفتن برای دو یا سه صفحه. برخی از صحنه ها دقیقا یک جمله طولانی است. پس از آن نوع خوب پشت سر هم سبک سبک نگارش واقعا سرد است. و نیز آن را آسان می کند برای مصرف در تکه های بزرگ و یا در گزش کوچک هر آنچه شما احساس. به طوری که توصیه من. کتاب جدید از الکساندر چانگ آن را به نام روز از حواس پرتی.

LG: بنابراین همانطور که شما خواندن این و او بود که نوشتن در مورد نوشتن, برای, تکنولوژی, انتشار, شد, شما با دیدن سایه های سیمی?

MC: من تکرار خواهد شد که در آن داستان است اما من هم اعتراف کنم که تشخیص رویدادها و افرادی که در این کتاب است.

LG: که برای تلفن های موبایل بزرگ است.

MC: آه, آن, ناخن گازگیر. به هر حال, لورن, چیست و توصیه شما?

LG: توصیه من این است که برای یک داستان نوشته شده توسط یک زمان سیمی نویسنده ساندرا جرارد همکار نوشت که یک داستان در Backchannel این هفته است. آن را با عنوان های “ویرانگر کاهش درخشان جوان Coder.” و آن را در مورد یکی از موسسان Cloudflare که برخی از شما ممکن است آشنا با نام Lee Holloway. و داستان در مورد تغییرات ناگهانی در رفتار است که اتفاق می افتد به لی در طول سال است که خانواده و دوستان و همکاران متوجه شد. و ناگهانی تغییرات در زندگی است که او ساخته شده که شوکه شده برخی از مردم است. و واقعا آنچه در مورد آن است که تعجب آور و خیره کننده زوال شناختی در نهایت و در حال حاضر چگونه خانواده اش دست و پنجه نرم کردن با آن است. و ساندرا, من فکر می کنم واقعا یک کار بزرگ گفتن پیچیده و متنوع داستان. و من فکر می کنم آن را به ارزش خواندن دلیل آن بررسی مرتب کردن بر اساس از کل ایده از آنچه هویت است که ما به عنوان مردم و اینکه آیا یا نه آن را به خاطرات ما نوع بخیه با هم در طول سال است که ما که هستیم. و در صورتی که دوخت می شود سست و آنچه که به معنی فقط برای که ما به عنوان مردم است. بنابراین بررسی کنید که از “ویرانگر کاهش درخشان جوان Coder” در WIRED.com نوشته شده توسط ساندرا جرارد. که توصیه من برای این هفته است.

همه حق است که ما نشان می دهد. از شما بسیار سپاسگزارم سیدنی برای پیوستن به ما.

SF: با تشکر از شما برای داشتن من.

LG: با تشکر من cohost مایک calore زبان به مانند همیشه و با تشکر از همه شما برای گوش دادن. اگر شما بازخورد شما می توانید پیدا کردن همه ما را در توییتر. فقط بررسی نشان می دهد یادداشت ها. این نشان می دهد که تولید شده توسط بون Ashworth. ما تهیه کننده اجرایی است Alex Kapelman و ما خواهید بود در هفته آینده. تا آن زمان سالم ماندن.

[پایان تم موسیقی]


بزرگ تر سیمی داستان
  • ویرانگر کاهش درخشان جوان coder
  • همه چیز شما نیاز به کار از خانه مانند یک حرفه ای
  • سلامتی اثرگذارندهها فروش وعده های دروغین به عنوان بهداشت ترس افزایش می یابد
  • چرا زندگی در طول یک بیماری همه گیر احساس حقیقی
  • خدمات پستی را تعجب آور نقش مهمی در زنده ماندن روز قیامت
  • 👁 چرا نمی توانید AI درک علت و اثر ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im