تصور کنید که شما خریداری آخرین اپل یا سامسونگ گوشی. اگر شما تصمیم به خودداری کردن از پرداخت ماهانه تلفن شما هزینه در حدود $1,000. در حال حاضر بیایید می گویند شما به طور تصادفی کاهش یافته است که تلفن و شکسته روی صفحه نمایش. شما زیادی را صرف بر روی تلفن خود را که شما کاهش یافته است این شرکت طرح حفاظت از, بنابراین در حال حاضر شما نیاز به تسویه حساب تا حدود 200 $برای دریافت روی صفحه نمایش جایگزین شده است. دو سال بعد از آن فقط به عنوان گوشی خود را گارانتی تمام شده عمر باتری رو به وخامت گذاشته است به یک نقطه که در آن شما نمی توانید با استفاده از گوشی بیش از چند ساعت در یک زمان بنابراین شما باید به چنگال بیش از حدود 50 دلار به 70 دلار به جای قدرت همراه است. و….

این Teracube تلفن می خواهد برای پایان دادن به تمام این بی معنی است. این یک Kickstarter حمایت اندروید گوشی از یک شرکت جدید به همین نام و کلید آن فروش امتیاز یک سال گارانتی و همچنین به عنوان یک $39 هزینه مسطح برای هر تعمیرات. ضربه زن? تلفن هزینه فقط $250.

سیاره Vibes

ایده آل سناریو با توجه به Teracube بنیانگذار و مدیر عامل شرکت, Sharad Mittal این است که به یک گوشی است که تشکیل شده است از پایدار اخلاقی مواد ساخته شده توسط کارخانه ها با بهترین شرایط کار. Teracube وجود ندارد فقط رتبهدهی نشده است.

میتال گفت: نسل اول نسخه است که حمل و نقل در حال حاضر هنوز هم برای محیط زیست خوب چون بهتر گارانتی و تعمیرات ارزان تر شما را تشویق به نگه داشتن بر روی تلفن خود را برای دیگر کاهش زباله های الکترونیکی است. که مهم است: سازمان ملل متحد E-Waste ائتلاف و پلت فرم برای تسریع دایره اقتصاد می گویند که از سال 2019 جهان تولید 50 میلیون تن الکترونیکی و الکتریکی زباله. اگر ما عادات را تغییر ندهید ما در مسیر ایجاد 120 میلیون تن زباله های الکترونیکی در سال 2050. زباله های الکترونیکی در معرض مردم به خطرناک و مواد سرطان زا در حالی که همچنین آلوده خاک و آب های زیرزمینی که ما را تهدید می عرضه مواد غذایی و منابع آب.

Image may contain Electronics Phone Mobile Phone and Cell Phone
عکس: Teracube

دوستدار محیط زیست تلفن های کمیاب هستند اما نه نا آشنا. این Fairphone 3 ساخته شده است از مواد قابل بازیافت و دریافت 10 بیرون از 10 repairability امتیاز از iFixit. میتال فکر می کند Teracube می توانید به همان نقطه اما این شرکت نیاز به گرفتن گام های کودک به عنوان “مقابله با همه چیز را از سمت راست شروع بسیار دشوار خواهد بود.”

در اینجا چگونه کار می کند. چهار سال گارانتی را پوشش می دهد هر تولید کننده نقص و شما به صورت رایگان تعویض باتری در طول دوره گارانتی. اگر شما به طور تصادفی آسیب تلفن که آیا رها کردن در استخر و یا بر روی پیاده رو, فقط پرداخت $39 و گوشی خود را تعمیر خواهد شد Teracube امکانات در ردموند واشنگتن است.

در ابتدا دستگاه های آسیب دیده خواهد شد به احتمال زیاد با افراد جدید جایگزین شده. این شرکت نیز عبور-کشتی جایگزینی تلفن برای به حداقل رساندن زمان صرف مشتریان بدون دستگاه. اما پس از آن که تیم فرآیندهای به طور کامل چرخید تا مشتری با ارسال یک آسیب دیده گوشی برای تعمیر را دریافت مرمت Teracube به عنوان یک جایگزین.

میتال گفت: این تیم در حال حاضر دارای ایده به دومین نسل Teracube بیشتر کاربر قابل جبران با قابلیت حذف پشت گوشی و باتری را تعویض کنید (به عنوان ما استفاده می شود به خود را انجام دهد فقط پنج سال پیش). اما با توجه به هزینه های تلفن و هزینه تعمیر این است که یک کسب و کار پایدار ، در واقع Mittal می گوید این شرکت از دست می دهد پول با هر تعمیر.

“مردم نمی دانند که در مورد Teracube,” او می گوید. “فکر می کنم از آن را مانند یک پیشنهاد مقدماتی است. به مردم را دعوت به سعی کنید چیزی جدید را به عنوان ما به همراه … ما نگه داشتن کار در چگونه ما می توانیم خود ما تعمیرات مقرون به صرفه تر و خوب تنظیم این مدل است. در حال حاضر آن را به $39 فراگیر اما فردا آن را می تواند کمی بالاتر است.”

کسانی که تعمیر قیمت به طور بالقوه می تواند پرش به 49 دلار یا $59 اما نه به قیمت نجومی پیدا خواهید کرد برای گل سرسبد گوشی های امروز, میتال به من اطمینان می دهد. هدف کلی این است که به مردم نشان می دهد که شما لازم نیست به نگرانی در مورد چگونه می توانید گوشی خود را تعمیر و که شما نمی نیاز به تخلیه مقدار زیادی از پول در یک لحظه متوجه.

