تد از ایده های ارزش گسترش: خانه بمانند

به علاوه: حساب های اولیه از ونکوور بی پایان شگفتی از فن روزنامه نگاری و کم جدید برای کاخ سفید است.

من فقط کشف بدترین راه ممکن برای مقابله با افسردگی—پرداخت مالیات است. آنها نمی تواند به تعویق انداختن آن یکی بیشتر ؟

Image may contain Logo Symbol and Trademark
به نظر ساده

من واقعا به دنبال به جلو به حضور در TED در ونکوور در این آوریل گذشته. با وجود آن گاه مبالغه سالانه ارز از “ایده های ارزش گسترش” همیشه به نظر می رسد به نفع خود من بیش از آخر هفته. به ناچار من مغز می شود نرم را با آتش سریع جانشینی زحمت honed پر مخاطره مذاکرات که در آن سخنرانان پور قلب خود را برای برنده شدن در اینترنت, شکوه, fat کتاب قرارداد و استخدام به فکری خود را باعث می شود. تد حباب نیز همانند تجربه اجتماعی, ملاقات دوستان قدیمی و تداوم به امثال Cher و ال گور برای پرطمطراق chit chat. من می خواهم از دست رفته برای حضور در دو سال گذشته در حالی که مشغول کار بر روی یک کتاب, و من می خواستم ثابت.

فقط در مورد هر چیز دیگری من نگاه به جلو به در سال 2020 آن نمی شود. پس از Covid ساخته مارس غیر ممکن است, TED نظرسنجی از کاربران خود را به ببینید که آیا آنها ترجیح داده به تعویق انداختن جمع آوری تا ژوئیه—هنگامی که یکی فرض کرد که همه گیر مسائل خواهد بود بیش از حد و یا انجام کارهای تقریبا. TED-sters رای برای چیزی که واقعی است. چه کسی می دانست که در ماه جولای Covid خواهد بود بدتر از همیشه در ایالات متحده و کانادا است که حتی نمی خواهد اجازه دهید اکثر آمریکایی ها در سراسر مرز ؟ (در آن روز من نوشتن این, کانادا 331 موارد جدید در مقایسه با 60,711 در ایالات متحده با توجه به که. جای تعجب نیست که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد برای متوقف کردن شمارش.) خوب قبل از تابستان, TED, سازمان, کریس اندرسون و تیم او به رسمیت شناخته شده است که این کنفرانس را به رخ می دهد از راه دور.

chris anderson and bill gates
حسن نیت ارائه میدهد از تد

تد ساخته شده است مخاطره آمیز تصمیم به حفظ آن بالا هزینه بلیط و اندرسون می گوید که حدود نیمی از مواد اولیه شرکت کنندگان تصمیم به آن را از چوب. “مردم به طور موثر به پرداخت 10 گراند به صورت مجازی تجربه,” او می گوید. “این نوع از شگفت انگیز ترکیبی از یک عمل سخاوت در مردم و تمایل به اعتماد ما را به انجام کاری خاص.”

اما آنچه می تواند بسیار خاص در مورد یک کنفرانس که در آن وجود دارد در اینجا وجود دارد ؟ تد حتی نمی سعی کنید به تکرار حباب اما کشیده این رویداد بیش از هشت هفته با مذاکرات ظهر روز دوشنبه از طریق شنبه و یک جلسه کامل—بسیار شبیه به طور منظم تد بخش است که شما می خواهم در ونکوور—پنج شنبه شب. به جز چند مصاحبه بودند ضبط.

تد 2020 هفته گذشته به پایان رسید. بودند, به طور معمول, با کیفیت بالا, با اضافه شدن موجب شکستن قالب یک بلندگو ایستاده در علامت دایره قرمز بر روی صحنه است. شما رو به دیدن محل کار و خانه از کسانی که به مذاکرات مانند Ethan Hawke صحبت از چه شبیه زیرزمین rec اتاق. برخی از سخنرانان با استفاده از ضبط با فرمت نوک پا به عرصه خلاق مینی مستند با استفاده از انیمیشن و موسیقی مانند Radiolab را Jad Abumrad را توضیح چگونگی Dolly Parton زندگی خود را تغییر. “متوسط رتبه از سخنرانان فرد بالاتر بود برای یک کنفرانس زنده به طور کلی می گوید:” اندرسون. همچنین از آنجا که این رویداد کشیده بیش از هفته اندرسون و تیم خود را به راحتی قادر به شامل مصاحبه های حیاتی مشغول مهمانان که خطاب به وسواس از روز ما مانند بیل گیتس و لری درخشان در گیر و یا یک گفت و گو بین برایان استیونسون و جان لوییس که جفت و جور میشد با زندگی مهم است.

اما ترفند واقعی بود, تلاش برای تکرار برخی از تعامل بین TED-sters که نظر خود را بخشی از جامعه جامد. در این سال بود که تد کامل پس از ساعت فرصت برای شرکت کنندگان به ارتباط با سخنرانان و هر یک از دیگر از راه دور از طریق زوم گروه گفتگو و گردهمایی های اجتماعی. حتی مذاکرات دو صفحه نمایش رویداد: یکی به تماشای یکی به kibitz. تد نیز ارائه شده پنج دقیقه معنوی “سرعت خرما” جفت شدن مردم با algorithmically قرار دهند TED-sters سریع سلام. من نمی سعی کنید به سرعت تاریخ یافت اما این گروه کوچک تعامل با بلندگو رضایت بخش—آن را در واقع آسان تر برای به دست آوردن یک سوال در طریق زوم. (در ونکوور شما می خواهم که به فریاد زدن از طریق یک بسته از مردم این ماجرا حدود یک سخنران در راهرو.) اندرسون می گوید که در طی هشت هفته کنفرانس حتی منتقدان آمد در اطراف به این ایده است که این رویداد TED مانند و حتی ارزش های سنگین و تعرفه برای حضور در. “من نمی گویم هر کس بود اما برخی واقعا انجام,” او می گوید.

یکی دیگر از کنفرانس من تا به حال در برنامه من در این سال بود برخورد. این است که در آمریکای شمالی نسخه از وب اجلاس کنفرانس که طول می کشد محل در لیسبون در پاییز. زمانی که تیم تصمیم گرفت تا ژوئن 2020 برخورد رویداد در تورنتو خواهد بود مجازی آن را نگه داشته به اصلی برنامه فشردن در صدها مذاکرات و پانل ها در سه روز. اما به عنوان با تد کلیدی خواهد بود در تلاش برای ارائه یک درجه از تعامل. “شما می توانید از تماشای Tedros Adhanom از این که صحبت می کنند می گوید:” Web نشست مدیر عامل برنج Cosgrave. “اما بسیاری از افراد تمایل به پناه در اعداد کوچک.” بنابراین علاوه بر این قبل از ثبت زوم پانل و مذاکرات (من در شرکت چهار نفر از آنها) وجود دارد میزگردهای کنفرانس مطبوعاتی و در یک مصاحبه. برخورد نیز تا به حال از ویژگی های مشابه به تد سرعت دوستیابی به نام ممزوج شدن. Cosgrave می گوید که این wildly محبوب. “در کنفرانس” او به من گفت: “سخنرانان مانند شما نوع از بهانه—به شما ارائه پوشش برای بسیاری از مردم به پرواز به لاس وگاس و یا در هر کجا که به صحبت کردن با یکدیگر.”

ما در مستند دولت ما را در آغوش هر نوع اتصال حتی مجازی. اما این ersatz تعامل ما را به یاد آنچه که ما در حال از دست رفته زمانی که ما نمی توانیم پرواز به برخی از راه دور مکان— frisson از ملاقات با افراد جدید به صورت چهره به چهره یا سلام رفقا ما دیده نشده از سال گذشته مبنی با یک آغوش بزرگ. من به شما تضمین می کنند که زمانی که در زندگی واقعی کنفرانس انجام دوباره هیچ کس در حال رفتن به گفت چه مقدار از آنها را از دست ندهید زوم روز.

و آنها را به عقب می آیند. درست است ؟

Image may contain Label Text Symbol and Sign
سفر در زمان

خود من اولین TED در سال 1997 بود. مدتی در 2000s من شروع به تحصیل به طور منظم به نوشتن سالانه حساب سال را رسیدگی انداختن آن در آخرین روز. اینجا بود که من سال 2007 برای حساب نیوزویک:

امروز TED است که یک کمی شبیه یکی از آن سنگ جشنواره که در آن یک گروه پس از دیگری. برخی از اجراهای اقدامات زیادی انجام می دهند نشان می دهد که باعث می شود تاریخچه; برخی از تبلیغ مجموعه تحویل نیست و برخی از obscurities از جایی آمده به سنگ جهان را به خود. هنوز هم در یک نقطه بعد از یک خوشه از لحاظ اجتماعی آگاه سخنرانان در این سال بود که تد تهدید به نوبه خود به یک Mensa نسخه از جری لوئیس telethon. در میان مشکلات ما خواسته شد برای اندیشیدن اگر نه حل و فصل شد, گرمایش جهانی (بسیار بزرگ در سال گذشته زمانی که ال گور بود, مرکزی حضور), انرژی, استقلال, ایدز در آفریقا, تنوع زیستی, ناتوانی عراق جانبازان و رفتارهای غیر انسانی بشر به انسان به طور کلی. (از سوی دیگر استیون پینکر (نویسنده کانادایی به یک بحث که ادعا كه اوضاع هرگز بهتر برای بشریت و او تا به حال یک ارائه پاورپوینت را به آن را اثبات کند.)

جان دوئر مشهور سرمایه داری تقریبا گریستم در مرحله هنگامی که او پیش بینی یک لحظه از 20 سال از این رو هنگامی که او ممکن است مجبور به اعتراف به دخترش که ما موفق به صرفه جویی در این سیاره از یک فاجعه آب و هوا. (Verkempt بودن یک لایت موتیف در TED در این سال; اشک سرازیر شد در فیلمساز دبورا اسکرانتون را تعامل با سربازان بازگشته از جنگ و حتی “از دست رفته” خالق J. J. Abrams تهدید فواره در حالی که reminiscing در مورد پدر بزرگ خود را.) اما هوش تکنولوژی به چالش کشیدن ایده ها و نیروی بزرگ شخصیت ادعا کرد که کانون توجه در روز گذشته. . . نیز وجود دارد برخی از مذاکرات جهانی به عنوان duds مانند خلاقیت مشاور اد د بونو (Anderson قطع ارائه به او بگویید به قطع به تعقیب) و فیلیپ استارک که سکندری در مرحله پوشیدن پلی استر فوتبال کت و شلوار جین, تحویل یک پر حرف cosmological تلاوت. مردم نیز بیدارم مورد بیل کلینتون که چتر نجات در را تا حدودی کنسرو بحث و ناپدید شد به زودی پس از آن.

Image may contain Symbol
از من بپرسید یک چیز

کارل می پرسد: “در تمام سال های خود را از نوشتن وجود دارد هر چیزی که خارج از غرفه به طور غیر منتظره؟”

خوب سوال کارل. پس هیچ چیزی که به ذهن می آید حق دور من وسوسه می گویند “هیچ چیز می ایستد.” اما در حال حاضر که من فکر می کنم در مورد آن وجود دارد, شگفتی های بی پایان. یکی بود موفقیت از کانال آب و هوا. هنگامی که آن را برای اولین بار به نظر می رسد, من نوشت: یک ستون برای سنگ نورد با عنوان “هنگامی که از آن باران آن را خسته کننده است.” که می خواستم به تماشای یک گزارش آب و هوا در تمام طول روز ؟ من اشتباه بود. دیگر تحولات غیر منتظره: بیل گیتس در حال تبدیل شدن بسیار محبوب است. (با اخیر غیر از دیوانه که فکر می کنم او خواهد کاشت تراشه در ما از طریق واکسن یک اتهام من نیز پیش بینی نیست.) استیو جابز گرفتن بیمار و در حال مرگ بود و غیر منتظره و ناخوشایند. آه و انتظار نداشتم هنوز هم به نوشتن در مورد تکنولوژی تقریبا 40 سال پس از اولین داستان بر روی کامپیوتر شما ، چه کسی می دانست ؟

شما می توانید با ارسال سوالات به mail@wired.com. نوشتن درخواست لوی در خط موضوع.

پایان زمان نیوز

کاخ سفید حمله به Fauci اساسا برای اینکه یک دانشمند. Oy.

Image may contain Label Text Symbol and Sign
تاریخ و زمان آخرین اما نه کم

مایکروسافت است teaming تا با زمین O’Lakes به … کارخانه سیلیکون تراشه در گاو! در واقع از آن خواهد شد یک دستگاه پوشیدنی به نوعی مانند یک گاو Fitbit. اما نزدیک!

وجود دارد مقدار زیادی از چیزهایی که سرگرم کننده تر از تماشای Quibi اما بسیاری از چیزهای سرگرم کننده تر از تماشای Quibi شکست.

زمانی که توییتر هک شد در این هفته به طور موقت قطع آن پر افاده “کاربران تایید شده.” آن را بهبود.

آه و شروع دوشنبه سیمی اولین یک پرچمدار جدید پادکست. شما می خواهید به اشتراک.

Image may contain Logo Symbol and Trademark

همین حالا آینده مشترک-تنها نسخه از این ستون. اشتراک سیمی (50 ٪ off برای خوانندگان متن) امروز.


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه ماسک های رفت و از همین حالا-پوشیدن به باید
  • 13 کانال یوتیوب ما گیک بیش از
  • تکنولوژی مواجه آن با استفاده از برچسب “استاد” و “برده”
  • پوکر و روانشناسی از عدم قطعیت
  • با نگه داشتن coronas—و یا چرا این ویروس برنده
  • 👁 آماده شدن برای هوش مصنوعی برای تولید کمتر جادوگری. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🎙️ گوش دادن به سیمی ما پادکست جدید در مورد آینده چگونه متوجه است. گرفتن آخرین قسمت و مشترک به 📩 خبرنامه به نگه دارید تا با تمام ما را نشان می دهد
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر