فن آوری است که می تواند کمک به ورزش حرفه ای انطباق با همه گیر

به عنوان طرفدار لیگ بازگشت به استادیوم در اینجا چند رمان فن آوری های مردم در حال کاوش به عنوان راه هایی برای نگه داشتن طرفداران و بازیکنان امن است.

به عنوان برخی از ما ورزش لیگ بازگشت به بازی چند ورزشکاران خواهد بود تلاش کردن حلقه انگشت بهداشت انتقالها یا جدید کلاه-plus-ماسک طرح که سران امید را حفظ خواهد کرد آنها را از درد و رنج همان Covid نواز سرنوشت به عنوان فلوریدا beachgoers یا Texas bar-قیف. فوتبال و بسکتبال بازی های این ماه ژوئیه برگزار خواهد شد در خالی استادیوم ها و عرصه بدون تماشاگر اما زمانی که طرفداران آیا بازگشت آنها همچنین ممکن است پیدا کردن چند تغییرات از جمله تشخیص صورت اسکن استفاده می شود به عنوان یک راه برای خرید یک آبجو و یا بررسی یک بلیط یک روش کاهش تماس فیزیکی.

“این coronavirus بحران فرصتی است برای نوآوری می گوید:” پیت جورجیو ورزشی تمرین رهبر در شرکت مشاوره Deloitte. “بسیاری از چیزهایی که تیم های در حال انجام در حال حاضر است که احساس کوتاه مدت تبدیل خواهد شد در دراز مدت. مردم خواهد بود درخواست, ‘چرا ما این کار را 10 سال پیش؟'”

جورجو می گوید: این فناوری سازگاری به طرفدار ورزشی هستند که رانده نیاز به نگه داشتن ورزشکاران امن از رمان coronavirus در حالی که هنوز بازی—و recouping برخی از برآورد 5 میلیارد دلار در درآمد از دست رفته توسط پنج عمده ورزشی لیگ به علاوه National Collegiate Athletic Association, در طول چند ماه اول همه گیر shutdown.

لیگ ملی فوتبال در حال آماده سازی خود برای سقوط آن kickoff با یک چهره جدید سپر و ماسک ترکیبی طراحی شده توسط تولید کننده عینک آفتابی اوکلی با توجه به تهم مایر مدیر پزشکی بازیکنان NFL انجمن اتحادیه است که نشان دهنده pro بازیکنان فوتبال. مایر می گوید: از آن خواهد شد ساخته شده با ضد بالستیک ضد مه لنز است که Oakley استفاده می کند به مبارزه با عینک. “ما در حال نزدیک شدن نمونه به بازیکنان” مایر می گوید. “آنها می خواهند برای دیدن چگونه کار می کند.”

Oakley امضا مقابله با NFL در سال 2019 به ارائه کنتراست تقویت رنگی سپر چهره به برخی از بازیکنان برای اولین بار در این لیگ مجاز visor استفاده کنید پس از یک سال 1998 ممنوعیت بیش از نگرانی های ایمنی. در آن زمان NFL مقامات اعتقاد رنگی پشت بام ها جلوگیری می کند پزشکان از چک کردن یک بازیکن چشم پس از آسیب. طراحی که ثابت شد در سال گذشته ساخت آن را آسان تر برای حذف.

به عنوان از مطبوعات زمان Oakley روابط عمومی نماینده بود و نه بازگشت درخواست برای نظر در مورد چهره جدید سپر پروژه.

مایر می گوید او شده است هل دادن یک سپر صورت خواهد بود که همراه با یک داخلی N95 ماسک ماسک برای جلوگیری از ذرات ویروسی. “ما می خواهند بدانند که اگر آن را می توانید فیلتر هوای بیرون رفتن و شاید حفظ چلپ چلوپ از آینده” مایر می گوید. “ما باید به شکل یک راه برای خارج کردن این ویروس است. این تماس با ویروس در تماس با ما ورزش است.”

NFL زمان برای برنامه ریزی قبل از تیم ضربه زمینه این سقوط اما طرفدار فوتبال و بسکتبال حرفه که راه اندازی فصل خود را در این ماه در حال حاضر رو به برخی از بزرگ سکسکه خود را تنظیم مجدد. لیگ برتر فوتبال شروع می شود شش هفته از مسابقات روز چهارشنبه در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در اورلاندو فلوریدا 220 هکتار توچال مجاور به والت دیزنی جهان. این مجموعه نیز در وسط یک منطقه رو به یک عمده شیوع کروناویروس با بیش از 35,000 موارد فعال در مرکز فلوریدا که از دوشنبه. یک مربی و نه اعضای FC Dallas تیم فوتبال آزمایش مثبت در اوایل این ماه پس از ورود به این تیم و این تیم اعلام کرد در روز دوشنبه که کل تیم بود بیرون کشیدن از این مسابقات است. در ماه ژوئن, اورلاندو, فوتبال زنان, تیم کشیده از یک یوتا راه اندازی مجدد پس از مسابقات شش بازیکن و چهار کارکنان آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

بازیکنان NBA در حال cocooning در یکی دیگر از رفت و آمد مکرر در همان ESPN/دیزنی اموال و شروع فصل به طور منظم بازی در تاریخ 30 ژوئیه. اما به عنوان بازیکنان شروع به آموزش هم وجود دارد نشانه های شوم در Covid-19 مورد اعداد. دنور ناگتس و بروکلین نتس خود را بسته آموزش بسکتبال امکانات در خانه برای چند روز در اواخر ماه ژوئن پس از برخی از بازیکنان تست مثبت است. در جولای 2, لیگ, مقامات اعلام کرد دیگر نه مثبت آزمون در مجموع 25 مثبت از یک دسته از 351 آزمون—7 درصد رای مثبت. تمام آزمايشات انجام شده قبل از اینکه بازیکنان وارد ESPN NBA مسابقات است.

به بازیکنان و مربیان و کارکنان هشدار اولیه اگر آنها ممکن است بیمار شدن برخی ممکن است با استفاده از یک حلقه جدید به شکل ردیاب خود را برای نظارت بر علائم حیاتی. Oura مدیر عامل Harpreet Rai گفت: سیمی که NBA خریداری شده از 2000 سفارشی نصب Oura حلقه که در مسیر فعالیت های کاربران و خواب سطوح و همچنین تنفسی و ضربان قلب و تغییرات درجه حرارت بدن است. داده است crunched به یک “نمره خطر” است که حلقه ساز ادعا می کند می تواند پرچم برخی از پتانسیل علائم اولیه بیماری مانند Covid-19. Rai می گوید حلقه ها استفاده خواهد شد توسط بازیکنان NBA در رابطه با روزانه Covid-19 سواب تست.

تیم های NBA مقامات نمی خواهد که دسترسی به بازیکنان داده های واقعی—اما آنها را مطلع هنگامی که ورزشکار را در معرض خطر نمره نشان می دهد نشانه های اولیه از استرس فیزیکی و یا یک بیماری مانند تب Rai می گوید. خطر نمره محاسبه خواهد شد هر روز صبح هنگامی که بازیکن از خواب بیدار و یک پیام ارسال خواهد شد به هر دو لیگ و بازیکن ارتباط نشان می دهد که پیگیری سواب آزمون ممکن است مورد نیاز است.

“ما احساس کردیم این بود که جالب مشارکت” Rai می گوید. “شما باید یک محیط است که از یک حباب و آنها در حال حاضر انجام روزانه تست. نه هر سازمان دیگری این کار را انجام دهند. چه NBA در حال انجام است که در واقع به دنبال اطلاعات از Oura است که نشان می دهد یک بازیکن بالاتر فیزیولوژیکی خطر و سپس تست آن دسته از افراد دو بار.”

Rai می گوید: تا کنون حدود نیمی از لیگ را 300 بازیکن توافق کرده اند که به پوشیدن این دستگاه و همچنین به عنوان بسیاری از کارکنان و مربیان است. او می گوید او انتظار دارد که بسیاری از بازیکنان خواهد بود با پوشیدن حلقه هنگامی که بازی شروع بعد از آن در ماه جولای است. اما برخی از بازیکنان در حال حاضر خودداری کردند در این ایده است. لس آنجلس لیکرز به جلو Kyle Kuzma توییتی که حلقه “به نظر می رسد مانند یک دستگاه ردیابی.”

در پاسخ به نگرانی های حریم خصوصی Rai می گوید محل و فعالیت داده است که حلقه تولید مشترک با مربیان یا مدیران. با پوشیدن این دستگاه خواهد بود داوطلبانه و تیم مقامات ممنوع از استفاده از داده ها هنگامی که فصل به پایان رسیده است.

در حالی که این یک چیز را به استفاده از یک پوشیدنی برای پیگیری که چگونه به خوبی بازیکنان در حال خواب و سالم چگونه آنها در طول یک خسته کننده NBA فصل دیگر به استفاده از آن را به پرچم یک عفونت است. و هیئت منصفه هنوز در مورد اینکه آیا wearables می توانید انجام دهید که. هفته گذشته جان راجرز مواد دانشمند در دانشگاه نورث وسترن منتشر شده در نقد و بررسی های موجود پوشیدنی پزشکی فن آوری و ارزش خود را در تشخیص زود هنگام Covid-19 در مجله علم پیشرفت. بررسی خود به این نتیجه رسیدند که محبوب ترین wearables مانند AppleWatch, FitBit و Oura حلقه فراهم نیست کلید Covid-19-مربوط به اطلاعات تشخیصی از قبیل اندازه گیری پالس اکسیمتری.

راجرز می گوید: Oura حلقه داده ها ممکن است از برخی از, استفاده, اما ارزش پزشکی از این دستگاه های پوشیدنی در ردیابی نشانه هایی از Covid-19 عفونت نشده است ثابت شده است. “فن آوری است که به طور مستقیم اندازه گیری علائم علاقه—سرفه اختلالات تنفسی و تب و اکسیژن خون—از مناسب ترین تشریحی مکان و با اثبات شده بالینی-درجه دقت خواهد شد که بیشترین احتمال ساخت یک تفاوت” راجرز نوشت: به سیمی در ایمیل. “این است که آینده در نظر ما. مصرف کننده ابزارهای پوشیدنی در ابتدا طراحی شده برای مقاصد دیگر ارائه خواهد شد برخی از ارزش در این میان داده های موجود خود را گسترده ای در دسترس است.”

در پاسخ Rai می گوید که Oura حلقه است که در مراحل اولیه توسعه است و دستگاه اصلی استفاده خواهد بود و نه به تشخیص ولی به نشان می دهد زمانی که یک بازیکن نیاز به یک تست دوم. (برخی از سریع Covid-19 آزمون نیست 100 درصد دقیق و نشان داده شده است توسط FDA به منفی کاذب.)

طرفدار بسکتبال و بازیکنان فوتبال نیز باید دنبال سخت اجتماعی فاصله دستورالعمل و خواهد بود منزوی در یک هتل حباب در آینده مسابقات در اورلاندو است. خانواده ها نمی شود مجاز به دیدن MLS بازیکنان برای مثال در حالی که بازیکنان و کادر نوشته شده است باید اجازه ترک رفت و آمد مکرر زمینه به جز در مورد یک اورژانس پزشکی است. که باعث شد یکی فیلادلفیا یونیون بازیکن به تماس های دیزنی/ESPN راه اندازی یک “لوکس زندان است.”

پایین جاده یک بار Covid-19 واکسن در دسترس است بسیاری از صاحبان تیم و لیگ مقامات امیدوار هستند که طرفداران را دوباره به استادیوم. هنگامی که آنها انجام می دهند, تشخیص چهره تکنولوژی ممکن است مورد استفاده برای کاهش خطوط در امتیاز می ایستد و همچنین تماس بین طرفداران و کارکنان. شان مور فوتبال برای متدیست جنوبی دانشگاه قبل از شروع خود را تشخیص چهره شرکت TrueFace که با این نسخهها کار با دولت و فرودگاه صنعت و مشتریان. مور می گوید که او در بحث و گفتگو با دو طرفدار تیم های فوتبال و یک طرفدار تیم فوتبال که علاقه مند به استفاده از نرم افزار تشخیص چهره برای تشخیص افرادی که بلیط خریداری به عنوان آنها را از طریق دروازه. این سیستم اجازه می دهد بلیط-دارندگان ورود, از بین بردن نیاز به بلیط-مصرف کنندگان خواهد بود که در معرض هزاران نفر از طرفداران. (مور نمی خواهد نام این تیم پس از بحث هنوز هم ادامه دارد.)

همان تشخیص چهره تکنولوژی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای طرفداران به پرداخت برای امتیازات مور می گوید. فصل دارندگان بلیط برای مثال ممکن است با ثبت نام تیم خود را جلوتر از زمان و کارت اعتباری مربوط به تصویر خود را. این حساب می تواند مورد استفاده قرار گیرد به پرداخت هزینه برای مواد غذایی و نوشیدنی, کاهش نیاز به رسیدگی نقدی و یا با کارت اعتباری. “من در آن نگاه به آینده در ورزشگاه” مور می گوید. “که در آن در حال لمس نقاط که ما را کاهش می دهد?”

مور می گوید: خود نرم افزار کار با موجود دوربین های امنیتی که در حال حاضر در استادیوم در حالی که دوربین های دیگر ممکن است مستقر در کیوسک نزدیکی امتیازی می ایستد. او را درک نگرانی های حریم خصوصی و یا از مشتریان که نمی باید یک کارت اعتباری با استفاده از این سیستم است. “وجود برخی موانع وجود دارد,” او می گوید. “اما من نمی بینم آنها را به عنوان دلایل برای متوقف کردن مکالمات یا توقف تلاش برای آزمایش این فن آوری است.”

در واقع پرداخت صورت ممکن است آماده زودتر از یک Covid-19 واکسن. مور می گوید شرکت او در حال حاضر در حال تست الگوریتم های که ممکن است قادر به تشخیص مردم با پوشیدن ماسک. “چین منتشر کرده است الگوریتم ادعا آنها می توانید یک درجه بالایی از دقت و صحت با یک ماسک بر روی صورت” مور می گوید. “من نمی باید این نتایج هنوز از آزمایش های ما—من می خواهم تصور کنید اگر آنها قادر به انجام آن ما قادر خواهد بود به انجام آن را به عنوان به خوبی.”


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • این کشور بازگشایی. من هنوز در مستند
  • چه گیج کننده در مورد تماس با موارد “بدون علامت”
  • باید ارسال کنم بچه من به مراقبت روزانه ،
  • اگر ویروس کاهش می یابد و این ممکن است زمان برای نگرانی
  • واژه نامه: بیش از حد بسیاری از buzzwords? این آنهایی که به دانستن
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort GorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbetHovardahttps://gelsincicek.com/Betvolebuy stripe accountMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma