نوجوانی, vaping بد است. نیکوتین باعث می شود آن را بدتر می گوید: محقق

sestovic/iStock

سیاتل—خداحافظی پنبه آب نبات میوه medley و brûlée کرم. وسوسه انگیزی طعم دهنده است که ممکن است کمک به درایو موج e-استفاده از سیگار در میان نوجوانان هستند در راه خود را در ایالات متحده است. شرکت هایی که در ساخت vaping مایعات در حال حاضر باید مطابق با سازمان غذا و دارو سیاست های منتشر شده در ماه گذشته ممنوعیت vape مایعات که طعم مانند چیزی جز تنباکو یا منتول.

اما vaping هنوز هم ارائه می شود چیزی بسیار جذاب و اعتیاد آور: نیکوتین. و محققان شروع به مطالعه این دارو در دراز مدت تاثیر بر مغز در حال توسعه.

روز جمعه در نشست سالانه AAAS که منتشر علم, مارینا Picciotto عصب شناسی در دانشگاه ییل شرح برخی از یافته های اولیه عمدتا در حیوانات. چون vaping محبوبیت بیشتر در دهه گذشته “ما هنوز نمی دانیم چه عواقب در حال رفتن به برای طولانی مدت مصرف vape مایعات و یا نیکوتین در vaping,” او گفت:. اما سرنخ در حال ظهور است.

یکی از چیزهایی است که به خوبی شناخته شده از بزرگسالان سیگاری ها: نیکوتین بسیار اعتیاد آور است. برخی از کارتریج vape مایع می تواند به عنوان مقدار نیکوتین به عنوان یک بسته سیگار. نیکوتین “طول می کشد چیزهایی که شما نوع مانند و این باعث می شود شما مانند آنها را بیشتر” Picciotto گفت. برای نوجوانان, vaping ممکن است همراه با یک عطر و طعم این انجمن نیکوتین را لذت بخش تر و مطلوب تر است. “نیکوتین باعث افزایش ارزش جلوه ای از طعم ها و یا محرک های دیگر که کمی پاداش” او گفت:. برای کسانی که می تواند به یک قطعه موسیقی یا یک تجربه جنسی—حفاری لینک بین نیکوتین و لذت.

تا کنون Picciotto تحقیق به بررسی اثرات طولانی مدت قرار گرفتن در معرض نیکوتین در مغز در حال توسعه در موش سوری. این تحقیقات نشان داد که نیکوتین در معرض نوجوان موش تا به حال تغییرات ساختاری به سلول های مغزی خود را تغییر, چگونه اطلاعات فرستاده شده است در سراسر مغز. این نیکوتین در معرض موشها بیشتر حساس به استرس و در پاسخ به بسیار پایین محرک که نمی faze دیگر موش. برای مثال موش که دریافت ضعیف شوک الکتریکی به پای خود واکنش نشان داد در حالی که unexposed موش حتی اذعان کرده بودند شوکه شده است. در انسان مطالعه Picciotto مشاهده رفتارهای مشابه که در آن کودکان بودند که در معرض نیکوتین قبل از تولد با احتمال بیشتری به احساسی افراطی به استرس است.

Picciotto گفت: این یافته ها نشان می دهد که نوجوانان در حال توسعه که در معرض نیکوتین ممکن است تغییرات ساختاری مغز خود را که تاثیراتی منفی رفتار بعد از آن در زندگی است. او گفت: تحقیقات بیشتری مورد نیاز است به درک رابطه بین مشکلات رفتاری در بزرگسالی و نیکوتین قرار گرفتن در معرض.

اما نیکوتین نه تنها مضر عنصر در vape مایعات. بسیاری از 64 vape مربوط به مرگ و میر و تقریبا 3000 vape مربوط به بستری شدن در بیمارستان ثبت شده توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری هستند به احتمال زیاد به دلیل سفارشی ساخته شده و به طور غیرقانونی توزیع vape مایعات است که با استفاده از یک فرم از ویتامین E و روغن. روغن ویتامین E ساخته شده است تا از چربی ها و Picciotto گفت: چربی شناخته شده به التهاب ریه ها. این امر توضیح ریه بیماری است که در حال hospitalizing افرادی که vape. اما حتی تجاری مایعات حاوی مواد تشکیل دهنده مانند پلی اتیلن گلیکول که Picciotto گفت: تعلق ندارند در ریه ها. “این موضوع از آنچه که در vape مایع است که بسیار مهم است,” او گفت:.

Picciotto فکر می کند vaping شرکت ها باید مورد نیاز شامل یک لیست کامل از مواد تشکیل دهنده و درصد مواد تشکیل دهنده آن—در بسته بندی تمام. “ما شوی از تمام مواد غذایی که ما در سوپر مارکت” Picciotto گفت. “چرا ما نمی خواست که ما باید برچسب مواد تشکیل دهنده هر در vape مایع؟”

او همچنین به نفع کمپین سلامت عمومی است که به وضوح شناسایی خطرات ناشی از vaping از جمله چگونه اعتیاد به نیکوتین اثرات نوجوانان. Picciotto اذعان دارد که برای بزرگسالان سیگاری تعویض به vaping می تواند مفید باشد. اما هیچ کس را که طول می کشد تا vaping به خصوص نوجوانان باید بر این باورند که “آنها استنشاق بی ضرر بخار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر