تسلا گزارش نتایج قوی اما چالش برچسبها جلوتر

در اوایل این ماه تسلا و SpaceX مدیر عامل Elon Musk بر روی صحنه ظاهر شد در شانگهای به مناسبت افتتاح تسلا جدید 9.3 میلیون فوت مربع کارخانه وجود دارد و شروع تولید برای مدل 3 این شرکت مقرون به صرفه سدان در آسیا است. اما او نیز در شانگهای به رقص است. مشک زدن پا و waggled دست خود را. او تحت فشار قرار دادند و اسلحه خود را در حالی که آنها می گویند “پشتوانه آن است.”

رقص ادامه داد: یکشنبه شب زمانی که تسلا اعلام کرد سه ماهه چهارم, نتایج, که در آن به راحتی ضرب و شتم انتظارات تحلیلگران. خودروساز مشبک $105 میلیون دلار در سه ماه گذشته از سال 2019 پایین کمی از 143 میلیون آن در گزارش سه ماهه سوم از سال است. درآمد hit $7.4 میلیارد دلار تا 17 درصد از قبل از سه ماه. آن را تحویل داده و یک رکورد تعداد وسایل نقلیه در سه ماهه 112,095. و شرکت در گفت و گو با آغاز تولید در تعداد محدودی از مدل Y خودروهای مقرون به صرفه تر متقاطع همتای به مدل 3 با تحویل میله میله برای شروع در ماه مارس است.

می خواهید آخرین اخبار در مورد تسلا در صندوق پستی خود را? ثبت نام در اینجا!

سهام افزایش بیش از 11 درصد در بعد از ساعات معاملاتی. هفته گذشته تسلا شد دومین خودروساز توسط بازار سرمایه, عبور فولکس واگن و جنرال موتورز و فورد. (آن عقب فقط تویوتا.)

در تماس با سرمایه گذاران و مشک به نام عملکرد شرکت را “قوی” و اشاره کرد که اگر تسلا را 500,000 وسایل نقلیه این پروژه برای سال 2020 آن را تولید کرده اند 1,000 بار آن را 10 سال پیش.

هنوز مشک با تاکید بر کار سخت پیش رو برای شرکت در طول نزدیک به یک ساعته تماس نشان داد که چگونه بسیاری از توپ های الکتریکی خودروساز است در هوا. تسلا باید تا سطح شیب دار مدل Y تولید در حالی که در ادامه به ارائه مدل 3 است. آن را باید نگه دارید چیزهایی زمزمه در شانگهای کارخانه که رفت تا در سریع 10 ماه و که در آن شرکت پروژه های آن تولید خواهد شد 150,000 وسایل نقلیه در سال 2020 است. (شانگهای کارخانه حیاتی خواهد بود به موفقیت این شرکت در چین که در آن مقررات را به شدت تحت فشار قرار دادند و وسایل نقلیه الکتریکی.) آن را به نگه داشتن چیزهای در حال حرکت در اروپا, که در آن یک Gigafactory در برلین-براندنبورگ قرار است شروع به هل دادن وسایل نقلیه در سال آینده.

تسلا دارای تکنولوژی چالش های پیش رو بیش از حد. مشک ادعا کرد در سال گذشته که شرکت “کامل خود رانندگی” قابلیت ممکن است در دسترس باشد تا پایان 2019. (تسلا وب سایت می گوید: این ویژگی شامل توانایی “تشخیص و پاسخ به چراغ های راهنمایی و علائم توقف” و همچنین “به صورت خودکار رانندگی در خیابان های شهر.”) در تماس روز شنبه, مشک گفت: از ویژگی های در دسترس نمی باشد برای “چند ماه” که آن را در یک نوع حالت بتا که در آن وسیله نقلیه است “بالاتر از صفر شانس رفتن از خانه خود به کار” بدون راننده دخالت در چرخ.

یکی دیگر از مشکلات بالقوه: به اندازه کافی باتری. “ما واقعا باید مطمئن شوید که ما واقعا شیب دار سطح شیب دار در تولید باتری و همچنان به بهبود هزینه هر کیلووات ساعت از این باتری” مشک گفت: سرمایه گذاران. “این بسیار اساسی و بسیار دشوار است.”

مشک بوق و کرنا جریان رزرو برای تسلا جعبه مانند تمام برقی Cybertruck پرده برداری سال گذشته بدون گفتن دقیقا چگونه بسیاری از ساخته شده بود. (مشتریان تنها نیاز به 100 دلار برای Cybertruck در مقایسه با $1,000 برای زودتر تسلا وسایل نقلیه.)

اما او رندانه است که یک نوع وسیله نقلیه ممکن است آن را به تسلا صف در هر زمان به زودی: یک فرم از “بالا مسافری-تراکم حمل و نقل شهری” مانند یک اتوبوس یا ون. که دقیقا مسیر است که جنرال موتورز کروز زیر است. مشک خود را شامل این نوع از وسیله نقلیه در یک محصول نقشه راه گذراند در سال 2016. “تراکم ترافیک را بهبود بخشد با توجه به افزایش مسافر تراکم ناحیه” او نوشت ، در سال 2020 هر چند مدیر عامل شرکت تسلا به نظر می رسد که ذهن خود را تغییر. “مردم ترجیح می دهند به رانندگی اتومبیل خود را عمدتا توسط خود او گفت:” در تماس است. تسلا یک نیمه, کامیون, کامیون وانت, یک نونما اسب سواری یک ATV و یک SUV کوچک هستند جایی در افق. اما تسلا مینی بوس? شاید نه.

بزرگ تر سیمی داستان
  • پرنده “snarge” شوم مسافرت هوایی
  • کریس ایوانز به واشنگتن می رود
  • من فکر کردم بچه ها من در حال مرگ بودند. آنها فقط درشت
  • نحوه خرید و استفاده از چرخ دنده در eBay—هوشمند امن راه
  • تمام راه Facebook آهنگ های شما—و چگونه به آن را محدود
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر