تکنولوژی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پیگیری کارکنان—به نام سلامت

سازندگان محصول-ردیابی چراغ نشان می دهد با استفاده از این ابزار برای کمک به اجرای اجتماعی فاصله در محل کار.

طی چند سال Estimote به فروش می رسد بی سیم, ردیابی چراغ به شرکت های بزرگ از جمله آمازون و اپل و نایک امیدوار کننده دقیق تر نقشه راه برای حرکت از محصولات تجهیزات و مردم همه به نام افزایش بهره وری و بهره وری.

در حال حاضر Estimote است که شعار آن پوشیدنی چراغ به عنوان یک راه برای مبارزه با گسترش coronavirus. یک تجزیه و تحلیل جدید بسته خواهد شد کمک به مدیران دقت بالا-مناطق برای تمیز کردن آنها نشان می دهد که کارگران دست انداختن محل کار, اجتماعی, فاصله, قوانین و شناسایی کسانی که نیاز به قرنطینه پس از یک همکار آزمون مثبت است.

به عنوان کسب و کار در سراسر ایالات متحده در تلاش برای راه اندازی مجدد عملیات و تنفس زندگی را به یک cratering اقتصاد بسیاری در حال بررسی هر دو کم و با تکنولوژی بالا راه حل برای نگه داشتن کارگران امن است. ماسک ضد عفونی کننده و پلکسی گلاس عطسه موانع به طور فزاینده ای رایج; برخی نیز در حال تبدیل شدن به فن آوری های مانند دما-سنجش از دوربین های دیجیتال و برنامه های کاربردی که نیاز به کارگران به گزارش علائم خود را و ممکن است قرار گرفتن در معرض.

در حال حاضر سازندگان فن آوری برای ردیابی اشیاء و مردم امیدوار هستند برای به دست گرفتن این فرصت. آنها repurposing و دوباره خود را به چراغ و نرم افزار به عنوان ابزار برای پیگیری جنبشهای کارگری در داخل محل های کار است. اما روشن نیست که چگونه بسیاری از داوطلبان وجود دارد و برخی از کارشناسان بهداشت عمومی سوال چگونه موثر این اقدامات واقعا خواهد بود. حریم خصوصی کارشناسان همچنین هشدار می دهند که این روند می تواند بیشتر ساییده شدن حریم خصوصی شخصی است.

“بسیاری از این چیزها را می توان شبیه به امنیت تئاتر” می گوید: “Shweta Bansal استاد در دانشگاه جورج تاون که با استفاده از روشهای محاسباتی برای مدل گسترش بیماری. Bansal می گوید یک سیستم است که آهنگ کارگران حرکات ممکن است مفید باشد به شکل است که در تماس نزدیک با یک فرد که آزمایش مثبت برای coronavirus. اما او شک و تردید است که این تکنولوژی را حفظ خواهد کرد کارگران امن است.

برخی از کارفرمایان از جمله چند شرکت های با تکنولوژی امید به حفظ کارگران امن با داشتن آنها کار از راه دور. Google و Facebook اند گفت: بسیاری از کارگران را در خانه بمانند تا 2021. توییتر قصد دارد به برخی از راه دور کار دائمی است. اما اپل در مقابل این است که به دنبال به را بیشتر از کارگران خود را به دفاتر.

در بسیاری از صنایع از جمله تولید و تدارکات و خرده فروشی کار از راه دور یک گزینه نیست. در آن تنظیمات محیط کار نظارت در حال حاضر به دست آورد جای پایی برای دلایل دیگر. برای مثال Locix که مبادرت به فروش یک سیستم است که با استفاده از WiFi به شناسایی محل چراغ در انبارها در حال حاضر بازاریابی فن آوری خود را به عنوان یک راه برای حفظ اجتماعی فاصله شناسایی بالا-مناطق لمس و پیدا کردن افرادی که ممکن است در معرض Covid-19. Smartvid.io که مبادرت به فروش دوربین های مدار بسته است که نظارت بر ساخت و ساز سایت برای ایمنی خطرات است repurposed فناوری برای Covid-19 و تامین آن به شرکت های ساخت و ساز به عنوان یک راه برای اطمینان از کارگران ماندن در یک فاصله امن از هم جدا.

Terex یک ساز صنعتی تجهیزات و ماشین آلات شده است با استفاده از یک Covid برنامه توسعه یافته توسط لاله که باعث می شود نرم افزار برای مانیتورینگ خطوط تولید. این برنامه می پرسد کارگران برای گزارش هر گونه علائم قبل از آمدن به محل کار و ادغام با متوسط پست های بازرسی.

اما Audra کرکلند مدیر بازاریابی دیجیتال در Terex می گوید: شرکت های ردیابی کارگران به دلیل مزایای مشخص نیست و این عمل ممکن است اجرا گرفتار مقررات حفاظت از داده ها در اروپا است. “من می دانم که برخی از شرکت ها در حال قرار دادن تگ بر مردم” او می گوید. “ما در حال تلاش برای اطمینان حاصل شود ما حفاظت از حریم خصوصی از کارگران است.”

این نادر برای پیدا کردن چنین فن آوری در دفاتر اما ممکن است تغییر پست-Covid.

تراکم مثلا فروش یک دستگاه است که تعداد افرادی که در حال عبور از طریق راهروها و درگاه. به طور معمول این ممکن است مورد استفاده برای سنجش محبوبیت خاص اتاق نشست. در حال حاضر این شرکت ارائه می دهد یک نسخه که به طور خودکار هشدار به کارگران هنگامی که یک اتاق بیش از حد شلوغ به اجازه می دهد به صورت امن اجتماعی فاصله. یک نقطه فروش برای تراکم است که این وعده را اندازه گیری حفاظت از حریم خصوصی به دلیل آن را نمی کند, شناسایی افراد است.

“وجود دارد در حال رفتن به سیستم های که در حال اعزام به معنای واقعی کلمه در هر ساختمانی که نظارت بر رفتار” می گوید: تراکم مدیر عامل اندرو فرح. “و آن را فقط یک سوال چه عمیق کردن نظارت سوراخ خرگوش ما است.”

شرکت های دیگر در حال ارائه دوربین های دیجیتال و الگوریتم بینایی کامپیوتر به عنوان یک راه حل. PointGrab اسرائیل یک شرکت که مبادرت به فروش سقف دوربین برای نظارت بر فعالیت در محل کار در حال حاضر به تبادل فن آوری آن به عنوان یک Covid راه حل است.

تکنولوژی نظارت شده است خزنده به محل کار برای برخی از زمان در درجه اول به عنوان نرم افزار است که نظارت بر کارگران فعالیت بر روی کامپیوتر. تغییر به تماشای خود کارگران دارای پشتیبانی در مکان های بالا: راهنمایی برای بازگشایی کسب و کار صادر شده توسط کاخ سفید شامل تماس برای کارفرمایان به “نظارت بر کارگران است.”

رایان Calo استاد در دانشگاه واشنگتن که متخصص در فن سیاست و اخلاق هشدار می دهد که جدید نظارت اقدامات ممکن است باقی بماند پس از تهدید این بیماری همه گیر است مشکلاتی روبرو باز کردن درب به تاکتیک که احساس ظالمانه و باز به سوء استفاده.

“مردم سازگار به هواپیماهای بدون سرنشین و فلز در طول بازی های المپیک یا جام جهانی و پایین و ببین تکنولوژی همچنان گذشته اولیه آن توجیه” Calo می گوید. “این یک شکل از ماموریت خزش.”

Bansal جورج تاون می گوید: شرکت ها باید آگاه باشند که آوردن مردم به محل قرار داده خواهد شد دیگران در معرض خطر پس از این تصمیم نه آرامی باید گرفته شود به ویژه هنگامی که این فن آوری برای محافظت از افراد اثبات نشده است. “من مدافع که آنها واقعا در نظر گرفتن پیامدهای پاسخ خود را برای کارگران ضروری مانند کارکنان مربوط به فراشی خدمات کارکنان و کارگران تعمیر و نگهداری,” او می گوید.


بزرگ تر سیمی داستان
  • برای اجرای بهترین ماراتن در سن 44 من تا به حال به پیشی جستن گذشته من
  • چگونه به مجموعه ای از رسانه های اجتماعی خود را به کنترل که می بیند چه
  • زوم برش آن را برای شما ؟ سعی کنید به کاوش در دنیای مجازی
  • ضد قرنطینه تظاهرات نیست در مورد Covid-19
  • 26 ساعت در یک قطار حمل و نقل امریکا
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🎧 چیز نه صدایی درست است ؟ بررسي فايلهاي مورد علاقه ما هدفون بی سیم, هدفون soundbars و بلندگوهای بلوتوث

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>