یک گوشی خوب

تجربه من با Teracube تقریبا یکسان به زمان من با یکی دیگر از $250 گوشی نوکیا 6.2. آن را speediest دستگاه, اما به لطف MediaTek Helio P60 تراشه و 6 گیگابایت رم من تا به حال هیچ مشکل در حال اجرا معمول من تخته سنگ از برنامه ها و یا حتی بازی یک تعداد انگشت شماری از بازی ها که نمی کند نیاز به قدرت بیش از حد.

به 6.2 اینچ صفحه نمایش ال سی دی به نظر می رسد خوب خود را با وضوح HD کامل. آن را نیز به اندازه کافی روشن است که من هرگز احساس نیاز به چپ زمانی که به دنبال در آن در نور مستقیم خورشید. این 3,400-میلی آمپر ساعت ظرفیت باتری اغلب به طول انجامید یک روز کامل با حدود 30 درصد مانده از 8 ساعت. خبر خوب وجود دارد متوقف نمی شود: یک جک هدفون و یک حسگر اثر انگشت و آن را اجرا می کند پاک نسخه از اندروید با صفر bloatware ها راحت شوید. که باعث می شود آن را کمی ساده تر برای پچ روی گوشی و Teracube وعده داده است که دستگاه های خود را دریافت خواهید کرد نرم افزار اندروید و به روز رسانی های امنیتی برای سه سال از زمان خرید. آن را در حال حاضر در حال اجرا منسوخ شده اندروید 9, پای, اما میتال گفت: به روز رسانی به آندروید 10 خواهد رسید این بهار.

این Teracube گوشی کاملا معمولی ذخیره برای آن کمی قرمز قدرت را فشار دهید اما آن را احساس می کند خیلی بهتر از برچسب قیمت آن را نشان می دهد. آن را شرم آور است وجود شیشه در عقب هر چند به عنوان یک مواد شکننده تر است به احتمال زیاد برای شکستن. آن را نیز می شده اند به خوبی ببینید این شرکت بیشتر اهل تفریح و بازی با طراحی هر چند پیچیده تر بیرونی می تواند پیچیده تر روند تعمیر.

چشمان تنبل

این همان گسل ها و ویژگی های از دست رفته به عنوان گوشی های دیگر در آن قیمت پایه مثل هیچ شارژ بی سیم پشتیبانی و بدون مقاومت در برابر آب و آن را با این نسخهها کار فقط در at&T و T-Mobile networks. (Verizon پشتیبانی می شود بیش از حد, اما این دستگاه است و نه تایید شده توسط حامل.) بزرگ کمبود هر چند دوربین است. این خوب نیست.

Image may contain Electronics Phone Mobile Phone and Cell Phone
عکس: Teracube

وجود دارد 12 مگاپیکسل دوربین زوج با یک 5 مگاپیکسلی depth-sensing دوربین در پشت و 8 MP جلو تیرانداز. کیفیت عکس متوسط در بهترین حالت حتی در نور خوب است. فقدان هر گونه تثبیت کننده تصویر نوری باعث می شود بسیاری از عکس ها نگاه تار و سر و صدا و یا دانه غالبا خزش به عکس های من. فراموش نکنید که در مورد عکسبرداری در شب. اوه.

برنامه دوربین خود را لخت استخوان بدون امکانات مانند حالت عمودی و حالت شب است که استاندارد در گوشی های دیگر. میتال گفت Teracube در نهایت اضافه کردن بیشتر ویژگی های دوربین اما این همه در مورد چه نوع از کشش این شرکت در بازار است. این شرم آور است زیرا این دوربین چیزی است که من با استفاده از گوشی های هوشمند است. اگر آن را به ارزش هر چیزی Teracube تحت فشار قرار دادند من به استفاده از خود دوربین بدون آینه در اغلب موارد به جای آن.

اگر شما نمی مراقبت در مورد داشتن یک دوربین با کیفیت در گوشی—و من می دانم که چند مردمی که نمی—پس از آن شما خواهد بود کاملا خوشحال با آنچه Teracube می توانید انجام دهید.

مناسب برای تعمیر

Teracube هدف این است که به یک گوشی است که کاربر قابل جبران و Mittal می گوید: “در حال قادر به تعمیر دستگاه و قادر بودن به دستگاه های خود را تعمیر مرکزی است به آنچه که” این شرکت در حال انجام است. همین دلیل است که آن را بخشی از Repair.org یک سازمان دفاع از حق-به-تعمیر قانون است که مردم را تشویق به تعمیر دستگاه های خود را و یا آنها را غیر مجاز به تعمیرگاه بدون ادرار کردن گارانتی.

Repair.org می گوید تعمیر دستگاه به جای جایگزین کردن آنها کمک می کند تا کاهش ضایعات الکترونیکی صحه مستقل مشاغل تعمیر و همچنین به قدرت بازگشت به مالک دستگاه. من فکر می کنم آن را به ارزش توجه به هر شرکت که در تلاش برای فکر می کنم بیشتر پایدار.

“اکثر شرکت ها سعی کنید به می گویند که آنها در حال پایدار در مواد” Mittal می گوید. “اما وجود دارد تعداد بسیار کمی از شرکت ها صحبت کردن در مورد ساخت [محصولات است که] تاریخ و زمان آخرین طولانی تر است. که در آن ما شاهد پایداری در محصولات ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im