به عنوان Covid-19 برخی از نیروهای به پناهگاه در محل با معتادان اختصاص داده شده خطوط تماس ویژه برنامه های, و پیام های متنی می تواند به ارائه پشتیبانی. اما استفاده از آنها نیز در خطر است.

او در حال حاضر در سمت چپ او یک بار با بچه ها در ماشین. او به دنبال درمان و مشغول به کار در مدیریت خشم به طوری که او رفت و برگشت. چیزهایی که بهتر است برای یک بار و سپس آنها را بدتر. زمانی که او خود را از دست داده به عنوان یک نتیجه از Covid-19 گیر درمان خود را از او شد و با خشونت عجیبی سوء استفاده. اما به او گفت که سیمی تحت شرط ناشناس ماندن او هیچ جایی برای رفتن. او سطل آشغال ماشین او را ترک کرده بود او را در. پناهگاه هستند. “من در یک وضعیت که در آن من باید به تصمیم می گیرید اگر من می خواهم به خواب در خیابان با بچه های من و یا اگر من می خواهم به ماندن تا زمانی که من باید از این بودجه برای به دست آوردن یک ماشین است که من می تواند در خواب,” او می گوید. “من امیدوار هستم که محرک [بررسی] خواهد آمد به زودی, بنابراین من می تواند یک ماشین ارزان قیمت و یک زن و شوهر از شب در یک متل. من از ترس که من گیر خواهد شد در حالی که اینجا.”

او تنها لینک به جهان خارج است که فن آوری است. او در صحبت با سیمی از طریق ایمیل حذف پیام های به عنوان به زودی به عنوان او می خواهم آنها را بخوانید. او پست در مورد مبارزات خود را بر روی r/domesticviolence که در آن قربانیان و بازماندگان و دوستان و خانواده خود را می توانید commiserate آموزش و حمایت از یکدیگر به عنوان آنها در نبرد برای آزادی خود و عزیزان از روابط سوء استفاده. بیش از چند ماه گذشته آن را تبدیل به یک وحشتناک وقایع غیر منتظره انشعابات Covid-19. “این قطعا ramping تا” یک مدیر گفت: سیمی. “من یک تعداد از مردمی که محرک بررسی ربوده سوء استفاده noncustodial پدر و مادر است. معتادان را تهدید به مجازات قربانی و کودکان توسط ‘خانه آوردن Covid.’ و تا سطح شیب دار خرید اسلحه و استفاده از آنها برای مرعوب کردن قربانیان.”

همانطور که مردم همچنان به قرنطینه خود را در طول Covid-19 گیر حوادث خشونت ادامه خواهد داد به افزایش است. پناه در خانه ممکن است محافظت از مردم از ویروس اما برای کسانی که در مواجهه با تهدیدات در خانه آن را نیز بطری های آنها را با یک فرد خطرناک است. “ما شاهد بزرگ خوشه می گوید:” دبورا Vagins, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت ملی شبکه برای پایان دادن به خشونت خانگی. “این است که یک شبیه مسیر به آنچه اتفاق می افتد پس از بلایای طبیعی اتفاق می افتد اما به کل جهان در یک بار.” با قربانیان در چنین نزدیکی به معتادان خود قربانیان و طرفداران همیشه باید با احتیاط کار به کار با خیال راحت و فناوری تبدیل شده است و بخش عظیمی از این تلاش است. در طول قرنطینه آن را تنها تبدیل شدن مهم تر است.

که می شود گفت, تکنولوژی همچنین می تواند یک تهدید واقعی برای مردم در تلاش برای رها کردن خود از یک وضعیت خشونت آمیز. “معتادان قدرت را از قربانیان می گوید:” هویج Dieterle یک مدرس در دانشگاه مرکزی فلوریدا که مطالعات دیجیتال لفاظی و خشونت خانگی. “از آنجا که ما تا متصل فن آوری کنترل خود را به تکنولوژی تبدیل شده است یکی دیگر از راه برای انجام این کار است.” با استفاده از نرم افزارهای جاسوسی—گاهی اوقات به نام stalkerware در این زمینه مشترک است میان فن آوری زرنگ و دانا معتادان اما فن آوری سوء استفاده نمی کند باید که پیچیده می شود خطرناک است.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

بسیاری از معتادان می دانم که همه خود را قربانی کلمه عبور و نظارت بر پیام های متنی, ایمیل و پیام های مستقیم. “در واقع آن می افتد بر قربانی به خودش آموزش در مورد تکنولوژی می گوید:” برندا Baddam یک شریک در قانون شرکت بارکلی دیمون و سابق آلبانی دستیار دادستان منطقه. “به عنوان دادستان دیدم دست اول چگونه برخی از برنامه های کاربردی قرار داده و قربانیان در معرض خطر بالاتر.” اگر آزار دهنده است که در داخل تمام حساب های خود را پیدا کردن یک قربانی است که اقدام به فرار می تواند به آسانی به عنوان باز کردن در پیدا کردن برنامه من است. با بسیاری از معتادان در حال حاضر قرنطینه در کنار مردم آنها در حال سوء استفاده از فن آوری حفظ حریم خصوصی است حتی سخت تر برای پیدا کردن و بسیاری از فن آوری مبتنی بر منابع به قربانیان و بازماندگان هنوز هم نسبتا جدید است. “هنگامی که من برای اولین بار شروع به انجام این تحقیقات در سال 2013, پاسخ بود مردم فقط نباید با استفاده از گوشی های هوشمند” می گوید: “Dieterle. “ما نقل مکان کرد و فراتر از آن. مردم نیاز به دسترسی به فن آوری است.” بنابراین طرفداران در حال کار به خارج-نوآوری معتادان و روشن کردن گوشی های هوشمند و لپ تاپ ها از خطر به منابع.

در نظر بسیاری از فعالان بهترین و قابل اطمینان ترین منبع برای قربانیان ملی خشونت خانگی با خط تلفن که متصل مردم برای طرفداران که می تواند کمک به آنها در توسعه ایمنی برنامه ریزی و هدایت آنها به سوی منابع محلی. برای قربانیان که نمی توانید با خیال راحت تلفن تماس نیز وجود دارد یک چت خط است که به طور خودکار مکالمات به عنوان به زودی به عنوان قربانی به پایان می رسد آنها. اگر باز در حالت ناشناس مرورگر آن را نزدیک به نایافتنی. “این خطوط تماس ویژه و همچنین به عنوان محلی خشونت خانگی برنامه می تواند کمک به شما در برنامه ریزی برای ایمن ماندن در یک محیط در حال تغییر” می گوید Vagins. “آنها می تواند کمک به شما در محافظت از خودتان در خانه خود و پیدا کردن راههای جدید برای ارتباط با دوستان و همسایگان و تنظیم ایمنی خود را برنامه ریزی.”

برنامه Google Play و فروشگاه ها در صفحه اصلی به منابع اضافی است که با توجه به لورا Brignone یک دانشجوی دکترا در دانشگاه برکلی است که به مطالعه فن آوری مداخلات داخلی و خشونت سقوط به سه دسته عمده. برای اولین بار وجود دارد امن پیام متنی جایگزین مانند دایره 6 یک برنامه است که با دو شیپور خاموشی اجازه می دهد تا شما به دنبال کمک از یک گروه را انتخاب کنید از مردم با ارسال یک پیش برنامه ریزی شده, متن های محل سکونت خود و یا درخواست کسی به شما تماس در یک لحظه است که باید قطع شود. برنامه های دیگر مثل دکتر فیل آرزوی, اخبار, ارائه, مخفی پانل های اطلاعات و تماس های اضطراری مبدل به عنوان چیزی unsuspicious مانند یک سایت خبری. آخرین رده برنامه های ایجاد شده توسط خشونت سازمان های حمایتی مانند یک عشق apps. “آنها فقط آنقدر مواد آموزشی مانند یک ابزار است که ارزیابی خود را از خطر کشته شدن” Brignone می گوید. “در آن تایید شده توسط بارهای از تحقیقات علمی است و بسیار استفاده می شود اغلب در حمايت از تنظیمات اما این برنامه به شما امکان استفاده از آن را برای خودتان و متناسب با توصیه های ایمنی.”

