تسلا Cybertruck می تواند پاره پاره معنی و فوق العاده سبز

Elon Musk یک فرصتی برای ایجاد اولین “دایره ماشین.”

Cyberpunk. که کلمه Elon Musk اعمال خود را پاره پاره brutalist وانت بود که آن را عادلانه می گویند هیچ چیز مانند هر کسی هر چیزی می رود. این Cybertruck شوکه خودرو جهان در پاییز گذشته و به استناد بسیار متفاوت اخلاق از تسلا براق خودروی سواری و Suv ها. آن را نیز موجب احساسات قوی. بسیاری از فکر آن نگاه سفارشی طراحی شده برای قتل تالاب و زنی پایین پیاده. (دیگران فقط فکر آن سرد بود.) نگاه دوباره و شما ممکن است چیزی متفاوت است. درست انجام شود Cybertruck می تواند در نهایت تسلا سبزترین خودرو نشده است. پس از راه اندازی دوره های خصوصی فضایی پرواز در هفته گذشته مشک می تواند به لطف ناهموار معماری از این گوه شکل جانور, اولین های جهان در اول دایره ،

برای بیش از یک دهه در حال حاضر تسلا شده است هل دادن پاکت در هر دو عملکرد و پایداری. اگر شرکت می خواهد برای حفظ موقعیت خود به عنوان یک زیست محیطی رهبر Cybertruck است که وسیله نقلیه مناسب برای کسانی که جاه طلبی. چرا که در حالی که برق یک ابزار قوی برای کاهش CO2 انتشار آن را به مرحله نهایی نسبت به decarbonizing صنعت خودرو.

در یک سیب به سیب اساس یک ماشین الکتریکی را در هر مایل انتشار حدود 25 درصد پایین تر از یک خودرو بنزینی با امروز مخلوط برق منابع است. آنها خیلی بهتر در مناطق با انرژی کم کربن مخلوط مانند کالیفرنیا. در عین حال اگر شما نوار کردن زغال سنگ و نفت و گاز و تنها ترک کربن تولید برق از باد و انرژی خورشیدی و یا انرژی هسته ای (کار در فرایند) شما هنوز هم در سمت چپ با یک وسیله نقلیه است که تولید تقریبا یک سوم از تولید گازهای گلخانه ای از یک خودرو بنزینی. با استانداردهای امروز درشت فوق العاده انجام Cybertruck است که هنوز هم بسیار کارآمد—به خصوص در عملیات. اما در یک چرخه اساس تسلا می توانید انجام دهید بهتر است.

این Cybertruck ارائه یک فرصت طلایی برای پیشگام فن آوری است که از بین بردن باقی مانده تولید گازهای گلخانه ای از ساخت خودرو. جهانی صنعت خودرو مصرف 81 درصد از جهان لاستیک خروجی از 23 درصد از آن آلومینیوم و 13 درصد از آن از فولاد و 6 درصد آن از پلاستیک است. تسلا است که به خوبی از مشکل آگاه است که یکی از دلایل آن را به طول های بزرگ رفته قدرت خود را Gigafactory توسط انرژی های تجدید پذیر.

اما در حالی که باتری کمک به کاهش تجمعی تولید گازهای گلخانه ای آنها افزایش تولید گازهای گلخانه ای قابل ملاحظه ای است. “برق برنده از نظر زیست محیطی گفت:” اریک Hannon یک شریک در مک کینزی خودرو عمل. “اما نورد کردن زیادی خودرو مانند Cybertruck به احتمال زیاد تولید حدود سه برابر تولید گازهای گلخانه ای از یک مقایسه خودرو” مثل یک فورد F-150.

این تولید گازهای گلخانه ای هستند نه سیب زمینی. اگر انسان در حال رفتن به نگه داشتن اتومبیل خود را به عنوان به خوبی به عنوان یک survivable آب و هوا و تولید گازهای گلخانه ای باید شاقول. بارز ترین راه برای رسیدن به این هدف است که از طریق طراحی اتومبیل به عنوان بخشی از یک به اصطلاح دایره اقتصاد–در جایی که محصولات مورد استفاده مجدد و قابل بازیافت به جای دور انداخته شدن. در انجمن اقتصادی ما به این مفهوم دایره ای ، نقش من این است که برای کار با خودرو زنجیره تامین تحرک ارائه دهندگان و سیاستگذاران را به دایره اتومبیل یک واقعیت است.

خودرو دایره تولید است به طور فزاینده ای بالا از ذهن موضوع برای سیاستگذاران و رگولاتور–به خصوص در اتحادیه اروپا است. ساختمان اتومبیل که در اصل بی نهایت قابل بازیافت است که یک فرصت بزرگ است.

این Cybertruck خام ناهموار طراحی می تواند کاملا مناسب برای کارآمد استفاده مجدد. همان عناصر است که آن را ارزان به تولید نیز می تواند آن را آسان به را از هم جدا در پایان عمر آن است.

بخشی از تخریب باتری می تواند انتقال به دوم-زندگی برنامه های کاربردی. به عنوان متناوب منابع انرژی مانند باد و انرژی خورشیدی همچنان به افت قیمت و بزرگتر نسبت جهانی عرضه انرژی باتری خودرو استفاده می شود می تواند نقش مهمی در نگه داشتن چراغ در. و فروش که گران قیمت باتری کمک می کند EV صاحبان جبران بخشی از سرمایه گذاری خود را.

به درستی طراحی شده و بسیاری از قطعات خواهد بود قادر به استفاده مجدد پس از بازرسی—و شاید برخی از نور refurb. عناصر دیگر می تواند بازیافت و فرآوری شده به قطعات خودرو دوباره. خواهد بود که یک بهبود بزرگ در امروز سیستم. هنگامی که اکثر اتومبیل های گرفته شده به یک بنجل آنها خرد شده و خرد شده. این روند آلوده با کیفیت بالا فولاد با مس و دیگر عناصر—که به معنی آن می تواند تنها از فرآوری به پایین-کیفیت فولادهای. اگر شما می توانید باز کردن Cybertruck مانند یک صدف بیرون بکشد باتری نوع احشاء و قرار دادن پوسته به کوره های زیادی از این خودرو می تواند بازیافت و فرآوری به طور نامحدود. تسلا می تواند ایجاد نسبتا خالص مواد جریانهای یکنواخت درجه—مناسب برای بازیافت.

همه از این نقاط به یک وسیله نقلیه است که نه تنها بهتر محیط زیست بلکه بهتر سرمایه گذاری بلند مدت از وسایل نقلیه امروز به دلیل آن است که بیشتر خواص مفید در پایان زندگی است.

“می تواند یک دایره Cybertruck بود حتی بیشتر سازگار با محیط زیست آگاهانه باشد ؟ مطمئن است. می گوید:” Fehmi Yuksel که کمک کرد تا منجر مک کینزی و تحلیل در دوری. “اما با اجرای آن بر روی انرژی های پاک بازیافت مواد در پایان زندگی و انجام کارهایی مانند حذف رنگ (شگفت آور زیادی منبع تولید گازهای گلخانه ای) به Cybertruck می تواند تا پایان 4X کارآمد تر از آن وانت هم—حتی کارآمد تر از یک سبک ژاپنی ترکیبی.” (البته یک “cybercar” که به اندازه یک تانک را حتی بهتر است.)

در حال حاضر وجود دارد برخی از وسوسه انگیزی نکات که مشک شده است در امتداد این خطوط فکر. این Cybertruck ساخته شده است از همان فولاد ضد زنگ به عنوان مشک را کشتی فضایی SpaceX. وجود دارد تصمیم به انتخاب کردن برای فولاد ضد زنگ—به جای پیشرفته کامپوزیت—بود شدید counterintuitive. اما مشک ذکر تعدادی از دلایل آن ساخته شده حس: هزینه خواص عالی حرارتی و recyclability. هنگامی که کشتی فضایی زمین انسان ها “در مریخ شما می توانید برش است که شما می توانید آن را جوش, شما می توانید آن را تغییر دهید. هیچ مشکل … مثل این است که برای اطمینان از یک چیز بزرگ … راستش من در عشق با فولاد” مشک mused در کشتی فضایی راه اندازی رویداد.

که وجود دارد راه های دیگری برای کاهش تولید گازهای گلخانه ای: افزایش طول عمر خودرو بالاتر از نرخ اشغال و مواد-طراحی کارآمد. اما تجزیه و تحلیل به صورت دایره ای اتومبیل ابتکار از مک کینزی که پرده برداری خواهد شد در این هفته نشان می دهد که چگونه ترکیبی از دایره تولید و انرژی های تجدید پذیر می تواند حتی یک هیولا مانند Cybertruck به یک وسیله نقلیه است که تولید کمتر گازهای گلخانه ای از یک تویوتا Prius. حتی در Elon Musk جهان از superlatives خواهد بود که چیزی برای به رخ کشیدن در مورد.


سیمی نظر انتشار مقالات خارج از همکاران به نمایندگی از طیف گسترده ای از دیدگاه های. ادامه مطلب نظرات در اینجا. ارسال یک op-ed در [email protected]


بزرگ تر سیمی داستان
  • آنچه اتفاق افتاده است زمانی که من روشن از مک به ویندوز
  • چگونه Kickstarter کارکنان تشکیل یک اتحادیه
  • 5 راه ساده برای ایجاد صندوق پستی جیمیل خود را امن تر
  • قرنطینه تبدیل کرده و نه تلویزیون به ضروری TV
  • بیایید بازسازی شکسته صنعت گوشت—بدون حیوانات
  • 👁 آنچه که هوش به هر حال ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>