تسلا پست یکی دیگر از سود به عنوان مشک انتقاد ویروس محدودیت

مدیر عامل شرکت انتقاد کرده است پناهگاه در محل سفارشات اند که بسته شدن این شرکت در کالیفرنیا کارخانه مونتاژ.

تسلا در روز چهارشنبه گزارش سوم آن متوالی سود سه ماهه هجوم پیش بینی تحلیلگران بود که انتظار می رود Covid-19 pandemic به درایو الکتریکی خودروساز به از دست دادن. شرکت تبلیغ تولید مدل Y خود را بیشتر مقرون به صرفه SUV. تسلا سهام شروع به پریدن کرد و تقریبا 9 درصد در بعد از ساعات معاملاتی.

اما برای بسیاری از دستاورد تحت الشعاع قرار شد نمایشهایش از مدیر عامل Elon Musk شده است که در برابر سایش دولت stay-at-home قوانین و بسته شدن کارخانه تسلا در فرمونت کالیفرنیا. در چه آغاز شده به عنوان یک متین تماس با تحلیلگران شنبه بعد از ظهر SpaceX و Tesla رهبر اجازه دهید شل در مقامات که به تازگی توسعه یافته این منطقه را پناهگاه در محل سفارش از طریق پایان ماه مه. سفارشات به “زور زندانی کردن مردم در خانه های خود در برابر تمام قانون اساسی خود حقوق” مشک گفت. “به همین دلیل مردم به امریکا آمد و یا ساخته شده در این کشور است. چه فاک؟”

تولید خودرو در حال گسترش لیست فعالیت های مجاز در منطقه خلیج که به نظر می رسد به این معنی است که فرمونت کارخانه—که در آن همه از تسلا مدل S, X و Y وسایل نقلیه و بیشتر از آن مدل 3 ساخته شده—بسته باقی خواهد ماند. تسلا گزارش اقدام به فراخوان برخی از کارگران خود را در این هفته اما بازنگری در زمانی که منطقه خلیج تمدید آن پناهگاه در محل سفارشات.

مشک گفت: تسلا “را آب و طوفان” از همه گیر اما برخی از آن کوچکتر تامین کنندگان ممکن است. “می گویند که [مردم را] نمی تواند ترک خانه خود را و دستگیر خواهد شد اگر آنها این است که فاشیست,” مشک گفت. “این است و نه دموکراتیک. این آزادی نیست. مردم را پشت خود لعنتی آزادی است.”

ساکنان مجاز به ترک منطقه خلیج خانه برای خرید مواد غذایی و ورزش و انجام آنها ضروری شغل. مقامات برنامه ریزی برای گسترش لیست فعالیت های مجاز در هفته آینده.

مشک به تبلیغ contrarian نمایش در Covid-19 پس از این ویروس در ایالات متحده در ماه گذشته. “Coronavirus وحشت گنگ” او در توییتر نوشت در تاریخ 6 مارس. بعد که ماه او شک و تردید در ارتباط بین مرگ و میر در ایتالیا و Covid-19. او پیوست برخی از هموطنان techies در افزایش مالاریا, داروی کلروکين به عنوان یک درمان ممکن است برای این بیماری, هر چند بیشتر تحقیقات نشان داده است این دارو دارای مخلوط شده و گاهی اوقات خطرناک نتایج جستجو برای Covid-19 بيمار. او وعده داده شده برای خرید فن برای بیمارستان ها که نیاز به آنان اهدا آنچه که تبدیل به یک نوع ارزان تر از دستگاه تنفس مصنوعی که تا به حال به تبدیل برای استفاده با Covid-19 بيمار. (سه بيمارستان تماس گرفته توسط سیمی گفت: آنها سپاسگزار برای کمک.) او همچنین پیش بینی کرد که ما موارد coronavirus خواهد بود نزدیک به صفر در پایان ماه آوریل است. ویروس انتقالها در دانشگاه جانز هاپکینز گزارش 24,400 موارد جدید در ایالات متحده در روز سه شنبه. اواخر شنبه شب مشک توییتی در همه کلاه: “رایگان امریکا در حال حاضر.”

برخی مناطق نشان داده اند که موفقیت در “مسطح منحنی” اما کارشناسان پزشکی هشدار داده اند که کمتر از محتاط رویکرد به بازگشایی کسب و کار می تواند منجر به یک چشم انداز مثبت در عفونت و مرگ است.

مشک طرفداران خود را به خارج از کاف رویکرد به شرکت ارتباطات است. اما خود را به tweeting عادات بدست او را به آب گرم قبل از. در سال 2018 او و تسلا حل و فصل یک دعوی با آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار پس از او در توییتر نوشت که تسلا تا به حال کمک های مالی به خصوصی که درست نیست. او همچنین با استفاده از توییتر به یک مرد انتقاد از رویکرد خود را به یک غار نجات در تایلند یک “pedo” یک اتهام است که منجر به فدرال افترا طرح دعوی در دادگاه. (مشک در نهایت برنده شد.) مشک را تکرار مجادلات باعث شد شرکت های بیمه برای افزایش نرخ خود را به پوشش تسلا افسران و مدیران. این شرکت نشان داد که کارشناسان به نام یک حرکت غیر عادی—مشک خواهد پرداخت شرکت های بیمه هزینه های خود را.

هنوز تسلا حفظ یک فن قوی پایه در وجود—و گاهی اوقات به دلیل—مشک antics و آن را اسیر تصورات بسیاری از کسانی که بر این باورند تبدیل جهان وسایل نقلیه الکتریکی است که تنها راه برای صرفه جویی در آن را از تغییر آب و هوا. “مشک انجام داده است چند بحث برانگیز چیزهایی که در گذشته اما مردم در این کشور همه چیز را فراموش کرده و یا نقل مکان کرد از آنها را کاملا به سرعت می گوید:” جسیکا امرسون یک تحلیلگر با Edmunds. او تسلا نام تجاری “تفلون-مانند.”

در سه ماهه اول نتایج به عنوان خوشبو به عنوان آنها ظاهر می شود. تسلا سود حاصل در درجه اول از آن فروش برق خودرو اعتبارات دیگر خودروسازان; بدون آن فروش شرکت ثبت کرده بود ،

مشک و شرکت استفاده بیشتر از درآمد تماس با تحلیلگران برای مرتب سازی از طریق بینی برای آینده تسلا. این شرکت رسما حمایت دور از هدایت است که آن را تولید 500000 خودرو تا پایان سال, هر چند مدیران هنوز هم به نظر می رسید خوش بینانه در مورد تولید. این تاخیر در انتشار آن برقی نیمه کامیون—پرده برداری در سال 2017—یک سال 2021. و مشک آزمایشی عقب رانده مهلت او مجموعه در سال گذشته که تسلا آغاز خواهد شد در حال اجرا در ناوگان خود رانندگی تاکسی ها تا پایان سال است. که ممکن است اتفاق می افتد در اواخر سال 2021 است. “من می تواند اشتباه” او گفت:. “دقت است نه من کت و شلوار قوی اما من همیشه از طریق آمده در پایان.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • 14 بهترین نشان می دهد به جریان راست در حال حاضر
  • همه گیر می تواند یک فرصت برای بازسازی شهرستانها
  • چرا رشد درختان بسیار مهم برای مبارزه با تغییر آب و هوا
  • تاثیر گذار اقتصاد hurtles نسبت به اول آن رکود اقتصادی
  • ببخشید ایمنی به Covid-19 نمی خواهد مانند یک ابرقدرت
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im