برای کسانی که نمی تواند خطر ابتلا به دانلود یک برنامه جدید (و یا صرف زمان پخت از طریق یک app store), Vagins توصیه خلاقانه با استفاده از این نرم افزار شما در حال حاضر. “شما ممکن است قادر به استفاده از یک برنامه بی ادعا که توهین آمیز شریک ممکن است مانیتور مانند یک بازی است که دارای قابلیت چت به پیام یک دوست” او می گوید. اگر شخص آزار دهنده می داند رمز عبور به ایمیل کسی حساب آنها را باید یکی از جدید. این نیز مهم است که آنها ایجاد کلمه های کد خود را با پشتیبانی از شبکه به طوری که آنها می دانند که چگونه و در کجا برای کمک به.

این مهم است به یاد داشته باشید که حتی در قرنطینه تمام منابعی که در دسترس بود به قربانیان و بازماندگان خشونت قبل از همه گیر هنوز در دسترس در حال حاضر. برخی از خطوط تماس ویژه, تقویت, توسط محرک بسته اند و حتی موفق به گسترش کارکنان خود را برای دیدار با افزایش تقاضا هر چند کار از راه دور ارائه شده چالش است. دولت فراموش نکرده در مورد قربانیان خشونت های خانگی یا. “نیویورک تمدید موقت دستور حفاظت و بزرگ است که می گوید:” Baddam. “دادگاه نیز کار از راه دور و مردم قادر به دست آوردن منظور از حفاظت حتی اگر آنها توانایی برای رفتن به دادگاه به طور مستقیم.”

خشونت فوق العاده منزوی تجربه در هر زمان اجازه دهید به تنهایی در طول یک بیماری همه گیر و Vagins مظنون است که افزایش موارد در واقع ممکن است بزرگتر از هر کسی می داند. شبکه ملی برای پایان دادن به خشونت خانگی در انتظار گزارش به افزایش بیشتر زمانی پناهگاه در محل سفارشات در حال برداشته و بازماندگان قادر به دریافت فضای بیشتر از معتادان خود را.

کسانی که ممکن است کسی را می شناسید که دچار خشونت خانگی باید خود را یک منبع. خطوط تماس ویژه طرفداران جوامع آنلاین مثل r/domesticviolence همه خوش آمدید کسانی که اقدام به حمایت از یک قربانی و می تواند به ارائه مشاوره برای چگونه به بهترین پیشنهاد آن است. واقعا حتی انجام است که تحقیقات legwork عظیم کمک کند. “شما نه تنها باید 30 دقیقه در حالی که سو استفاده کننده خواب است برای دسترسی به منابع می گوید:” Brignone. “نگاهی به خدمات است که در منطقه شما هستند و باید که اطلاعات آماده برای بازمانده در زندگی خود را.” رسیدن به اجازه کسی می دانم که شما آنها را باور و مراقبت از آنها و به کمک وجود دارد می تواند نجات بخش. یک Covid-19 چک در یک پوشش کامل داستان.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چه Covid-19 انجام به مغز شما ؟
  • یک تاریخ شفاهی از این بیماری همه گیر هشدارهای تهمت نادیده گرفته
  • ما نیاز به یک واکسن—بیایید آن را حق اولین بار
  • سازمان ملل-مواد مخدر معجزه می تواند کمک به اهلی همه گیر
  • سیمی Q&A: ما در میان شیوع. در حال حاضر چه ؟
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im